USA,
2003, 5 h 1 min
(Minutáž: 21–22 min)
Režie:
Michael Patrick JannKamera:
Joe KesslerHudba:
Craig WedrenHrají:
Cedric Yarbrough, Niecy Nash, Robert Ben Garant, Thomas Lennon, Kerri Kenney, Joe Kessler, J.P. Manoux, Gary Littman, David Mattey, Winston Story (více)Epizody(14)
-
Pilot (S01E01)
-
Fireworks (S01E02)
-
Execution Tickets (S01E03)
-
Clementine's Pregnant (S01E04)
-
Jones Gets Suspended (S01E05)
-
Help from the FBI (S01E06)
-
Wiegel Suicide Watch (S01E07)
-
Clementine Gets Married (S01E08)
-
Garcia's Anniversary (S01E09)
-
Burning Man Festival (S01E10)
-
Dangle's Moving Day (S01E11)
-
Terrorist Training: Part 1 (S01E12)
-
Terrorist Training: Part 2 (S01E13)
-
Halloween (S01E14)
Hrají
Chris Tallman
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Susan Yeagley
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Mary Scheer
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Thomas Rosales Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Michael Patrick Jann
USA
Nejlepší seriály:
Reno 911! (2003) (seriál)
Mitch Silpa
Nejlepší seriály:
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Amy Brassette
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Reno 911! (2003) (seriál)
Gene LeBell
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Cathy Shim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Reno 911! (2003) (seriál)
Scare PewDiePie (2016) (seriál)
Žralok (2006) (seriál)
Heather R. Provost
Nejlepší seriály:
Reno 911! (2003) (seriál)
Kurt Sinclair
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
The Orville (2017) (seriál)
Randall Park
USA
Nejlepší seriály:
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Paul Vogt
USA
Nejlepší seriály:
Reno 911! (2003) (seriál)
Kenan & Kel (1996) (seriál)
David Wain
USA
Nejlepší seriály:
Superjail! (2007) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Broad City (2014) (seriál)
Craig Gellis
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Nahoru a dolů (2009) (seriál)
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) (seriál)
Oscar Nuñez
Kuba
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Cheryl Hines
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Tracey Walter
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Alexa Havins
USA
Nejlepší seriály:
Barry (2018) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Torchwood (2006) (seriál)
David Lincoln
Nejlepší seriály:
Reno 911! (2003) (seriál)