Sean Penn, Jude Law, Kate Winslet a Anthony Hopkins se společně představují ve strhujícím příběhu prostého muže, jemuž politická kariéra, ničivá síla korupce a zrada nakonec zcela pokřiví charakter. Film byl natočen podle dnes již klasického románu Roberta Penna Warrena z roku 1946, za který získal Pulitzerovu cenu. V dalších rolích se představí James Gandolfini, Mark Ruffalo a Patricia Clarkson. (oficiální text distributora)

NinonL

Politika je kanál, a jemu se nevyhne ani cynický novinář, který nechce o ničem a nikom raději nic vědět. Film je velmi dobrý a přestože Penna ani Winslet nemusím, hodnotím vysoko. Role Jude Lawa překryje všechna negativa a z jeho osudu, do něhož se vědomě dostal, vás bude mrazit. Tragédie na závěr dojem jen umocní. Film stojí za to vidět. ()

jojinecko

3,5*/5...All the Kings Men je veľmi dobrou politickou drámou, ktorá mala obrovský potenciál, ALE... Má príliš veľa "hluchých" miest, dejové línie a odbočenia v druhej polovici sú nedotiahnuté. Psychológia niektorých postáv je doslova odfláknutá (predovšetkým postava Marka Ruffala, vzhľadom na finálnu scénu by si zaslúžila hlbší pohľad!), tak isto aj postava Anthonyho Hopkinsa... Pozitíva však výrazne prevažujú- nad všetkým a všetkými tróni Sean Penn, ktorý podáva výkon hodný Oskara. Role Willyho Starka sa zhostil s bravúrou a zanietením, celý čas som mal z jeho postavy ambivalentný pocit, neviete či mu fandiť alebo je to len ďalší politický hajzel. Skvele mu sekunduje celé herecké osadenstvo, nádherný hudobný podmaz a kamera. Steven Zaillian je nielen výborným scenáristom, ale "uživil by sa" aj ako režisér. Tento film sa mi veľmi páčil, no po skončení projekcie som ostal napriek všetkým pozitívam mierne sklamaný- tento film mal naviac!!! Preto to relatívne nízke hodnotenie:) ()

Fiftis

Pomerne dobrá politická dráma. Celý film, ktorý sa tiahne v pokojnom, nevýraznom tempe a kde naraziť na nejaký výraznejší zvrat alebo vzrušenie je naozaj umenie, je z nejakého neznámeho dôvodu celkom pútavý a dokáže si diváka čiastočne získať. Film prináša pozoruhodný pohľad na to, čo všetko taká politická kampaň obnáša. Veľmi sa mi páčila záverečná scéna, ktorá bola veľmi efektná a na poslednú chvíľu sa snažila okoreniť film, čo sa jej v skutku podarilo. ()

Zagros

Hodně slabý film, kterému nepomohla ani silná předloha, ani dobré herecké obsazení. Všechny charaktery mně byly od začátku nesympatické. Příběh byl nemastný neslaný. Režie byla hodně špatná. Zamyšlené nejsilnější scény vyznívaly spíše do ztracena. Během pár dní na film zapomenu a ani mi to vadit nebude. ()

kaylin

Popravdě, než se podíváte na tenhle snímek, možná raději mrkněte na "Mrtvou zónu". Ten film má podobné téma, navíc je napínavý a strhující, pokud vám nevadí lehce nadpřirozené prvky. "Všichni královi muži" jsou nudní, a to i přesto, že se zde sešla skvělá herecká skvadra. Steven Zaillian z nich nedostal vůbec nic. ()

• Natáčení probíhalo v New Orleans a Morgan City v Louisianě (USA). (Tygrys)