Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

Waizi

Vtipem sršící komedie v čele s Adamem Sandlerem v závěsu s dalšími herci. U této vězeňské komedie se asi nelze dívat na nějaký děj, i když ten na vězeňskou komedii tohoto typu není zase tak hrozný, ale spíše na komediální kousky. Například moji oblíbenou postavu z tohoto filmu Svitovského, který kvůli brutalitě dozorce v jeho cele oplácí stejným dílem dozorci jeho chování. Pro někoho asi né moc humorné, já jsem měl úsměv od ucha k uchu :o Že jsem škodolibý? Jo nejspíš trošku ano :D ()

iL3gAl

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií... Pro mě srdeční záležitost která vždycky pobaví i po 20 shlédnutí a v čím větší grupě lidí, tím lépe. Switowski a jeho omalovánky jsou zabijákem ;) ()

Chlo0opek

Naprosto všední námět, opravdu vtipné chvilky střídají zas naopak trapné chvíle. U Adama jsem zvyklý na lepší filmy, ale zas Courteney to vážně dost seklo. Nakonec trochu lepší 2*. ()

Timy68

Na to mi nikdo nesmí šáhnout, to je můj film :) Nadupaná komedie s Adamem Sandlerem v čele, a dalšími velkými jmény po boku, nemohla skončit jinak, než výhrou. Žádné zbytečné okecávání, tah rovnou na bránu, bez jakýchkoli zbytečných scén, u kterých by člověk jen usnul. Banda vězňů trénuje na zápas v americkém fotbalu proti bachařům - maximálně povedená část. Vtipné, energické, zajímavé. ()

teseth

Není to nejzábavnější ale na druhou stranu ani nejtrapnější. Adam tak trochu přehrává a režisér zbytečně moc seká záběry, což sice nepůsobí dobře ale ani špatně. Jednoduše takový ten průměr, který je chvilkama trapný až na půdu a chvilkama opravdu povedený. Těžko dát víc i míň. ()

Dataminer

Pro mě geniální komedie. Tuto komedii si můžu pouštět znova a znova. A některé hlášky a scénky už z hlavy nedostanu (a ani nechci). ()

Trescha

Na mě jste krátkej, pane Frodo:-D Jeden z mála filmů se Sandlerem, který fakt stojí za to... Luxusní sportovně-vězeňské drama odlehčené špetkou humoru.... ()

ricky4

Ani nevim proč, ten film je ale pecka... Nejsou tam moc inteligentní vtipy, spíš jsem se zasmál těm imbecilům. Je to nereálné a až moc přikreslené. Sandler však rozhodně nezklamal. 70% ()

RomanBond007

Super komédia, dobrí herci, výborné efekty,. Najviac ma pobavila scéna s hodnoteniami a nebezpečenstvo väzňov. vedúci - ´´ Tak, teraz sa pozri koľko mám ja!,, ( 0,5 hviezdy ) spoluväzeň - ´´ Páni, ty si nebezpečný ako krabica plná mačiatok,, vedúci - ´´To budem musieť niekomu rozbiť hubu aby som si zvýšil reputáciu!,, ALEBO (bum) ´´ Tak som mu vrazil, on sa posral,, ´´Asi sa posral,, ´´On sa POSRAL,, - ´´ Tak som ho zložil že sa posral,, (kto videl film po slovensky, bude vedieť čo hovorím :D) Jednoducho úžasný film, úžasná komédia = proste celý Sandler. To bude určite pariť do môjho Top filmu 2004-2007. Super.95%!!! ()

lvi_psouk

Nejde o žádnou intelektuální podívanou. Naštěstí! Od začátku je příběh krásně čitelný, i přesto je to krásná pohádka na nedělní poobědové trávení. ()

bergeron

Film si bere koncept z anglického Mean Machine s Vinnie Jonesom, v anglickom futbale. Obidve ale majú hlavneho predstavitela charizmáka ktorý to vie utiahnuť. Samozrejme že anglická verzia bola lepšia, ale aj pri tejto sa dá nasmiať. ()

maxmajky

Jeden z nejlepších filmů se Sandlerem a zároveň jedna z nejlepších sportovních komedií vůbec. Použitý humor je jistě stravitelný i pro Sandlerovi odpůrce, jelikož nic pobuřujícího se během filmu nestane. ()

Jokerr

Tohle je trošku srdcovka už od prvního shlédnutí :). Hlavně, kdo má rád Sandlerovo filmy a neviděl to, tak ať se určitě koukne. Prostě: Mám hranolky dobrý na holky, pití co není k blití. Mám burgry........no prostě burgry :D :D. Za plný počet čau pic ;) ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice