Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře - Diana je úspěšná realitní makléřka a David zase idealistický architekt, který postavil vysněný dům u oceánu. Pak ale udeří recese. David je náhle bez práce a oni už si tak nadále nemohou dovolit splácet hypotéku. Půjčí si proto od Davidova otce 5 000 dolarů a vydají se do Las Vegas, aby se pokusili vyhrát peníze na zaplacení půjčky. Zpočátku mají štěstí a získají 25 000 dolarů, ale protože kasino vždycky nakonec vyhraje, mladí manželé o všechno přijdou. Zatímco se Diana pokouší ukrást sladkosti v luxusním butiku, všimne si jí miliardář John Gage (Robert Redford), kterého okamžitě uchvátí. John pozve Dianu a Davida na opulentní večírek, kde nabídne Davidovi milion dolarů za jednu noc s jeho ženou. (Cinemax)

Hrabka

Film, který se snaží být dokonalý, ale příliš se mu to nedaří. Romantickým duším bude dopřána pravidelná dávka emocí. Pokud máte rádi romantiku ve spojení s Demi Moore a Robertem Redfordem, je to film pro vás. Nečekejte od něj ale něco excelentního, děj není nijak zvlášť výjimečný. 40% ()

wosho

Než romantické drama bych to označil za nepodařenou komedii. Toto a brát vážně?? Hahahaha... Směšný a banální film, jakých se natočilo za velkou louží stovky a stovky. Blbost na kvadrát a výplod šílence. Ano, kdyby to dostal do ruk nějaký filmový šílencec, jako je David Cronenberg, to by byla jiná polívčička:-) ()

MM_Ramone

"Neslušný návrh" je celkom slušný film, na ktorý sa dá pozrieť. Dnes už asi nikoho nebude šokovať jeho jemne erotický scenár o milostnom trojuholníku. Romantická vzťahová dráma, ktorá bola kinohitom začiatkom deväťdesiatých rokov trocha vyšumela, ale ešte jej nejaký ten náboj predsa len ostal. Trio predstaviteľov hlavných úloh - Harrelson, Moorová, Redford - predviedlo solidný herecký výkon. Tak čo, páni? Ruku na srdce. Predali by ste svoju manželku na jednu noc cudziemu mužovi za milión dolárov? *** ()

mira007

Milionář Redford nabídne manželskému páru milion dolarů za to, že se s ním ona Demi Moore vyspí. Ústřední motiv, který tento film spolu s obsazením zapsal do historie , jinak by to byla zapomenutá romantická inteligentníí dráma. PS: Milion dolarů za noc s Redfordem ( při tehdejším kurzu 1:40 ), to bych si hodil korunou snad i já natož Demi ( pravda ikdyž vdaná ) a mám pocit, že v dobách slávy, by ženský platili spíš Redfordovi. ()

tron

„Je to len stavba.“ - „Nie je. Nauč sa veci vnímať aj inak, než len očami.“ NESLUŠNÝ NÁVRH musel byť pre Redfordových najvernejších fanúšikov (plus pre Redforda samotného) utrpením a trestom, pretože aby sa ich drsný vzor a slávny kovboj náročnejšieho amerického filmu spriahol v cukrárskej poleve s Demi Mooreovou, Oliverom Plattom, Woodym Harrelsonom a toľkými peknými pohľadnicovými zábermi, to nezvládnu ani drsní rančeri. Dúfam, že je to prvý a posledný raz, čo mi Redford pripadal otravný. Prízemné. Ale pekné. Dočerta. ()

• Film získal tři Zlaté maliny, a to v kategoriích nejhorší kamera (Sherry Lansing), nejhorší scénář (Amy Holden Jones) a nejhorší herec ve vedlejší roli (Woody Harrelson). (Terva)
  • Roli Davida odmítnuli postupně Val Kilmer, John Cusack, Charlie Sheen, Johnny Depp a Tim Robbins. (don corleone)
  • Pornoherec Randy West zaskakoval ve filmu v choulostivých scénách za Roberta Redforda. (don corleone)