Tři bratři chtějí pomstít tragickou smrt milované osoby, ale zapletou se přitom s dcerami těch, kteří mají podle nich všechno na svědomí. (Netflix)

wdc

Tak 30% obsahu jsou intriky a zlo, 30% více-méně nuda a 40% jsou docela příjemné. Je potřeba mít možnost přetáčet. Jsou tam vlastně tři zamilované páry (což je dobré, protože je na co koukat) sympatických a hezkých mladých lidí, které se asi 3x pohádají a jen asi 1-2x rozejdou, což je na takto dlouhou telenovelu dobré. Pokud sledujete telenovely, tak tato není vůbec špatná, možná i trochu nadprůměr. ()

mikla

Dej seriálu je velmi zaujimavý..začína sa románikom starca a tinedžerky, ktorý sa končí tragédiou a spojí tak nečakane životy troch bratov a troch sestier a každý si vytovrí vlastný vztah...dej je zaujimavý, je v nom vela akcie, tragédie, humoru a to všetko je velmi dobre poprepletané...skvelé postavy ako napríklad Benito a Leandro Santos..samozrejme príbeh sprevádzaný skvelou hudbou...myslim že tvorcovia ccheli vymyslieť niečo nové čo diváci ešte nevideli a čo by každého dostalo do takzvaného varu. Kráskou je hlavne Paola Rey či Zharick Leon, ktorá naspievala aj niekolko skvelých piesní..vrátane tej úvodnej zvučky...Slovenský dabing je skvelý a hlasy našich hercov sa velmi zhodujú s postavami...seriál ma velmi potešil.....Bernardo sa zamiluje do mladej Lívie a rozhodne sa kvoli nej zanechať svoj terajší život- svoju manželku a svoje tri dcéry a stráviť zvyšok svojho života s mladou Líniou aj napriek tomu že jej bratia nesúhlasia s týmto vztahom. Všetko ide podla plánu až do dna kedy Bernardo náhodne umiera. Líbia je zúfalá a od miestnych ludí je donutená aby sa priznala jeho rodine a výmanila od nich peniaze. Bernardova žena Gabriela však dievča pred celou rodinou poníži a dievčina si po odchode s domu siahne na život. Jej bratia identifikujú jej telo a prisahajú že sa jej smrť Gabriela aj celá jej rodina zaplatí. Prichádzajú na hacienud a spájajú sa s Evou- vernou zamestankynou dona Bernarda. Bratia sa zamestnajú na haciende ako murári a stavajú dom najstaršej dcéry Normy a jej muža Fernanda. Ich manželstvo je na pokrjai krachu, pretože Norma bola za mlada znásilnená a odmieta svojho muža. Najstarší sa s bratov sa do nej zamiluje a postupom času zabudá na pomstu, dokonca spolu strávia noc a Juan jej ukáže v akej chudobe žije. Franko si začne románik s Chimenou ale ked Chimena zistí že má vztah so speváčkou Rosáriou a tak sa vztah skončí. Chimenu totiž začal priťahovať jeho brat Ocar. Obaja sa do seba zamilujú a chcú sa vziať. Zoberú sa ale hned po svadbe ich preruší jej sestra Sara s Gabrielou. Na haciende začne peklo a Gabriela vykazuje dievča s domu aby žila s mužom , ktorého si vybrala. Po čase odchádza aj Norma, ktorý čaká s Chuanom dieťa. Po čase dievčatá pridu nato, prečo vlastne bratia Reyesovci prišli na haciendu a so strachom odchádzajú naspať ku Gabriele. Zároven je vyhodená aj Eva, ktorá bola ich komplickou. Bratia zostanú na mizine, pretože im ich nepriatela, ktorých si objednal Armadno Navarro zničili ich pekáren a navyše si Armando vzal Rosáriu čo Frankovi zlomilo srdce. Preto prijal ponuku oženiť sa so starou milionárkou Eduvinou, aby sa dostal s chudoby.Lenže Eduvina počas svadby umiera a Franko sa stane jediným dedičom celého jej majetku. Spolu so svojími bratmi haciendu zdvihne na nohy a spravia s nej najkrajšiu haciendu v okolí. Postupne sa bratia znovu dostávajú k sestrám lisondovým a Juan spozná aj svojho syna, ktorého Norma pomenuje Juan David. Ukáže sa že Sarita bola celý čas zamilovaná do Franka a on jej tiež nezostal lahostajný. Po všetkých tých hádkach mu raz Sara zachráni život, ked Franka unesú muži Armanda Navara. o Juana začala mať záujem podlá Dinora, ktorá kedysi chodila s Fernandm. Nahovorí Norme aj Juanovi všelijaké lži, ktoré ich na čas rozdelia ale ich láska je taká silná že čoskoro sa znovu uzmieria a zistia čo je Dinora zač. Konečne plánujú svadbu, lenže Dinora si najme zabijakov a Juana unesu a mužia. Všetci sú zufalí a zdesený že zmizol den pred svadbou. Lenže Ruth- dievča, ktoré bratia prijali ako ssoju sestru a je aj dcéra Evy- Juana nájde. Dinora prikáže aby ich zabili. Chlapi však nedokážu zabiť také krásne dievča a nechaju ich žit. Ich priatelia s haciendy im pomožu vrátiť sa domov. No Gabriela všetkým pripravila velké prekvapenie- s Fernandom sa rozhodli že sa vezmú. Všetci sú šokovaný týmto rozhodnutým. PO návrate zo svadobnej cesty sa Fernando stáva pánom domu a ponižuje sestry Elisondové a Gabrielu hucká proti nim. Dokonca do domu prijme aj dvoch podlích zamestancov- Malcolma a Carmelu, ktorý niesu po chuti ani dedkovi Martinovi. Juan a Norma sa rozhodnú konečne vziať. Ich svadbu sa rozhodne prekaziť znovu Dinora. Plánuje podlý plán že ich všetkých na svadbe zabije. Lenže v den svadby si pomíli kostol a striela do neznámych ludí. Začína ju prenasledovať polícia. Juan a Norma sa konečne vezmú a na haciendu majú velkolepú svadbu. Dinora útek prežije a spája sa s Armandom aj Fernandom. Po čase sa uchyli v dome Elisondovcov a spolu s Fernandom začnú ubližovať Gabriele, ktorá si uvedomí akú chybu spravila, ked zanevrela svoje dcéry. Ked Dinoru v dome zočí aj don Martin, rozhodnú sa starca odpraviť do domova dochodcov. Dedko tam však natrafí na donu Ortensiu, s ktooru plánuje útek. Ked sa don Martin dostane domov oznámi Reyesovcom že Dinora je na haciende a že spolu s Fernandom, Armandom a dalšími mučia Gabrielu na haciende. Juan sa ju sám vyberie zachrániť ale sám je zajatý a spolu s Gabrielou sa stávajú rukojemníkmi. AKo výkupné žiadajú peniaze a bezpečný unik z krajiny. Akcia policii nevyjde a Juan s Gabrielou sú unesení aj dalej a Dinora ich zavlečie až do močiarov. Tam ju stretne neblahý osud- je poranená zvieraťom a umiera v močiari. Nakoniec umiera aj Fernando pri pokuse zabiť Juana aj Gabrielu. Polícia a ludia s haciendy ich nájdu a privedu naspať domov. Franko si vezme Saritu a všetci začínajú žit štastný život. Po smrti Armanda znovu otvorí Rosária bar a začne znovu spievať..zostáva však bez muža kedže Franko si vzal Saritu a Armando umrel...jej láskou zostal spev... () (méně) (více)

Emmmalie

Poznáte ten pocit keď máte na filmy a seriály naozaj vyberaný vkus a potom vám prirastie k srdcu takýto brak? Ano, presne to sa stalo mne. Skrytú vášeň som videla prvýkrát ako 8 ročné dieťa a od vtedy sa mi to páčilo... Teraz si už len každý rok v repríze opakujem svoju nostalgiu a hľadám v tomto seriály hlbší princíp, ktorý na počudovanie niekedy nájdem. Každopádne si myslím, že táto telenovela je jedna z najlepších aké boli natočené, nemá až tak typický a ohraný dej ako ostatné a keby mám hodnotiť len podla sympatií dám jej 5* ale keďže som trochu realistka dávam 4*. Avšak s komentárom MILUJEM TENTO SERIÁL A VŽDY BUDEM , nech má aj desiatu reprízu na dome. Cmuk :) ()

..Lucas..

Pro mě nejlepší telenovela. Hlavní hrdinka není jenom jedna, ale jsou dokonce tři, tři sestry, z nichž jedna byla znásilněna několika muži a má nechut k sexu. Za svého manžela se provdala jen pro to, že to chtěla její matka. Druhá sestra je rozmarná, rozmazlená a na muži shledává jako hlavní jeho vzhled. Třetí sestra je zastánkyní rodinných tradicí a zásad, je tvrdá a chová se jako muž. Všechny sestry se změní po tom, co poznají bratry Reyesovi. Telenovela plná lásky, nenávisti, ale ne tak jako ostatní telenovely, postavy nejsou tak černobílé a taky je zde spoustu humoru, krásných písniček, žen, ale i mužů. Na Slovensku byla velmi úspěšná, poslední díl sledovalo dokonce 1.200 000 lidí. ()

Karlos80 odpad!

Hezcí a pohlední herci, luxus za který by se nemusel stydět ani rejdař Onassis. Krásná Kolumbijsko-americká příroda není vše a alespoň dostatečný seriál po dějové a herecké stránce z této telenoveli bohužel neudělá. Tamní herci by snad ani v žádném normálním filmů z Evropských či Severoamerických kinematografií hrát nemohli a proto je člověk ani znát natož nějak ocenit jejich herecké kvality nemůže. Leckdy takový herec vytvoří tři-sta rolí ani nevidět. Při té jejich záplavě. Chápu že se tam zřejmě nic jiného asi netočí ale proč nás tady a u nás stále tímto krmí to nechápu. Asi ale jen chtějí nějak vyplnit svůj drahocenný čas aby si mohli dát v poklidu svoje kafíčko, a pak hlavně je to levné. Ale já sám to hned po některých doslova stupidních Německých kriminálkách, které jsou teď mimořádně na vzestupu jako dřív ty Americké, a které se chtějí těm Americkým za každou cenu vyrovnat silně zatracuji. Téměř po dvou dílech které jsem jen tak úlomkovitě a na půl ucha a stěží odposlouchal natož odkoukal jsem pevně rozhodnut této dát této nové telenovele tentokráte z televize Prima jak jinak než odpad ! Příběhy sice plné lásky ale na druhé straně také nabité všeruznou pomstychtivosti a nenávisti, které mění životy všem účinkujícím to mě vážně nikdy nebralo, tedy alespoň v produkcích jihoamerických zemí. Shovívaví nebudu ani k přírodě, tu vidíme i v jiných, ale přímo nesnáším ty které se točí jen z nějaké a v nějaké místnosti-bytu a příroda je zde vidět jen jako taková někdy živá a někdy plakátová kulisa. ()

• Seriál vytvořil iluzi slunečného a teplého počasí. Ve skutečnosti se natáčel severně od Bogoty a podnebí bylo chladné. Coby ranč rodiny Elisondo posloužila restaurace v koloniálním stylu „El Portico“, dále se filmovalo např. ve vesničce Villa de Leyva. (fiLLthe3DD)
  • V Argentíne sa seriál stal najsledovanejšou zahraničnou telenovelou v histórii krajiny až do súčasnosti. V roku 2005 si ju každý deň pozrelo okolo 30 miliónov ľudí a keď sa vysielala nová časť, krajina bola doslova paralyzovaná, keďže celková populácia Argentíny vtedy predstavovala cca 39 miliónov. (Arsenal83)
  • Španielska symbolika hovorí, že krahulec je démon bojujúci proti zlu. V originálnom názve – Pasión de gavilanes – slovo "gavilanes" znamená krahulec. (Arsenal83)