Epizody(112)
-
Episode 31 (S04E31)
-
Episode 32 (S04E32)
-
Episode 33 (S04E33)
-
Episode 34 (S04E34)
-
Episode 35 (S04E35)
-
Episode 36 (S04E36)
-
Episode 37 (S04E37)
-
Episode 38 (S04E38)
-
Episode 39 (S04E39)
-
Episode 40 (S04E40)
-
Episode 41 (S04E41)
-
Episode 42 (S04E42)
-
Episode 43 (S04E43)
-
Episode 44 (S04E44)
-
Episode 45 (S04E45)
-
Episode 46 (S04E46)
-
Episode 47 (S04E47)
-
Episode 48 (S04E48)
-
Episode 49 (S04E49)
-
Episode 50 (S04E50)
-
Episode 51 (S04E51)
-
Episode 52 (S04E52)
-
Episode 53 (S04E53)
-
Episode 54 (S04E54)
-
Episode 55 (S04E55)
-
Episode 56 (S04E56)
-
Episode 57 (S04E57)
-
Episode 58 (S04E58)
-
Episode 59 (S04E59)
-
Episode 60 (S04E60)
Hrají
Kazimierz Mazur
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Oskar Badeński
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marcin Piętowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jarosław Budnik
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Ewa Pająk
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Billip
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Gabriela Czyżewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Przemysław Stippa
Polsko
Nejlepší seriály:
Stále tady (2023) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Urszula Bartos-Gęsikowska
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Sławomir Holland
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Jan Jurewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Michał Dworczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Kamil Machałowski
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Aleksandra Oracz
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Radosław Garncarek
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Elżbieta Kilarska
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Krystyna Marynowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Małgorzata Leśniewska
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Sławomir Smoczyński
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Tomasz Grochoczyński
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)