Klíče od pevnosti Boyard

(pořad)
  • Česko Pevnost Boyard (více)
Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Francie, 1990, 370x57-136 min

Scénář:

Claire Barré

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (moderátor), Jean-Pierre Castaldi (moderátor), Sophie Davant (moderátor), Patrice Laffont (moderátor), Tomer Sisley, André Bouchet (více)

Tento pořad je soutěžní show, ve které spolu soupeří dva týmy v různých úkolech. Na splnění daného úkolu mají obyčejně časový limit a vítěz vyhraje právo vstoupit do tygří klece, aby získal peníze. (TV Spektrum)

Loooba

Ta stará, francouzská verze s Paklíčem a otcem Fura byla vynikající! Minimálně podružně k době, kdy jsem na to koukal! ()

mzop

Báječná soutěž, na které jsme s bráchou vyrostli. Oba jsme fandili, jak kdyby šlo o olympiádu a nejradši bychom se stejným elánem sami zúčastnili. Nedávno jsem si po ní stýskala. K mému potěšení se jí chopila Prima cool, a k mému rozčarování šlo o britskou verzi. Ta bohužel sledovat nešla, dost si to poameričtěli, úkolyse stále opakovaly a byly o dost jednodušší. A do toho uměla moderátorka, co si hrála na Pamelu (soudě dle její peroxidové kštice a silikonovému výstřihu). A hádanky nedávaly smysl. Návrat francouzské verze jsem ocenila. ()

DavidAAAA

V době, kdy se u nás moc jiných soutěží neuvádělo, to byla naprostá špička. Později už to ztratilo náboj. Přesto solidních 60% ()

Sadova302b50

Skvělá soutěž, atrktivní, zábavné disciplíny, chuť dobrodružství a dobrá znělka, ale především, jak píše uživatel Gemini, současně to chtělo zapojit i šedé buňky mozkové, což se v dnešních produktech příliš nenosí. ()

Zrzavakocka

Tolik let od prvního dílu a stále je na co se dívat občas si říkám ty jsi ale pěkný nemehlo to bych dal levou zadní a občas smekám, záhul jak na svaly tak na mozkovnu !!! super ()

Ctx

Moc se mi líbí hlavně původní řady z 90. let, ty nové už jsou slabší, ale pořád to má něco do sebe :-) ()