USA,
(2019–2020), 14 h 13 min
(Minutáž: 41–43 min)
Epizody(20)
-
Ven z temnoty (S17E01)
-
Zúčtování (S17E02)
-
Kemp smrti (S17E03)
-
V cizích botách (S17E04)
-
Nespavost (S17E05)
-
Kamarád Kasie (S17E06)
-
Motel Monarcha (S17E07)
-
Muzikanti (S17E08)
-
Hráči (S17E09)
-
Severní pól (S17E10)
-
Útěk (S17E11)
-
Letový plán (S17E12)
-
Hluchota (S17E13)
-
V ohni (S17E14)
-
Osamělá srdce (S17E15)
-
Stará láska (S17E16)
-
Dům pro panenky (S17E17)
-
Škola (S17E18)
-
Velká diamantová loupež (S17E19)
-
Arizona (S17E20)
Hrají
Anastasia Baranova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Zákon gangu (2008) (seriál)
Co kdyby...? (2021) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Devan Chandler Long
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Brent Bailey
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
The Morning Show (2019) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Scott Menville
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Oren Skoog
USA
Nejlepší seriály:
Transparent (2014) (seriál)
Little Fires Everywhere (2020) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
David Carpenter
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Karissa Vacker
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Jason Woods
Nejlepší seriály:
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Záměna (2011) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Alex Nevil
USA
Nejlepší seriály:
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Bertila Damas
Kuba
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Martin Copping
Austrálie
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Havaj 5-0 (2010) (seriál)
Carl Donelson
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Training Day (2017) (seriál)
Kriminálka: Oddělení kybernetiky (2015) (seriál)
Kevin Kilner
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Ve službách FBI (2009) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)
Zak Steiner
Nejlepší seriály:
Euforie (2019) (seriál)
Jessica Jones (2015) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Lisa LoCicero
USA
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Aaron Craven
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Kale Culley
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Já, já a zase já (2017) (seriál)
The Romanoffs (2018) (seriál)
Peg Shirley
USA
Nejlepší seriály:
Bewitched (1964) (seriál)
I Dream of Jeannie (1965) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Rick Overton
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Tyler Francavilla
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)