Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Diskuze

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

No, abych řekl pravdu já s koncem spokojen nejsem, ano v tu chvíli to bylo i dojemné. Ale jako fanoušek seriálu si říkám, za 5-6 měsíců Wilson umře a co bude s Housem? Bez práce, bez přátel, bez rodiny ... takový, docela otevřený konec, který se mi zas až tak nelíbil, po těch letech jsem čekal, že se i na House usměje štěstí.

Dejvi21

Dejvi21 (hodnocení, recenze)

Děkuji Vám za pohotovou odpověď, také mě osmá řada nesmírně bavila a řadil bych ji mezi mé oblíbené a těžko se rozhodnout, zda je pro mě na prvním místě 3. či 4. série, každopádně až na 7. sérii byly všechny vynikající a i ta 7. má pro mě své světlé momenty.

phoebess (hodnocení, recenze)

Čekala jsem všechno, ale i v posledním díle mě scénáristé dokázali překvapit. Tenhle konec jsem opravdu nečekala! Skvělý konec hodný House. :)

Dejvi21: Moje nejoblíbenější je 4. série, ale ta osmá řada i pořádně šlapala na paty. :)

Dejvi21

Dejvi21 (hodnocení, recenze)

Teď, když tento fantastický seriál skončil, chtěl bych se všech zeptat, která sezona byla dle vašeho názoru nejslabší a která nejlepší. Já sám tedy nemám nejoblíbenější (asi řady 3 a 4), ale nejhorší se mi zdá sedmá. Jak vůbec hodnotíte osmou a závěrečnou řadu?

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

Nevite kdy asi bude k dispozici tv rip ? zrovna jsem koukal a jdeště nic nikde neni

phoebess (hodnocení, recenze)

Djoker: teď tě asi nechápu... z toho, co jsem napsala, jsi usoudil, že netuším, jak by to mohlo skončit? Tak ještě teda jednou a trochu jinak, abys to pochopil - mně nezáleží na tom, jak ten seriál skončí (a ano, podle toho, kam se děj ubírá, tuším, jak by mohl seriál skončit, ale nechtělo se mi to rozebírat, protože to bylo v tu chvíli nepodstatné), ale na tom, aby ten díl byl absolutní špice (v rámci všech odvysílaných dílů) a seriál odešel ze seriálové scény s hlavou vztyčenou. Snad už jsi mě pochopil. Líp to vysvětli nedokážu.

Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

phoebess: Jsem schválně díl pozadu, ale očekával bych, že kdo jede s Foxem, tak už nějaké náznaky konce pochytil. :) Ale asi tomu tak není. Každopádně taky věřím, že to bude bomba.

phoebess (hodnocení, recenze)

jurama525: já nevím... mně je upřímně jedno, jak to skončí. Já chci jen, aby ten finálový díl dal na frak všem dílům, které jsme doposud viděli. :)

phoebess (hodnocení, recenze)

FezDog: 8. série je poslední, zítra bude odvysílána "labutí píseň" (rozhovory s herci, zavzpomínání na nejlepší scény z House atd.) a pak bude poslední díl poslední série.

FezDog

FezDog (hodnocení, recenze)

tak po 3 mesicich to letim dohnat jen si vzpomenout u jakeho dilu jsem prestal :(

KlárkaD

KlárkaD (hodnocení, recenze)

To teda, konec předposledního dílu - to byla podpásovka :D :D Takže, jak si myslíte, že House skončí?

phoebess (hodnocení, recenze)

Hopkins: jojo... a aspoň máme jistotu, že House odchází s hlavou vztyčenou :)

Jinak jsem zvědavá na tu "swan song" před finálem, rozhovory s herci, rozloučení, rekapitulace některých starých scén. Já zatím viděla pouze jediné rozloučení herců s diváky, a to u Friends a bylo opravdu pěkné.

Hopkins

Hopkins (hodnocení, recenze)

wenca: Me taky bude hous chybět tam byl hodně velký zlom od té doby co byl na psychiatrii  a od té doby to bylo o něčem jiném tahle dějová linka se mi na housovi vždy více líbila pacient v pozadí house a wilson v popředí :o) ale v nejlepším je třeba skončit

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Hopkins: Ja vim, ale mě bude prostě chybět... a tyhle emoční vztahy mezi Wilsnem a Housem tam jsou snad poprvé... a to jak se nasral na pacienta co se chtěl zabít, to mě bylo naprosto jistý co udělá :D

phoebess (hodnocení, recenze)

Pro mě byl závěr 21. dílu hodně velkým šokem... čekala jsem všechno, ale tohle ne!

Hopkins

Hopkins (hodnocení, recenze)

Neee - eee nic takového House skončí ve velkém stylu to je fayn :-) a všeho moc škodí.  Už aby byla neděle.

phoebess (hodnocení, recenze)

I další (20.) díl mě utvrdil v tom, že House odejde ze seriálového světa s grácií.

Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

Malé ohlédnutí s pár spoilery. 7. sérii jsem sledoval ještě s dabingem, takže teprve nedávno jsem ji dokončil. Rozjezd byl hodně pomalý. Bylo sice zajímavé vidět House s Cuddyovou, ale ta pasáž prostě neměla pořádný náboj. Už jsem chtěl vyhlásit tuto sérii za absolutně nejhorší, ale pak je naštěstí tvůrci roztrhli a mělo to pořádný koule. Skok, Třináctka, krysy a skvělý závěr. Když bylo jisté, že je 8. série House poslední, začal jsem ho sledovat v originále. Díl ve vězení byl skvělý, ale rozpačitý návrat a sestavování nového týmu mi připomněly slabý rozjezd minulé série. Díly točící se okolo Chase, ve kterých je House zase v nejlepší formě, jsou zatím vrcholem. Viděl jsem 15 dílů a věřím ve famózní finiš, takže zůstávám lehce pozadu, abych poslední 2-3 díly mohl dát případně v kuse. :)

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf