Epizody(25)
-
Auf eigene Faust (S09E01)
-
Restschuld (S09E02)
-
Das schwarze Schaf (S09E03)
-
Neandertal ist überall (S09E04)
-
Opa zahlt alles (S09E05)
-
Wunderkind (S09E06)
-
Später Frühling (S09E07)
-
Das Phantom (S09E08)
-
Zurück in die Wirklichkeit (S09E09)
-
Umzug in den Tod (S09E10)
-
Tod eines Richters (S09E11)
-
Abgeschminkt (S09E12)
-
Kammerflimmern (S09E13)
-
Ente kross (S09E14)
-
Dickes Mädchen (S09E15)
-
Tod eines Rettungsschwimmers (S09E16)
-
Zuckerbrot (S09E17)
-
Das schönste Auto der Welt (S09E18)
-
Barvermögen (S09E19)
-
Die Fremde (S09E20)
-
Vatertag (S09E21)
-
Der letzte Pirat (S09E22)
-
Brandbeschleuniger (S09E23)
-
Die Stimme (S09E24)
-
Brautentführung (S09E25)
Hrají
Mira Bartuschek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Guntram Brattia
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Nora Huetz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Benjamin Kramme
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Dirk Borchardt
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Vijessna Ferkic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Benjamin Morik
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Judith Sehrbrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Adrian Topol
Polsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Balder Beyer
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Rüdiger Evers
Nejlepší seriály:
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Albrecht Ganskopf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bo Hansen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Dorothea Lott
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Floriane Daniel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christoph Hagen Dittmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Adrian Moore
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)