Luke se toulá po amerických silnicích ve svém starém džípu s přívěsem, ve kterém s sebou vozí svého milovaného koně. Při svých toulkách má spoustu problémů nejen s policisty, kteří v hrdinovi vidí potenciální problémy své poklidné služby, ale také dva nesympatičtí řidiči kamionu, kterým neustále kříží cestu. Luke si však dokáže poradit v každé situaci. Jednoho dne se ujme čtrnáctiletého Matta, jehož otce dostal do vězení bohatý podnikatel Lawson, aby se mohl zmocnit jeho pozemku. Luke se rozhodne pomoci Mattovu otci i dalším starousedlíkům, které se Lawson pokouší vyštvat z jejich pozemků. Navíc Luke zjistí, že má s Lawsonem nevyřízené účty ještě z dřívějších dob. (oficiální text distributora)

giacobbe

Poslední docela dobrý film T.Hilla. Přeju si aby mi bylo zase 14 jako v době kdy jsem to viděl poprvé. Když má čistá duše ještě neviděla- zralý věk Hilla, který je vidět hlavně při rvačkách. Netušil jsem o nereálnosti vrhání nožem typ motýlek. A ty dvě sladby od Skynrů které se omýlají do omrzení jsem ještě neznal. Dnes můžu dát jen *** ()

soukyd33

Tak začátek je zajímavý, a pokračování ještě lepší. Herecké výkony výborné (Terence Hill) Herecké obsazení, super. Soundtrack 👍. Příběh zajímavý a pohodový. 👍 Poznámka: Motorkáři, helikoptéra, právníci. To jsou TOP scény. 😄 Velmi příjemný film. 👍🙂 Poznámka: Poslední scéna s kamionem, opět dokonalá. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Job29

Většinou s Hillem Hraje i Bud. Ale v tomhle filmu mi Bud vůbec nechyběl. Docela oddechovka. Jde vidět že i na solo akci se dá koukat. Palec nahoru. ()