Prci, prci, prcičky 2

• USA American Pie 2 (více)

Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde. (oficiální text distributora)

Tonom27

Dorovná se z části jedničce, místy až moc vysoká snaha o neustálý ,,vtip".. Mimochodem skvělá hudba v podání Davida Lawrenceho. 75% ()

Elanornegra

Jedno z mala podarenych pokracovani s identickym hereckym obsadenim. Gagy opat genialne aj ked ta chemia uz nebola na takej urovni. Nieco mi tam jednoducho chybalo, mozno ta nevinnost ktorou bola zakonecna jednicka. Mozno preto, ze to bolo opat tou Stiflerovou mamou uz okukane. Kazdopadne aj po rokoch stale pozeratelne. 70% ()

Marrakech86

Po jedničce to šlo lehce dolů, po maturitním plese se příběh přesouvá na vysokou školu, lehce horší jak jednička, přesto jsem se bavil. ()