Jedná se o sestřihy britského televizního pořadu Da Ali G Show. Sasha Baron Cohen coby Ali G zde provádí rozhovory na témata společnosti, jako například drogy, zbraně, ekonomika, feminismus, a uvádí pár reportáží (velice zajímavá je jedna z pornofestivalu, kde krátce vyzpovídá Jennu Jameson). Celé je prošpikováno jeho hranou naivitou a důvtipem, kterým si z hostů velmi zdařile utahuje. (kubas_zn)

junxi91

Přichází za vámi jako Kleopatra! Ali G: Aiii je druhý celovečerní film, sestříhaný ze scének skvělého, ulítlého a nekorektního komika Sashi Barona Cohena. Tentokrát navštíví například ředitelství FB(Aiii), NASA, nebo policejní ředitelství v Londýně a zde se dozvíme něco o tom, které zločiny sleduje FB(Aiii), co jsou to planety a jestli astronauti pijí svou vlastní moč a nebo také to, za kolik se dají pořídit různé šikovné nože a co se dá použít jako obhajoba u soudu. Seznámíme se také poprvé s kazachstánským průvodcem Boratem, který navštíví lov, kde bude obdivovat zabíjení zvířat, dále navštíví protest proti lovu, kde bude říkat to samé, a nebo si nechá změřit nohavice od krejčího, který určitě není teplej. Zavítá také do gentlemanského klubu, kde se pochlubí s tím, jak se s kamarády dívají na videa, kde to dělají muž se ženou a žena to má dole vyholené. Alimu se povede v laboratoři zjistit, jaké účinky má marihuana a jaké množství je legální - půl kila doma je přece OK a u soudu dokážu, že je marihuana součástí mého náboženství tím, že budu mít doma diskografii Boba Marleyho a na stěně jeho plakáty. Největším Aliho triumfem bude bezesporu usmíření Severní a Jižní Koreji, a to ještě pod dohledem jamajské diplomatky. Do svého studia si pozve také spoustu chytrých lidí, například zástupce různých náboženství, kteří na místě složí nějaký ten rap, jímž oslaví svou víru. V podstatě se Ali setkává s chytrými a váženými lidmi, kterých se ptá na banální a stupidní otázky, a tito vážení lidé mu zcela vážně odpovídají. Prostě dávka nekorektnosti, úchyláren, vtipů o sexu, o homosexuálech, propagace marihuany a to vše okořeněno slovy "Wicked" a "Aiii". Po celou dobu jsem se skvěle bavil, stejně jako u prvního Aliho celovečerního sestřihu scének, a proto musím dát plný počet *. Jo a také je tam spousta hudby a tanečních kreací, takže by neškodilo tomuto filmu přidat přivlastek "hudební". Pomáhejte starým! ()

danielwanderer

Ak nečakáte príbeh, ale totálne zosmiešnenie všetkých morálnych zásad, tak sa pobavíte, ak chcete príbeh a Sachu Barona Cohena berte Indahouse. Toto je až príliž "náročné". ()

johnny01

Opět velmi povedená sestava vtípků a srandovních otázek a reportáží. Nejlepší jsou pak závěrečné "nepovedené scény", jde-li to tak nazvat. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Mort09

Velmi povedený sestřih toho nejlepšího z první série Da Ali G Show proložený několika Boratovými vstupy. Rychlé, vtipné a nekorektní. Jedinou vadou je, že celý původní pořad byl zaměřen na anglofonní publikum a vyžaduje pokročilou znalost Britských reálií, i přesto 80%. ()

Pichi9

Naprosto nezapomenutelné hlášky, miluju přesně tenhle tip hlášek. Lepší show jsem nikdy neviděl, jeho vtípky na ohránce zvířat, náčelníka FBI nebo na pornohvězdy ve své show se do nich pustil parádně. Ali G je obrovský dábel. Dost jsem se bavil. ()