Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

ConanVJ

Povedená komedie, která pobaví a i zaujme svým příběhem. Film je pěkně obsazený. Hlavní dvojici to spolu sedne. Za mě 80% :) ()

Marsik

NOVA HD (4:3) - Jedna z mých TOP komedií, u které se vždycky od srdce zasměji a která je prostě tak příjemná, že ji nelze nemít rád. Bez debat byly nejvtipnější námluvy Kevina Jamese a Amber Valletty, u toho se člověk fakt řechtal. Bylo zde i pár trefných rad do života, perfektní hudební podkreslení a ta 2 hodinová délka (+ 3 otravné reklamy TV Novy) nevadila, takže jsem byl nad míru spokojen. Ještě teda musím poznamenat, že Will Smith byl opravdu skvělý. Člověk mu vše věřil a sežral i s navijákem. 84% ()

Kryton

Willa Smitha mám opravdu rád a v této romantické(moc romantiky jsem tam nenašel ) komedii mě nezklamal. Aneb jak kovářova kobyla chodí bosa. Příjemně ztrávených 115 minut s usměvem na tváři. Snad jedna z mála romantických komedií , které bych klidně zkouknul vícekrát i sám a nejen s někým ;-). ()

themic

Příjemná komedia prošpichovaná vtipem včele s Willem Smithem, který je jako vždycky super. Člověk se zasměje a možná někdo to i někoho dojme. Líbilo se mi to 80% ()

baribal

skvělá komedie a příšerný romantický kýčovitý film... v okamžicích komedie jsem se super bavil, ale v romantických okamžicích jsem zavíral oči a uši, navíc tyto "přechody" jsou velmi dobře rozeznatelné.. a to je možná i dobře, že víte kdy zavírat oči. ()

Adman

3,5 * .. má ode mě příběh který pojednává o pohodovéma sebevěodmém "schůzkologovi" Alex "Hitch" Hitchensovi v podání Willa Smithe, který se živí tím, že pomáhá méně společensky zdatným mužům získat ženy jejich srdce. Ale je ironií osudu, že samotný Hitch - přestože slaví u žen úspěch - nemá ve svém životě žádný trvalý vztah. Během prípravy jeho posledního svěřence Alberta, nemotorného úředníka se Hitch konečně setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas (Eva Mednes). Přeztože je Hitch extrémně úspěšný v pomáhání ostatním mužům, jeho bezproblémový a vyzkoušený přístup, zjevně nefunguje na Saru, která jej čím dál tím více zajímá.... ()

Wysch

75% - Will Smith, Eva Mendes, Kevin James a míň pronikavý Adam Arkin? Skvělé osazenstvo v nadprůměrné komedii s poměrně inovativní výstavbou - na konci se nezjistí, že hrdina dělal všechno zle a musí se tedy napravit. Naopak, hrdina dělal všechno dobře a proto to dobře dopadne :-). Na jedno zkouknutí dobrý snímek. ()

mysiak

Dobrá komédia o randení s tradične dobrým Willom Smithom a očarujúcom Evou Mendes, kde trošku vadí dlhá minutáž, hluché miesta, ale dobré vtipy a pekná Eva... ()

JJ.Gibson

Bylo to to docela hustý!!! Škoda, že ďábelské tempo nevydrželo až do konce filmu. Jinak by to bylo za 5*. Nicméně Will Smith byl cool... ()

snoopik

Romantická komedie, která vás rozesměje. Pro nenáročného diváka, který se chce uvolnit po težkém týdnu a potěší ho zjištění, že jsou na tom lidé se seznamováním i hůře než on sám :-) film nemá nikterak filmovou kvalitu ani nic nepřínáší :-) jen humor a příběhy ze života . nenáročné ale přesto líbivé ()

GodComplex

Prvni cast zamerujici se na praci date doctora je super, jakmile se to zvrtne v klasickou USA romantiku se vsemi klise neduhy to jde ale do kytek. 6/10 ()

Vojcl

Po režijní i scénáristické stránce prachobyčejná romantická komedie, kterou však z průměru zvedá vynikající výkon charismatického Willa Smithe. Ačkoli na Evu Mendes se také kouká dobře :-) ()

zipper111

Konec to zazdil, mnohem zajímavější linie se točí okolo Alberta, který je podle mě naprosto geniální! :D Škoda, že je film zaměřen na Willa, ten ho sice utáhne, ale tu šťavu, jiskru a ani smysl jeho linie prostě nemá. 4* ()

buldock

Tento film se postará o vaši zábavu , zcela určitě rozechvěje vaši bránici a zaútočí i na vaše srdce , ale v průběhu snímku by se mohlo více šetřit se "sladkými scénami" a romantikou a výsledek by byl možná ještě lepší , ale i tak je to v mých očích rozhodně nadprůměrná komedie v hlavní roli s Willem Smithem , kterému je jeho postava šitá jako na míru a Eva Mendez v hlavní ženské roli jej výborně doplňuje. Vše podtrhuje velice dobrý soundtrack k filmu , doporučuji oboje! Film: 83% ()

Pilec

Tento film jsem viděl již třikrát a klidně bych si ho pustil znovu...Výborný výkon Willa Smithe,jeho výborné rady zákazníkům ohledně "balení" žen a do toho samozřejmě jeho vlastní zápletka s láskou...možná to není dost na americký velkofilm,ale na film ke kterému si večer sednete po práci je to dostatečné...bavíte se vy i lidé okolo vás...dávám 3,5*->tudíž 4* ()

blackrain

Vztah mezi mužem a ženou je jako nekonečný příběh, ze kterého se náměty čerpají úplně samy. Příběh to byl jistě zajímavý, i když jede podle ustálených pravidel. ()

SarumanKo

Skrz-naskrz sympatický počin. Má charizmatického hlavného protagonistu, peknú ženskú, fajn hudbu a... príbeh kompletne vystavaný na klišé. Čo by nevadilo, lebo vedľajšia línia s Kevinom Jamesom je výborná, ale osobný život Hitcha by potreboval trochu preškrtať. Bavil som sa, ale viackrát to vidieť nepotrebujem. (7/10) ()