Zoufalé manželky

• USA Desperate Housewives (více)
Ukázka z filmu 6
Drama / Komedie / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (více)

Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví... (TV Prima)

Zackk

vím že to je hlavně pro tlustý, nepracující ženský, ale jako normálnímu chlapovi se mi to docela líbilo. ikdyž žádnou uměleckou hodnotu bych tomu určitě nepřikládal, ale takové klasické zápletky s dobrými herci i výkony a kamerou, takže čtyři hvězdy ()

mine.slayer

Jmenuje se to Zoufalé manželky, když se na to kouknete z mužskýho hlediska, jsou to vlastně spíš Zoufalý manželé:) Jeden z "ženských" seriálů, který si dokázal velmi velmi dlouhou dobu držet nadprůměrnou kvalitu a hlavně nadhled i přes na první dojem možná "feministický" název. Přiznávám se, líbí se mi to a ani nemusím bejt gay!! ()

skepticka

Musím priznať,že som ešte nevidela takto vyvážený seriál,kde je skutočne všetko-intriky,sex,láska,záhady, vraždy, rôzne úchylky a všetko podané s humorom sebe vlastným.Mne sa seriáloví tvorcovia zavďačili a to si zas taká zúfalá nepripadám-viz.Loleq7- Nie každému všetko sadne,chrobáčik:-) ()

Lady Marcy

Velmi přitažlivá atmosféra a atraktivní prostředí nám vytváří pěknou podívanou. Luxusní bydlení, móda ,sex, nevěra, láska...Scénaristé to měli hodně dobře promyšlené, to docela obdivuji.. Děj, postavy mě vtáhli bez nejmenších problémů. Drama, černý humor, a hlavně výborně zpracované postavy. Nejradši mám asi Gabrielle a Bree. Nesnáším Susan:D Scénaristi mě pěkně naštvali v poslední sérii, když mi zabili mojí oblíbenou mužskou postavu:( ()

Gamine

Jeden z mála seriálů, na které jsem se dodívala do konce a které si držely kvalitu jednotlivých dílů i sérií. Jednoznačnou hvězdou tu byla Gaby a její hlášky, smála jsem se skoro vždycky, když otevřela pusu. Tento seriál mě nebavil, ale naprosto vtáhnul, prožívala jsem příběhy spolu s postavami, to se mi nestává moc často. ()

zavackyo

Jelikož jsem během přípravy ke státnicím potřeboval odreagování a nenáročný komediální seriál, volba padla na Zoufalé manželky. Nečekal jsem příliš, ale dostal jsem překvapivě spousty hodin kvalitní zábavy. Velkou část postav jsem úpřímně nesnášel (zejména hloupoučkou a trapnou Susan, ta mi drásala nervy v každé scéně), ale jako celek to fungovalo velmi dobře. Některé zápletky byly horší, některé lepší, ale to tak v telenovelách bývá. Ani tomuto seriálu se nevyhnul syndrom posledních sérií. Poslední dvě série nestály za nic, nebavily mě a vůbec nemusely existovat. ()

Krystofore

Tenhle seriál mi dává všechno, co od seriálu očekávám! Ještě, že u jeho sledování většinou nebejvá žádnej chlap, při pozorování mejch reakcí by se zaručeně dobře bavil :o)) ()

Pattrick

Na tento seriál nedám dopustit. Jeden z mých opravdu, ale opravdu nejoblíbenějších. Teri Hatcher, co by nešika je opravdu roztomilá a je to kus. Felicity má nejúžasnější roli a zvládá jí opravdu skvěle. Její skvělé vyjednávání, když něco chce, je fakticky, vtipné. Marcia, skvělá herečka a k ní je tato role šitá na míru. No a nakoneč kočka Evča, když je v každém záběru, tak už mi přijde směšná, její hlášky, její chování a její postava je k nakousnutí. Každá serie je ničím zajímavá a nikdy mne nijak neodradila, jsou slabší díly, ale i přesto je to top seriál. ()

Mangix

Jedna protivnejsi nez druha atd...konkurence obrovska...ale za kazdou jen jednu hvezdicku..teda vlastne za ty tri nic..ale za Evu 4**** ()

Wanesska

Jeden z nejlepších seriálů, co byl kdy natočen. Výborné herecké obsazení, jak puntičkářky Bree, zmatené antikuchařky Susan, marnivé ale roztomilé Gaby, o domácí krb pečující Lynette až po božsky zahranou mrchu Eddie. Seriál nepostradá napětí, humor, mysteriózno. U tohoto seriálu se Vám bude chtít v jedné vteřině smát až se za břicho budete popadat, v druhé zase brečet a v třetí si uvědomíte, že to u Vás doma někdy taky tak chodí... A to i přesto, že nemáte, tak jako tyto obyvatelé předměstí Wisteria Lane, auto a dům za statisíce dolarů. Tento seriál je prostě pro všechny. ()

kritička

Desperately desperate ... občas mi sice přijde, že už to scénáristé přehánějí a že by snad někdo mohl zasáhnout, ale jinak těžce výborný seriál. Myslím, že tenhle seriál dovede zaručeně pobavit i rozbrečet! ()

cmman

Každodenní příběhy manželek, vdov, přítelkyň, které jsou leckdy opravdu zoufalé. I když je děj zasazený do čtvrti, která se v českých podmínkách zřídkakde objevuje, příběhy jsou snadno aplikovatelné na život každého z nás.... ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006