Režie:
Jeff KanewKamera:
King BaggotHudba:
Thomas NewmanHrají:
Robert Carradine, Anthony Edwards, Timothy Busfield, Curtis Armstrong, Larry B. Scott, Brian Tochi, Michelle Meyrink, Ted McGinley, Matt Salinger (více)Obsahy(2)
Nováčci na Adamsově univerzitě, kterým ostatní nadávají do šprtů, se pod vedením Lewise a Gilberta vzbouří a vtipem a inteligencí bojují za uznání... (oficiální text distributora)
Hrají
Robert Carradine
USA
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
Návrat domů (1978)
Hráč (1992)
Anthony Edwards
USA
Nejlepší filmy:
Top Gun: Maverick (2022) - a.z.
Má mě rád, nemá mě rád (2010)
Zodiac (2007)
Timothy Busfield
USA
Nejlepší filmy:
Otázky a odpovědi (1994)
Slídilové (1992)
Hřiště snů (1989)
Curtis Armstrong
USA
Nejlepší filmy:
Ray (2004)
Tenkrát na východě (2000)
Akeelah (2006)
Larry B. Scott
USA
Nejlepší filmy:
Drogy z Times Square (1986) (TV film)
Extrémní předsudek (1987)
Karate Kid (1984)
Brian Tochi
USA
Nejlepší filmy:
Klub rváčů (1999)
Železný obr (1999)
Hráč (1992)
Michelle Meyrink
Kanada
Nejlepší filmy:
Ztracenci (1983)
Skutečný genius (1985)
Kouzelné Vánoce (1985)
Ted McGinley
USA
Nejlepší filmy:
Do You Believe? (2015)
Poslední svědek (1989)
Pearl Harbor (2001)
Matt Salinger
USA
Nejlepší filmy:
Jak přicházejí sny (1998)
Let the Devil Wear Black (1999)
Pod toskánským sluncem (2003)
Donald Gibb
USA
Nejlepší filmy:
Barbar Conan (1982)
Krvavý sport (1988)
Šerifové (1998)
James Cromwell
USA
Nejlepší filmy:
Zelená míle (1999)
L. A. - Přísně tajné (1997)
Zeď (1982) (TV film)
John Goodman
USA
Nejlepší filmy:
Příšerky s.r.o. (2001)
Big Lebowski (1998)
Auta (2006)
Marianne Muellerleile
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor (1984)
Memento (2000)
Nebe a země (1993)
Greg Berg
USA
Nejlepší filmy:
Toy Story: Příběh hraček (1995)
Tajemství velké pracky (1988)
Králíček Péťa (2005)
Bernie Casey
USA
Nejlepší filmy:
Brianova píseň (1971) (TV film)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Neobyčejný život Noe Dearborna (1999) (TV film)
Julia Montgomery
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Boj na řece (1984)
Prostě úžasná (1994)
Dandy Eghan
Nejlepší filmy:
Svatej z Krejcárku (1969)
Pomsta šprtů (1984)
F. William Parker
USA
Nejlepší filmy:
Cena za něžnost (1983)
Lost Highway (1997)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Alice Hirson
USA
Nejlepší filmy:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Byl jsem při tom (1979)
Kazatel a žák (1984)
Brad Grunberg
USA
Nejlepší filmy:
Spider-Man (2002)
Ally McBealová (1997) (seriál)
V křesle režiséra (2007)