Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

Pythonator

Po všech stránkách zábavné, tak nechápu to nízké hodnocení. Billy Bob Thornton je dokonalý tyran a Seann William Scott háže xichty na všechny strany, takže je o zábavu postaráno. Osobně bych vynechal ten přeslazený konec a ještě více přitlačil na pilu s drsným humorem, ale i tak to byla příjemná podívaná. ()

honza1

Ve všech směrech průměrné, pointa celého příběhu je dobrá, ale nějak to postrádá nápad a hlavně vtip, nejlepší je prvních asi 10 minut a to samé platí i o posledních minutách, zbytek se dá vklidu vynechat. ()

maken

Nechápem prečo to nazvali komédiou keď je to len znôška trápnych scénok, ktoré sa márne snažia o obsiahnutie nejakého toho vtipu. Hviezdičku za začiatok s telocvikárom, inak by to bol odpad.. ()

Tares

Moji dva oblíbení herci, oblíbený žánr, ale bohužel žádná sláva. Až překvapivě nevtipné a nudné. Billy Bob má poslední dobou až neuvěřitelný čuch na špatné scénáře. Škoda. ()

Daviidesek

Tak nevim no, Thorntonovi tyhle komedie jdou a v tyhle je opet brutalni, jak vsechny buzeruje, ale mel uz by natocit neco poradnyho. Jinak pribeh je ze zacatku slibnej, ale bohuzel jeho naslednej vyvoj je uz dost kokotskej a naka slusne vtipna scena je jen misty. Taky nechapu, co v takovyhle uchylarne dela Susan Sarandon. Zato Ethan Suplee sem zapad paradne a vsechny sceny s nim jsou brutalni. Celkove to je prumerna komedie, ktera mela na vic. ()

DiabolikCZ

Pamatujete, jak vás na střední honil, pan profesor na tělocvik? Já ano a pan Woodcock z tohoto filmu mi ho silně připomíná. Film těží z rivality mezi panem Woodcockem a Farleyim. Pan Woodcock chodí s mámou Farleyho a ten se díky vzpomínkám z dětství snaží tomuto vztahu zabránit… Film je příjemně zábavný, charisma B.B. Thorntona je vidět na každém kroku a překvapivě zahrál dobře i „Stifler“, u kterého jsem očekával prasárny ve stylu prciček. ()

tennis.rules

Podpriemerná komédia s nadpriemerným obsadením. Z príbehu šlo určite vytĺcť oveľa viac.. Pár vtipných momentov síce bolo, ale celkový dojem je tak za 3/10. Strata času. ()

luman

Při večerní pohodě jsem narazil na začátek tohoto filmu v televizi, který mě celkově ničím neokouzlil. I když párkrát zazněly hlášky, u kterých jsem se pousmál, celkové pocity z filmu nejsou zrovna dobré. Tento film řadím do své vlastní kategorie – americké kraviny. ()