Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

sedm.1

No tak to koukám jako švestka ještě teď.Satan mi naprosto nesedl ničím.Vím,že bych měl k tomuto snímku přistupovat hodně s velkou rezervou,přesto nemohu najít ani jediné slůvko chváli.Celý mi to přijde jako studentský experimentální filmeček,do kterého se jim podařilo zlákat jednu hvězdu v podobě TOTÁLNĚ přehrávajícího Vincenta Cassela(Monicu B. nepočítám,její účast-neúčast zde naprosto pomíjím).Kameraman byl asi zrovna po pěkné opici,prostředí přes svou temnotu a špinavost nevyvolávalo ani špetku atmosféry,představitelé mladých hrdinů byli vybráni z nějaké okresní potulné divadelní společnosti a závěrečná pointa byla trubkovitost první třídy.A 90% záběrů mi navíc přišlo naprosto zbytečných.Z jiných komentářů zde čtu přirovnání jako:divný,bizardní,znepokojivý,uchylný apod.,já použiju také jedno přirovnání,ovšem trochu jiné,pro mě ale fakt nejvýstižnější:Satan je naprosto MIMO. ()

cariada

Tak jako nebylo to špatný, ale tvůrci jaksi zapoměli začít vraždit a to je v hororu podobného typu jaksi nutnost. Co na tom, že je tady slušná řada buranů do toho jak už to bývá naoko hezká "normální" holka a skupina obětí, která je hlavně na zabití, zvlášt děsně otravný Bart. . Ps- poněkud divný , když přijeli po sněhu ani památka a věčer ho tam měli najednou dost, a přitom nebylo vidět, že by padal. A k tomu na to, že je štědrý den, tak nikoho netrápí, že by měl být doma s rodinou. ()

Murdock odpad!

Nesmysl, blbost, ztráta času...nesympatický herci, chaos a v podstatě nulový děj + tuny nelogičností, který působěj jako úporná snaha tvůrců dělat z diváka debila. Doteď nevim co jsem to vlastně viděl, ale rozhoduju se mezi crazy komedií a soft pornem, každopádně horor nebo thriller to nevidělo ani z vlaku. ()

POMO

Nie práve konvenčný vianočný film pre vybranú divácku obec. Klasická hororová schéma a lá Texas Chain Saw, pojatá ale ako recesistická, nízkorozpočtová komediálná ujetosť. Znepokojenie a znechutenie sú prítomné v menšej miere než v obdobných hororoch, film nejde brať príliš vážne. Retardovanosť redneckov ale osloví, a Vincent Cassel sa vo svojom excentrickom sympaťákovi vyblázňuje grandiózne. ()

pornogrind

Tak tohle se vůbec nepovedlo.Podle zdejších obrázků to vypadalo docela dobře a i obsah sliboval zajímavou podívanou.Ale opak je pravdou.Nevýrazná a ničím zajímavá francouzská chujovina,které vevodí Vincent Cassel(dobrej herec,ale tohle mu nesedlo).S tím štětcem pod nosem vypadal spíš směšně než aby z něj šel strach.Nezapomenutelnej byl jeho příchod na scénu.Ten jeho úsměv-prostě na tečku.Tomuhle filmu se vyhněte velkým obloukem.Naprostá ztráta času ()

• Několik vteřin po začátku závěrečných titulků je podprahově umístěný pornografický obrázek.. (Caelos)