Klíče od pevnosti Boyard

(pořad)
  • Česko Pevnost Boyard (více)
Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Francie, 1990, 370x57-136 min

Scénář:

Claire Barré

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (moderátor), Jean-Pierre Castaldi (moderátor), Sophie Davant (moderátor), Patrice Laffont (moderátor), Tomer Sisley, André Bouchet (více)

Tento pořad je soutěžní show, ve které spolu soupeří dva týmy v různých úkolech. Na splnění daného úkolu mají obyčejně časový limit a vítěz vyhraje právo vstoupit do tygří klece, aby získal peníze. (TV Spektrum)

A.L.E.S.

Vynikající soutěž s nezapomenutelnou hudbou. Co se však týká jejího pokračování, které koupili nějací herci, o tom nemůže být ani řeč. Ale i tak je to příjemná vzpomínka na odvážné soutěžní týmy, dva malé "caparty" s klíči a poloviční šanci na hromadu peněz. ()

danco123

Adrenalín, kus odvahy a kondícia, to všetko potrebujete k prekonaniu pevnosti Boyard. Túto reláciu som sledoval ako malý drobec a už vtedy ma neskutočne bavila. Neskôr reláciu stiahli z vysielania a ja som na ňu akosi pozabudol. Len prednedávnom som si na ňu spomenul a hľadal som, ako sa táto súťažná relácia vlastne volala. Našiel som ju a zistil som, že ju vysielajú na Prime a zato som neskutočne rád, pretože pri pozeraní tejto relácie sa mi oživili spomienky na detstvo. Je mi ľúto, že už nedávajú a nenakrúcajú takéto skvelé súťaže, ale radšej sa venujú takým hlúpostiam ako Bučkovci, Farma, atď., čo nemá takmer žiadnu úroveň. Smola, nezostáva mi nič iné ako pozerať len staršie reprízy. ()

rudeboy

Dnes by to bolo pravdepodobne za menej, ale počas môjho detstva to bolo niečo úplne iné oproti zvyšku televíznych súťaží. ()

majxik

Velmi pěkná sportovní a logická soutěž mého dětství. Byla to taková pěkná soutěž s příměsí dobrodružství a dobročinosti. :) ()

sahe

Mě se to fakt ale líbilo... :-) Bylo to zábavný, nenucený... Škoda, že se dnešní televize nevrátí k takovýmto pořadům... by to myslím bylo lepší, než-li nějaké "reality-show"... ()

shantim

Slušně zvládnutá napínavá soutěžní šou, která měla pro nás Čechy ( a Slováky) jedinou chybičku: na konci při luštění hádanky jsme se prakticky vůbec nechytali, protože bychom museli být Francouzi a mluvit a myslet po francouzsku, abychom byli schopni najít odpověď. ()

sskrblik

Legendární reality show, která nemá konkurenci! Otec Furion, paklíč, zlaťáky, nástrahy, lvy... bylo tu všechno! ()

Tomatáš

Naprosto zásadní záležitost dob nedávno minulých!!!!Kde jsou ty časy, kdy jsme se nemuseli koukat na blbečky ve vilách a mohli jsme sledovat zajímavé úkoly a úžasné výkony.. ()

-ELFKA-

Pevnosť Boyard sme sledovali so zatajeným dychom. Jedna s najlepších súťaží. Bola zaujímavá, správne dobrodružná a napínavá. Navyše peniaze išli na dobročinné účely (a nie nejakým maníkom do vrecka ako dnešné reality-show) tak nemám Pevnosti čo vyčítať. ()