nihiliste odpad!

Jednička malinko pobavila (když už nic jiného), ale na dvojku a trojku už se nedalo dívat! Pane Troško, opravdu jste to s touhle trilogií myslel vážně? :-( ()

hujerita odpad!

Prvý kameň som videl asi tak 30 minut, suchoty, a no jednoducho za hviezdu.Druhý nestál ani za 15 minút a tú hviezdu a ze troječka no ... 5minút som vydržal a ďalej som nevládal. ()

Bald odpad!

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhhhhhhhhhuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaabllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................... ne je ště to nestačilo jdu blít znova ()

jimmyOMG

Tento film je hodnocen opravdu záporně a většina píše jak je to nehorázně pitomé. Mne však Kameňák pobavil a nevím proč ho hodnotit tak záporně. Je to prostě jen "pitomý" humor, ale pobaví spousty lidí. ()

bratr_jezek odpad!

Jestli jsem z milosti prvnímu a druhému dílu udělil aspoň jednu hvězdu za některé vtipy, zde i to působí jako odvar z odvaru a několikrát přelouhovaný čaj. Zápletka o zápase snů je jen trapnou výplní jinak hluché vaty. ()

Milabusek

Už to není to co byly předchozí dílu škoda že toho zdeněk troška víc nevyužil a nenechal si to déle projít hlavou . ()

Izi odpad!

Tady už by se hodilo i nějaké mínusové hodnocení, tady už je totiž "odpad!" dost slabé slovo ()

stargate17 odpad!

Zatímco u jedničky i dvojky jsem se místy i zasmál, tohle už opravdu nelze označit ani za špatný film. Troškovi došly i ty podprůměrné nápady a vyřešil to vtipy o cikánech... Kdyby to aspoň bylo vtipné! ()

Beliel odpad!

Co je, co je, co je, co je co je? Tohle za sračku? Příběh jak Fero k milionu přišel a tak zase nemusí do práce...ty vole, já žasnu, na co se tady dávají peníze... ()