Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Rodinný
  • Krátkometrážní

Recenze (14 061)

plakát

Avatar: Legenda o Aangovi - Série 1 (2024) (série) 

Takže, originální seriál jsem viděl před týdnem poprvé celý a mám celkem fresh porovnání v hlavě. Spousta věcí mi vadí, například obsazení Katary a princezny severního kmene, jako halo, ale v seriálu jsou to nejhezčí borky, které si svým vzhledem hned zapamatujete, ale tady prostě splývají s ostatníma průměrnýma holkama. Samozřejmě to někdo nemusí brát tak důležitě, tak proto další na mojem seznamu jsou změny v příběhu, jak už celkové, nebo že jsou spojené s jinou událostí a nebo jsou jakkoliv jinak upravené nebo odebrané, což prostě asi chápu, ale tím, že je originální seriál tak perfektní, tak tím, že to změníte, tak to akorát zhoršíte, takže proto by podle mě byl mnohem lepší 1:1 remake do hrané verze. A poslední věc co mě teď z hlavy napadá, tak je to, že kdybych neviděl originální seriál, tak bych absolutně netušil co se děje, děj je osekaný a zmatený. Nechápu proč se tahle sračka někomu líbí, asi by jste si měli pustit originál aby jste si osvěžili paměť a zjistili co je fakt dobré a co není. Můj konečný verdikt je, že tohle je jeden z projektů, který podle mě nejde přenést z animované do hrané verze a mělo by to zůstat v kreslené formě.

plakát

Legenda Korry (2012) (seriál) 

Slabší než Last Airbender, ale i tak jeba, ale trošku mě sralo, že Korra jakožto Avatar nepůsobila tak silně oproti zbytku světa jako Aang, který ve finálním souboji proti Pánu ohně působil mnohem silněji než Korra v závěrečné bitvě.

plakát

Černé zrcadlo (2011) (seriál) 

Porovnám to s Love Death & Robots, velmi podobné projekty, LD&R mi přišlo lepší z té stránky, že když byl nudnější díl, tak mě aspoň dokázala zaujmout originální animace, což zde není, možná kdybych viděl Black Mirror jako první tak mě baví více, ale to už se nikdy nedozvím.