Reklama

Reklama

Santa Claus

  • Velká Británie Santa Claus: The Movie (více)
Trailer

Obsahy(1)

Za devatero horami a devatero řekami, až na samém vrcholku světa, je prý prazvláštní království plné divů a kouzel. Nikdo z lidí do této krajiny ještě nevkročil. A pokud by se tak stalo, spatřil by jen vysoké hory z ledu. Křišťálový led a bílý sníh. Za mrazivých nocí, když se hvězdy na obloze třpytí jak drahokamy, se na nebi objevuje záře. Je překrásná jako duha po dešti, plná barev, jaké jinde neuvidíte. A nad tím vším svítí hvězda Polárka. V tu chvíli se ledové hory rozestoupí a z té nádherné, kouzelné záře, z jejího nitra, začnou vycházet skřítkové. Jsou jich zástupy v pohádkově pestrých šatech. Jsou to takoví malí mužíčci, kteří žijí v ledových horách na samém vrcholku světa. Přímo pod hvězdou Polárkou. Někteří z nich jsou dokonce ještě menší než děti. Ale vypadají jako dospělí. Mezi skřítky se vypráví jedna legenda o vyvoleném muži, který během jedné noci rozdá dárky všem dětem na celém světě - a pokaždé se tak bude dít - na Štědrý den! Hádejte kdo je to? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Bohužel jsem zahlédla víceméně jen útržky, ale vypadalo to nádherně. Pravá vánoční atmosféra, dost pěkné triky (na tu dobu..),jen paní Santaclausová nic moc:))A příjemně překvapilo účinkování Trinity killera z Dextera:) ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

V tej dobe jeden z najdrahších filmov pod polárkou ( aspoň to tvrdia producenti argumentujúci 50 miliónovým rozpočtom ), pričom Salkindovci so štedrým budgetom problém nikdy nemali ( viď SUPERMAN I - III ). Ide o spektakulárnu rozprávku, ktorá má ten správny nádych Vianoc a morálne posolstvo, ktoré v rámci sviatkov zafunguje najviac. Ale nič viac a nič menej. Dlho sa v pamäti nezdrží a zrejme to zostane len ako 80tková rarita tohto žánru. ()

Derek 

všechny recenze uživatele

od producentov supermnana prichadza dalsia "origin story" velkej legendy a to santa clausa! napad je to celkom dobry a ma to i slusnu atmosferu (aspon prva polhodina), zvysok vsak nie je prilis zaujimavy a ani dobre nakruteny (jeannot szwarc sa preslavil pokracovanim celusti a so supergirl, ktore si do vytriny urcite tiez neda) a hlavne ked sa dej presunie do NY a sledujeme pocinanie dudleyho moora ako elfa cele to zacne drhnut a stracat caro vianocneho filmu. pravom zabudnuty a zabudnutelny prepadak... ()

sidzej 

všechny recenze uživatele

Prva polovica filmu je vyborna, nevahal by som ju oznacit za jeden z najlepsich a najkuzelnejsich vianocnych pribehov o Santovi. Avsak v momente ked prichadza na scenu newyorsky vyrobca hraciek to ide z kopca. Pripada mi, akoby sa zacalo tocit bez hotoveho scenara a ked uz tvorcom dosli vsetky napady rozhodli sa narychlo zbuchnut tuto nestastnu dejovu liniu. 70% ()

Galerie (46)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy Joe (Christian Fitzpatrick) sleduje Patchovu (Dudley Moore) reklamu, stojí za ním producent filmu Ilya Saklind. (hellstruck)

Reklama

Reklama