Prci, prci, prcičky 2

• USA American Pie 2 (více)

Postavy, které milujete, jsou zpět! Jeden rok po smolném maturitním plesu zvěčněném ve filmu Prci, prci, prcičky se všichni vrací, aby spolu strávili prázdniny. Z nevinně vyhlížejícího domu na pláži se stane centrum nespoutané zábavy. Pět kluků objeví ohromnou sílu přátelství… a superlepidla. Pět dívek odhalí tajemství lásky… a pravidlo tří. Pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát vymkne kontrole. Někdo se dočká nočního překvapení, někoho zaskočí velmi vstřícná sousedka, ale každý si užije prázdniny, na které nikdy nezapomene! (Magic Box)

MickeyStuma

Volné pokračování už vypadá jako nastavování kaše a ve své podstatě nepřinášející nic nového. Jen se přitlačilo na pilu, takže na ´to jedno´ myslí snad už naprosto všichni. Smůlou každého pokračovaní je fakt, že divák již ví co očekávat a tak v mnohém nepřekvapí a už jednou řečený vtip prostě tolik nepobaví jako předtím. Bohužel se to týká i tohoto snímku. Pro zmírnění této apatie tvůrci do děje nakombinovali povzbudivou romantickou linku, která kupodivu mezi fekálním humorem funguje. Diváky si to našlo a to je pro producenty nejdůležitější. A tak hurá do dalšího filmového dílu. ()

BOURQUE

Pokračovanie „American Pie“ už bol zamierený trošku iným smerom. Napriek tomu však mojich očiach zostáva jedným z najlepších spomedzi všetkých „ozajstných“ pokračovaní. A to vďaka cool Seann William Scott, ktorý sa tu vďaka postavy Stiflera stal akýmsi východiskovým bodom pre podobné filmy. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

baiskon108

Absolutně ohavné pokračování tak skvělé jedničky. Humor o čtyři hvězdičky níž, trapné a nezajímavé scénky, příběh je o ničem a hlavní postavy ani jejich vztahy se nikam nerozvíjí. ()

Besyn

Strašná,nechutná,sprostá,fekální,nevtipná a trapná záležitost,kterou jsem ani nedodíval do konce ( po tom "skvělém" vtipu s přilepením ruky na penis mi můj dobrý vkus nedovolil v sledování pokračovat).Jednu hvězdičku jen kvůli tomu,že existuje (bohužel) Klub sráču. ()

Dimo

Kvalitní pokračování jedničky. Vtipné, rozvíjející se, zábavné. Skvělý zástupce teenager komedie. ()

Barak

Více než důstojné pokračování se starou známou partičkou. Pokud jste neviděli jedničku tak můžete být malinko zmateni, pokud však jo, tak zase naopak malinko zklamáni - ono většinou jsou dvojky méně podařené. "Dvanáct nesmrtelných týdnů", s četnými odkazy na předchozí díl, s čerstvou porcí neurážející zábavy a se scénářem pracujícím na stejném konceptu jako jednička (akorát podruhé ;) ). Našlapaný soundtrack není výjimkou.... ()

Jeand´Boa

Já bych si rozhodně nehrál na žádného mravokárce a nehovořil tu o tom, jak jsem si zakrýval roztřesenou rukou svůj zrak ... kdepak, zas takové pobouření to nevyvolalo ... řeknu to asi takto: jednička cosi ve filmovém průmyslu prolomila a díky tomu se do kin dostalo mnoho zhovadilostí v jiných snímcích (otázku, zda je to správné ponechme stranou)... dvojka je tedy ještě celkem slušnou podívanou a nepřehnaným následovníkem svého předchůdce, což se o jiných teenagerských komediích dá říci jen těžko... ()

Fat'Fatal

Haha :) o dost vtipnější než jednička, především díky Stiflerovi a jeho drsňáckým hláškám :)) Ale i ostatní hrajou a házej džouky na všechny strany. Nějaký trapnosti tu jsou, ale PŘEKVAPIVĚ jsem se bavil, ačkoliv jsem k Prcičkám 2 přistupoval trochu s obavami. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Hpatrik

Průměrná zábava pro teenagery. Fascinuje mě, jak to musí skončit pro všechny dobře - všichni si prostě užijou, a na konci odjedou spokojeně do západu slunce. ()

Jakubik

Celkem překvapivě si i dvojka udržela určitou kvalitu a v příběhu postupuje opravdu dále. Je zde spousty nových scén a gegů. Všechno si tu drží svou mez stejně, jako tomu bylo v jedničce. U jedničky jsem to zapomněl zmínit ale všechno tohle podkresluje fakt suprovej soundtrack kterej prostě do té mojí doby zapadá… ()