Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V tomto drsném psychologickém thrilleru se skupina aktivistů vydává na nebezpečnou misi. Ta ale neprobíhá dobře a jeden ze členů se dostane do vězení. O rok později, po přijetí zakódované zprávy, skupina vyráží zachránit vězněného kolegu. Ale to, co vypadalo jako jednoduchý plán, se změní v sérii děsivých událostí. Jednotliví členové týmu mizí jeden po druhém. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

whack 

všechny recenze uživatele

Vzťahy medzi osloboditeľmi zvierat je úplne nereálny po všetkých stránkach, no atmosféra temných podzemných laboratórií, v ktorých sa prevádzali morbídne pokusy na väzňoch, je mrazivo chladná. Osloboditelia pokusných zvierat sa stanú pokusnými zvieratami. ()

Naranyan 

všechny recenze uživatele

Film, který si pamatuju už jen velmi matně a nemám v úmyslu si ho pouštět znovu. Jeden z těch, které jsem ulovil ve video(DVD)půjčovně. Ačkoliv si už dokonale nepamatuji děj (což není vůbec překvapivé), gore u tohoto filmu nepostrádalo svou kvalitu (to si pamatuju :)) a tak mi přijde mé hodnocení jakožto hororového fanouška adekvátní. ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Když jsem na tenhle film narazil říkal jsem si, že jsem třeba objevil nějak pozapomenutej hororovej "poklad", kterej má k dnešnímu dni jen 91hodnocení. Po dokoukání už vím, že film žádnou výhrou není. Alespoň pro mě né určitě. Tohle bylo Béčko jako vrata. Začátek byl ještě ucházející pak už ale přichází jen nudný pobíhání po laboratořích. Celý mi to přišlo spíš úsměvný než děsivý což je u hororu asi špatně. Nemám nic proti Béčkům ani nízkorozpočťákům ale tohle mi prostě nesedlo a nebavilo mě to. ()

Bruce0659 

všechny recenze uživatele

Filmy z "podzemia" väčšinou patria medzi tie béčkové. Tento mal aspoň normálnu pointu, žiadne prehnané príšery ako v "chate v horách". Hudba má nízku úroveň, kamera celkom slušnú, Hardy v začiatkoch kariéry je len plus. 65% ()

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Film ma milo prekvapil a rad som si ho pozrel bez namietok. Film pojednava o partii kamosov, ktori sa vybrali zachranit svojho kamosa od ruk ludi, ktori robia pokusy na zvieratach. Pri poslednej akcii pri oslobodzovani zvierat z klietok sa tu chytil do pasce a nevedeli mu vobec pomoct a tak usli od neho a nechali ho tam napospas osudu. Teraz nastal ten pravy cas na jeho zachranu. Vo vnutri komplexu nenarazili ani na jedneho cloveka, vsetko tam bolo opustene, len vsade naokolo boli natiahnute obrovske mnozstva kablov. Cez tieto kable priputany muz vo vzduchu ovlada svoju energeticku silu pomocou pocitaca. Tymto sposobom zabija aj svojich priatelov, ktori su mu teraz lahostajni. Vo filme som postrehol aj nejake gore prvky, ktorych tam zas tak moc nebolo, Ale boli dobre spravene, ako napriklad zaver filmu kde ma jeden z nich zohavenu jednu polovicu tvare a odokryty mozog, toho priputaneho chlapca vo vzduchu. film mal aj napatie, co ma potesilo. Efekty boli na celkom fajn urovni a vykony hercov tiez stali za pochvalu. Skoda, ze tam toho moc neukazovali ako zabija ta prebleskujuca elektrina, ktora zabila len jednu zenu a jedneho mladika:)))))))))))) ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama