Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

nash.

Blbinka na jedno použití, která byla taková jakou jsem ji čekal. Nic nového, ani převratného. Stokrát viděná story bez jediné vyloženě sympatické postavy a zapamatovatelného okamžiku. Občas rutina, která jede na scénáristický autopilot, stejně jako Thornton. Prostě klasický průměr, který nenadchne, ale ani nenaštve. ()

moviepill odpad!

B. B. Thorntona si pamätám ako charizmatického riaditeľa NASA (Armageddon), ako mentálne narušeného chlapa (Sling Blade),... všade ako vynikajúci herec a režisér. Ale čo bolo toto? Dve hodiny čoho? Zarytý fanúšik baseballu mu možno odpustí to, že je to film o ničom, ale u mňa je to jasná prehra. B. B. Thornton si značne pohoršil reputáciu. (Asi by nemal brať každú filmovú ponuku) ()

_aandyy_

Billy byl hlavní důvod se na to podívat. Ono to je tak trochu ale "sportovní kýč". Zajímavě se příběh vyvíjí, z hlediska možná ne příliš náročného diváka je to super, ale motiv mi přijde až příliš podobný modelu dnešního sportovního filmu. Outsideři se stávají vítězi a příběh končí... Lalala a začínají titulky. Trochu jsem se pobavila, ale moc si z toho neodnesla. ()

J*A*M*A*L

Mám rád basebalové filmy, mám rád Billyho Thorntona, mám rád komedie, a navíc takovéhle komedie. Mě to bylo hodně sympatické a na tyto filmy mám buňky a líbí se mi, takže se za své hodnocení stydět nemusím, docela se divím zdejšímu celkovému hodnocení. Ale já se na celkové hodnocení mohu vykašlat. Mě se to líbilo. ()

kubas369

Typická americká sportovní zhovadilost s nevšedním ale naprosto svým Thorntonem a s dosti netypickým koncem, který nám do života přináší nečekaně neamerické poselství, že není důležité byt nejlepší ale je sakra důležite vědět, že jste do toho dali celé své srdce a pořádně jste si to užily. No né! není to nádherné klišé? ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)