Reklama

Reklama

VOD (1)

Film nás přivádí do pulsujícího zákulisí skvělou hudbou nabitého music shopu Empire Records. Prožijeme jeden nezapomenutelný a událostmi přímo nabitý den ve společnosti mladých dříčů i ulejváků, ale hlavně snílků a lidí, kteří si užívají spoustu legrace v rytmu hitů Cranberries, Cracker, Bet ter Than Ezra a mnoha dalších rockových skupin. (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Tři hvězdy odřenější než grungeovsky odrbaný džíny. Věřím, že v devadesátkách to museli lidi žrát, ale dneska to, aspoň na mě, působí tak trochu... trapně. Nevím, možná, že jsem jen zbytečně cynickej, ale v okamžicích, kdy tam začnou všichni tancovat, zpívat nebo nějak jinak trapčit, přepínám do stavu "fuck this shit". Každopádně léta devadesátý byly poslední léta, kdy muzika ještě za něco opravdu stála a vy jste si nepřipadali okradení, když jste za ní ještě platili ;-) ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Neodolateľná zmes sympatických hercov, skvelej hudby a pohodovej atmosféry. Tento film skrátka vystihuje všetko, čo mám na deväťdesiatych rokoch rád. Dozvuky tých osemdesiatych sú cítiť stále, no máme tu nové hudobné smery, móda sa zmenila a na scénu prichádzajú mladé tváre (ústredné tri herečky sú absolútne na zožranie). Keď sa vás raz niekto spýta, aké boli deväťdesiate roky, stačí mu pustiť toto, Singles, alebo Chasing Amy. ()

Reklama

honeja 

všechny recenze uživatele

Zajímavá sonda do atmosféry 90. let. Pěkné písničky a mladé René Zellweger a Liv Tyler. Tím ale plusy končí. Film postrádá pořádnou dějovou linii, vtipný moc není a po skončení jsem měl pocit promarněného času. V době svého vzniku se možná jednalo o zábavný film, pro dnešního diváka je však snímek spíše použitelný jako dobová studie. ()

Candid 

všechny recenze uživatele

Pohodový film s příjemnými herci, v době puberty patřil mezi mé nejoblíbenější. Celý film se odehrává v obchodě s hudbou, kde pracuje partička mladých lidí, kteří se snaží zachránit obchod před prodejem megalomanské firmě Music Town. Filmu dávají kouzlo spíš různé maličkosti než nějaká duchaplná zápletka a zajímavé rozuzlení, kterého se divák rozhodně nedočká. Zábavná je postava sarkastického Lucase, který se nesmí hnout z gauče, protože se mu na začátku filmu nepodařilo v Atlantic City zdvojnásobit peníze, které si vypůjčil z kasy a ty teď "cirkulujou", jak trefně odpověděl na otázku svého šéfa "Kde jsou prachy?". Asi nejlepší postava je slizoun Rex Manning, který má v obchodě autogramiádu. Co je na filmu ale nejlepší, jsou písničky. Samozřejmě se nejedná o hudbu složenou přímo pro film, ale to by asi ani divák ve filmu odehrávajícím se v obchodě s hudbou nečekal. Na druhou stranu se ve filmu objeví pár scén, které působí vyloženě trapně- například scéna s pohřem nebo jak dostane Rex od všech co proto. Před deseti lety bych dala filmu čtyři hvězdičky, dnes už bohužel jen za tři. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Více než cokoliv jiného si každý z nás(alespoň většina) přeje být někdy středem pozornosti nebo alespoň být něčím výjmečný. Díky tomuto snímku jsem si uvědomila, že naprosto každý JE výjmečný - třeba hledám v každém filmu moc významů a důvodů proč byly natočeny a možná také ne. Jedno je jisté, že tenhle film zbožňuju a jednou bych si sama chtěla otevřít takový krámek někde kde ještě nic takového není a společně se všemi zaměstnanci tvořit tak trochu rodinu jako je to v tomto filmu. Nic bych se nepřála víc než se mít tak skvěle jako lidi v té době... Zatímco tahle doba stojí za prd tak máme pořád skvělý filmy ,který nám připomínají co jsme měli a ztratili nebo jako v mém případě nikdy neměli .... a možná v této době tak trochu našli.... ()

Galerie (15)

Zajímavosti (12)

  • Pri úteku Warrena (Brendan Sexton) z obchodu a jeho náraze do dverí auta bol použitý dablér. Ten narazil do auta tak silno, že si zlomil rebro. (U_S_O)
  • Scény, kde se objevila postava Andreho (ztvárnil ho Tobey Maguire), byly z konečné podoby filmu vystřiženy. (Candid)
  • Příběh se měl původně odehrávat v rozmezí dvou dnů. Až později byl koncept pozměnen na jeden. (Marek#33)

Reklama

Reklama