Klíče od pevnosti Boyard

(pořad)
  • Česko Pevnost Boyard (více)
Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Francie, 1990, 370x57-136 min

Scénář:

Claire Barré

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (moderátor), Jean-Pierre Castaldi (moderátor), Sophie Davant (moderátor), Patrice Laffont (moderátor), Tomer Sisley, André Bouchet (více)

Tento pořad je soutěžní show, ve které spolu soupeří dva týmy v různých úkolech. Na splnění daného úkolu mají obyčejně časový limit a vítěz vyhraje právo vstoupit do tygří klece, aby získal peníze. (TV Spektrum)

LuNaj

Snad každý kluk si přál zůčastnit se této soutěže. Já měl vždycky obavy a noční můry z toho, jak skáču do moře (jakožto neplavec) a lovím klíč:-)) Vzpomínám si, jak jsme na motivy soutěže zkoušeli s kamarády podobné hry. Akorát dívenky jaksi nechtěly přistoupit na souboj v bahně. Na tom jsme ale trvali:-)) ()

Maxmilian

Proč už to nikde nehraje? Když jsem byl malý, tak mi neušel ani jeden díl. I teď bych se strašně rád díval. Bohužel, vše jednou končí. Výborné zápolení, no a když jde o peníze, tak se výkon násobí několikrát. Vždy se rád podívám, když se naskytne příležitost. ()

Whiskas

Už si skoro nepamatuju o co tam šlo, ale zato si pamatuju mou oblíbenou horolezeckou stěnu a mé až neuveřitelně nadšené čekání na každý nový díl ()

xxlch

Na této pevnosti se točil jiný film,který mám docela ráda.Jinak jsem z této soutěže moc hepy nebyla.Jediné co se povedlo,byla znělka. ()

Adámo

Perfektní, originální soutěž, koukal jsem na ní hodně dávno, ještě na základce, ale krásně si vybavím jednotlivé úkoly.... =) |10/2009 ()

Metalicum

kdyby slyším jenom úvodní song týhle věci, ovane mě příjemný pocit té pravé nostalgie .. tuuuu tu tu tuu tuuu tuuuu tuuuu tu tu tu tuuu ... yeah !!! ()

Havala

Na svou dobu hodně slušná zábava, která postrádala velkou dávku trapnosti provázející současnou televizní zábavu. Snaha být moderní a IN a pořád něčím šokovat často vyjde naprázdno. ()

Knowhow35

Díky Paklíčovi a hlouposti některých soutěžících je to zábavná podívaná, když nedávají zrovna nic jiného. Trocha nostalgie ještě nikoho nezabila. ()

Vämpiriüs

Stará dobrá klasika, která se dá shlédnout kdykoliv. Pevnost sama o sobě je nádherná stavba i když po dokončení nikdy nebyla použita k původnímu účelu. Tvůrce byl pečlivý a úkoly byly perfektně navrženy k otestování soutěžících i pobavení diváků. ()

Mr.Shock

Nejluxusnější televizní soutěž historie. Nikdy mě to nenudilo. Spolu s "Po stopách Xapatanu" to byly pořady mého dětství. Nevím, nevím, ale možná by to neuškodilo ani dnešní mládeži. Myslím, že to mělo i výchovnou hodnotu - zdravá soutěživost, nikdo tam nechlastal, nekouřil, nenadával a soutěžící se nepomlouvali :) Ve zdravém těle zdravý duch ()

MartyMcFly89

Ahá, tady máme mou nejoblíbenější soutěž. V době, kdy jsme my měli Riskuj, Kolotoč (Grrr! Poulíček) a Ros(om)áka opět v Riskuj, ve Francii vycházela Pevnost Boyard. Těžko říct, co jsem na tom měl nejraději, snad vše. Až na pavouky (brrr). Bahenní zápasy, moudrý stařec nahoře, finální makačka u penízky (tygři už čekají), liliputání... ()