Bean 5: Nebezpečné honičky pana Beana

(video kompilace)
  • Velká Británie The Perilous Persuits of Mr. Bean
Velká Británie, 1992, 55 min

V zábavnom parku (okrem iného prebalovanie batolaťa) a novoročná párty s kamarátmi Hubertom a Rupertom, ktorí mu posunú dopredu hodiny (aby od neho mohli čo najskôr vypadnúť). (oficiální text distributora)

filmmovier

Hubert a Rupert nejsou nic moc, ale Pozor na dítě, pane Beane, to je něco jiného... Nejlepší ovšem je upravování bytu. 100%. ()

mirec88

Celá polhodinová scéna s batoľaťom je geniálna a o vtipné situácie nie je núdza ani chvíľu. No povedzte, už ste videli prebaľovať dieťa plyšákom? :D A Silvestrovská párty je tiež patrične šialená. ()

Paity

Je to vlastně smutné ten gag s těmi posunutými hodinami, ale jinak zase perfektní legrace v podání nepřekonatelného Mr. Beana. ()

Hyger

Tady mi Beana bylo snad i líto, když ho ti dva tak vypekli a vzali roha... I když, po lahodném octu a čerstvých větvičkách bych to udělal taky. A jeho malování, to opravdu nemělo chybu. ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

AxelWers

Najprv sa Mr. Bean nechtiac podujme opatrovať dieťa v kočíku, ku ktorému prišiel ani nevedel ako, potom sa dá do oslav Silvestra, ktoré dopadnú katastrofálne. ()

Syna.1990

Mě bohužel "Beanovský humor" moc nebere. Přijde mi to debilní a po celou dobu sledování si jen říkám, "to je idiot .. to je vážně idiot" a nejsem si jist, zda je toto účelem. ()