Tvůrci:
Glen MurakamiHrají:
Ron Perlman, Scott Menville, Greg Cipes, Marc Worden, Keith David, Wil Wheaton, Glenn Shadix, Dave Coulier, Dee Bradley Baker, Lauren Tom, Freddy Rodríguez (více)Série(5) / Epizody(65)
Obsahy(1)
Komiksoví hrdinovia: Batmanov pomocník Robin, vládkyňa bleskov Starfire, robot Cyborg, vždy veselý Beast Boy a mystická telepatka Raven tvoria skupinu bojovníkov TEEN TITANS. Ich úlohou je chrániť nevinných občanov pred nekalými plánmi zlosyna menom Slade. (Kwaichi)
Hrají
James Arnold Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Tracey Walter
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Stephen Root
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Diane Delano
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Gary Anthony Sturgis
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Každý den v akci (1996) (seriál)
Teen Titans (2003) (seriál)
Khary Payton
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Greg Ellis
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Ashley Johnson
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Tony Jay (vypravěč)
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál) - herec, a.z.
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Hynden Walch
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Alan Shearman
USA
Nejlepší seriály:
Lords of War (2014) (seriál)
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben (2015) (seriál)
Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)
Keone Young
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Mike Erwin
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Rodinná válka (2005) (seriál)
Matt Youngberg
Nejlepší seriály:
Teen Titans (2003) (seriál)
David Sobolov
Kanada
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
T'Keyah Crystal Keymáh
USA
Nejlepší seriály:
In Living Color (1990) (seriál)
K smíchu (2018) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Billie Hayes
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Grim & Evil (2001) (seriál)
Bewitched (1964) (seriál)
Rino Romano
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)