Last Exile
Scénář:
Šúiči KójamaKamera:
Takaši HoriučiHudba:
Hitomi KuroišiHrají:
Majumi Asano, Čiwa Saitó, Tošihide Cušija, Jasuo Iwata, Anna Širaki, Tošijuki Morikawa, Nacuko Kuwatani, Mičiko Neja, Džunko Noda, Šin'ičiró Miki, Wakana Jamazaki, Eri Kitamura, Hozumi Góda (více)Hrají
Majumi Asano
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Čiwa Saitó
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (seriál)
Kuroko no basket (2012) (seriál)
Tošihide Cušija
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (seriál)
Major (2004) (seriál)
Last Exile (2003) (seriál)
Jasuo Iwata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Last Exile (2003) (seriál)
Anna Širaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Last Exile (2003) (seriál)
Tošijuki Morikawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
One Punch Man (2015) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Nacuko Kuwatani
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kimecu no jaiba (2019) (seriál)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (seriál)
Klub společníků óranské střední (2006) (seriál)
Mičiko Neja
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Džunko Noda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Šin'ičiró Miki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Wakana Jamazaki
Japonsko
Eri Kitamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Made in Abyss (2017) (seriál)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (seriál)
Boku no Hero Academia (2016) (seriál)
Hozumi Góda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
One Piece (1999) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Naoki Makišima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Kóiči Kitamura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Tomokazu Seki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Ken Jamaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Monster (2004) (seriál)
Kijojuki Janada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Unšó Išizuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Micuo Iwata
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)