Režie:
Nicholas RayKamera:
Joseph MacDonaldHudba:
Leigh HarlineHrají:
Robert Wagner, Jeffrey Hunter, Hope Lange, Agnes Moorehead, Alan Hale Jr., Alan Baxter, John Carradine, Rachel Stephens, Frank Overton, Barry Atwater (více)Obsahy(1)
Film vypráví posledních osmnáct let života Jesseho Jamese (Robert Wagner) včetně jeho domovského života v Missouri, zkušenosti s Quantrillovými lupiči, jeho pochybnou kariéru s bratrem Frankem (Jeffrey Hunter) a mladšími bratry a jeho pokus vést klidný život po katastrofálním pokusu o vyloupení banky v Northfieldu. (Streeper)
Hrají
Biff Elliot
USA
Nejlepší filmy:
Na titulní straně (1974)
Zachraňte tygra (1973)
Nepřítel pod hladinou (1957)
Ray Bennett
USA
Nejlepší filmy:
Bílý žár (1949)
Gigant (1956)
Ride Clear of Diablo (1954)
Tom Greenway
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Westward the Women (1951)
V pravé poledne (1952)
George DeNormand
USA
Nejlepší filmy:
Dny vína a růží (1962)
Občan Kane (1941)
A Raisin in the Sun (1961)
Cosmo Sardo
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Zpívání v dešti (1952)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Carleton Young
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Spartakus (1960)
Přelet přes oceán (1957)
Tom Pittman
USA
Nejlepší filmy:
Pyšný rebel (1958)
Den D (1956)
Mezi nebem a peklem (1956)
Anthony Ray
USA
Nejlepší filmy:
Men in War (1957)
Stíny (1959)
Černý strašák u dveří (1973)
Clancy Cooper
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
The Thin Man Goes Home (1945)
Ray Spiker
USA
Nejlepší filmy:
Jako zabít ptáčka (1962)
Věčná Eva (1941)
Zázrak v New Yorku (1947)
Edmund Cobb
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Pojistka smrti (1944)
Pan Smith přichází (1939)
Howard Negley
USA
Nejlepší filmy:
Sunset Boulevard (1950)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Pochybná žena (1946)
Barney Phillips
USA
Nejlepší filmy:
Julie (1956)
Columbo (1971) (seriál)
Strážní loď Sand Pebbles (1966)
Jason Wingreen
USA
Nejlepší filmy:
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Ann Kunde
USA
Nejlepší filmy:
Úžasná událost (1936)
V kleci (1950)
Místo na výsluní (1951)
Sally Corner
USA
Nejlepší filmy:
Občan Kane (1941)
Harvey (1950)
Dark City (1950)
Kay E. Kuter
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Sabrina (1954)
Mary Poppins (1964)
Harry Carter
USA
Nejlepší filmy:
Laura (1944)
The Proud Ones (1956)
Zátah na Jižní ulici (1953)
Paul Wexler
USA
Nejlepší filmy:
Desatero přikázání (1956)
101 dalmatinů (1961)
Doktorka ze Santa Fé (1955)
Alexander Campbell
USA
Nejlepší filmy:
Anatomie vraždy (1959)
Z terasy (1960)
Them! (1954)