tommy187

Celkom dobrý film, páči sa mi myšlienka no a samozrejme koniec - to je bomba. Skvelý nápad scenáristu. No a tie omáčky okolo toho sú nepodarené vtipy, o tom sa netreba baviť. Film tak priemerný - 65%. Teda ***. A inak Adam Sandler zahral vo filme dobre :) :DDDDDDDDD ()

Liqid

Klasická Sandlerovina s dobrým nápadem, dobrým obsazením a dobrými nápady. Vše je dobré, ale něco tomu chybí. Je to svým způsobem tuctovka pro rodinné večery, ale vlastně proč ne. Plus dávám za pohled do budoucnosti, který má dobrou myšlenku. ()

DeathTheKid

Největší potíž s filmem zde mají lidé s jeho preferencí žánrů. A já souhlasím. Klik měl být mnohem více drama než komedie, protože podivuhodně dobře pracuje s charaktery postav a vžití se do nich je na komedii až nezvykle snadné. Druhou věcí je, že pro mnohé ani komediální stránka nefungovala, s čímž musím trochu nesouhlasit. Je jasné, že můj retardovaný mozeček spustí smích o něco jednodušeji než u průměrně inteligentního čsfd uživatele a že mnoho vtipů bylo dost meh (fakáč na konci sebevražedně zkurvil nejsilnější moment filmu), ale nebylo to opravdu tak zlé, jak v komentářích mnozí brečí. Ovšem, to je o vkusu každého z nás. Nicméně, po shlédnutí by mě opravdu velice zajímalo, jak by mohl vypadat Klik, kdyby byl natočen v poměru drama:komedie/75:25, protože mohl nabídnout mnohem hlubší zážitek pro mnohem větší publikum. Nuže, i když jsem chlap, a tedy mám péro jak hovado, mrdám baby po stovkách a prostě hotový pán tvorstva bez nároku na slabost... protože jsem chlap, tak je pro mě tenhle snímek dost možná guilty pleasure, což jde proti pojmu "guilty", protože já se za to vlastně nestydím. ()

prasacimor

Druhá polovica ma trochu prekvapila - pozitívne. Nečakal som, že to dôjde až tak ďaleko. Aj keď záver bola už samozrejme happy klasika. Keby to skončilo scénou pred nemocnicou, bolo by to určite lepšie a zauímavejšie a samozrejme kontroverznejšie, a to si predsa nemôžme dovoliť, veď stále je to len rodinná komédia. ()

sedm.1

Příjemné překvapení.Čekal jsem nudnou ptákovinu,dostalo se mi vtipné,romantické komedie.Děj má spád,poměrně dost zajímavých nápadů,nečekaných situací a spoustu vtipných scén.Závěr je tradičně "americky" dojemný,ale tentokrát i zároveň koukatelný.Adam Sandler je pořád stejný(nemám na tohoto herce názor,on není špatný,ale...prostě mě na něm něco vadí),Kate Beckinsale to moooc sluší a David Hasselhoff je prostě David Hasselhoff.Morální ponaučení kouká z poza každého rohu,nicméně této originální podívané to zas až tolik neuškodilo.Potěšilo mě to,a to od romantických komedií vyžaduju. ()

Lencha

Celkem vtipnej film, ale jsem ráda, že jsem na něj nešla do kina (jak jsem původně plánovala), bylo by mi líto peněz:-((( V podstatě mě film zklamal. ()

vanderbart

Začátek poměrně příjemná komedie, ale nic zvláštního, nedal bych víc, jak 6/10, ale pozdější přenesení do vážné roviny a následný závěr prostě paráda. Nutí člověka se zamyslet... ()

Cejny

Adama Sandlera mám rád a tahle komedie rozhodně patří k těm lepším, které natočil. Vcelku vtipný nápad s ovladačem vašeho života se dočkal přijemného zpracování. :) ()

Lenka_J

Klasická Sandlerovská komedie, i když trošku s dramatičtějším nádechem než obvykle. Neurazí ani nenadchne. ()

MiaMoonlight

Drobný spoiler. Tak tedy na začátek bych chtěla říci... pro mě komedie ani náhodou. Já jsem plakala a plakat budu kdykoliv se znovu podívám, nehledě na to, že teď už vím, že je to "pouhé" hraní na city, které se nesmírně vyvedlo. A pokud toužíte po něčem na zamyšlení, tak jasná volba. ()

tempus

Christopher Walken je jako obvykle bezchybný. Hlavním sdělením filmu je důležitost rodiny (především pro workholiky) a relativní délka života. Druhá půlka je o něco lepší, protože nastolí atmosféru podobnou u Andrewa. Ztvárnění architekta Sandlerem se celkem povedlo, ale Jim Carrey by byla lepší volba. ()

Jello Biafra

Klik je nápaditá komédia o workoholikovi, ktorý nemá žiadny čas na svoju rodinu a všeobecne žije v neustálom chaose. Preto vyhľadá vynálezcu Mortyho (Christopher Walken), ktorý mu dá zázračný ovladač na riadenie jeho života. Bohužiaľ táto vecička je dobrý sluha ale aj zlý pán a náš hlavný hrdina sa začne rútiť do veľkého prúseru. Táto komédia je plná dobrých gagov a dáva spomenúť na staré dobré klasiky jak Back to the Future. V konečnom dôsledku ale pôsobí trochu nevyrovnane - na jednu stranu tu máme rodinnú komédiu, ale v druhej polovici sa film začne meniť až na pôsobivé rodinné drama. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky