Epizody(112)
-
Episode 31 (S04E31)
-
Episode 32 (S04E32)
-
Episode 33 (S04E33)
-
Episode 34 (S04E34)
-
Episode 35 (S04E35)
-
Episode 36 (S04E36)
-
Episode 37 (S04E37)
-
Episode 38 (S04E38)
-
Episode 39 (S04E39)
-
Episode 40 (S04E40)
-
Episode 41 (S04E41)
-
Episode 42 (S04E42)
-
Episode 43 (S04E43)
-
Episode 44 (S04E44)
-
Episode 45 (S04E45)
-
Episode 46 (S04E46)
-
Episode 47 (S04E47)
-
Episode 48 (S04E48)
-
Episode 49 (S04E49)
-
Episode 50 (S04E50)
-
Episode 51 (S04E51)
-
Episode 52 (S04E52)
-
Episode 53 (S04E53)
-
Episode 54 (S04E54)
-
Episode 55 (S04E55)
-
Episode 56 (S04E56)
-
Episode 57 (S04E57)
-
Episode 58 (S04E58)
-
Episode 59 (S04E59)
-
Episode 60 (S04E60)
Hrají
Małgorzata Teodorska
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Maciej Muszyński
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Jacek Kałucki
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bernadetta Machała-Krzemińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Stanisław Jaskułka
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Dariusz Błażejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Adam Bauman
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Olgierd Łukaszewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Janusz Michałowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Ewa Oksza-Łapicka
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Andrzej Szopa
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Maria Klejdysz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Irena Karel
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Małgorzata Potocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Grażyna Barszczewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Joanna Pietrońska-Szydłowska
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Radosław Popłonikowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Jerzy Rogalski
Polsko
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Andrzej Szczytko
Polsko
Nejlepší seriály:
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwia Wysocka
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)