Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Diskuze

a je to škoda. Na Tekkenu jsem byl hodně závislej. Nejvíc na Tekken 3

kitano (hodnocení, recenze)

Tony.cs: Či film zarobí a či bude ako tak úspešný je už druhá vec. Hovorím o tom, že filmu, s ktorým by sme boli spokojný hlavne my hráči, sa zrejme nedočkáme.

kitano (hodnocení, recenze)

arachneuss: Good point. Nalejme si čistého vína. Tekken má naozaj veľkú fanúškovskú základňu, a hra má už priam kultový status. Herné hitovky prevedené na filmové plátno sú momentálne proste v kurze a Tekken sa na 99% zaradí medzi tituly, ktoré sú primárne určené na to, aby zarobii na popularite predlohy. Záver - film bude šandartným popkorňákom, ktorý sa bude snažiť zaujať svojou coolovosťou. V najlepšom prípade sa dočkáme kvalitných akčných scén (ak sa o akciu postará nejaky aziat).

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

No moc bych nevěřil člověku, co natočil Zachraňte Willyho a odpadní Anakondu... typuji to na dalšího Moorea, ne-li něco horšího.

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Já za sebe jsem za režiséra spokojen. Neříkám, že nemohla být lepší volba, ale Dwightovi by to mohlo sednout.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

to je právě to. Jin je synem Kazuyi a je tam už teď. Armor King ani King tam nebudou a Lei Wulong tam byl až od dvojky. Ale nevím jestli by tam měl být Steve Fox, o kterém nevím a má být asi náhradou za Hwoaranga. Špatný, Kinga jsem miloval...pro mě nejsympatičtější postava

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Mno, to je tak. Lei tam byl až od dvojky, a King, který byl v jedničce, se ve dvojce stal Armor Kingem, a ve dvojce byl King někdo jiný. Jin ale taky nebyl od jedničky, ale pokud vím, tak až od trojky, protože byl synem Jun (hlavní hrdinka dvojky) a Kazuyi Mishimy (který bojuje jako Jin ve trojce, a je tam už od prvního dílu). Ale já chci hlavně Ninu! a Annu. Sesterská rivalita mě v Tekkenu baví nejvíc. A zamrzí absence Julie, mojí favoritky...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

mě zajímají hlavně tři postavy po kterých toužím. King, Lei Wulong a Jin Kazama. Kinga a Wulonga vyškrtli. Ovšem teď netuším jestli byli ve hře už od jedničky, nebo až od dvojky.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Olí: samozřejmě :o) Podle mě se teda an to moc nehodí... Ale tak snad... Ani ostatní nejsou obsazení vizuálně zrovna přesně...

Safryš, pořád žádný novinky? obrázek? teaser? trailer?...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

jsem na to moc natěšenej. Moje nejoblíbenější hra. Co jsem se toho nahrál. Doufám že tam bude co nejvíce postav ze hry

bureman

bureman (hodnocení, recenze)

Mohl by z toho vzniknout stylový snímek na odreagování. Hlavně to nepokonit špatnou choreografií a nasnímáním bojových scén. Uvidíme, jsem zvědav na stylizaci celého snímku. Zda bude spíše realistická či hodně nadnesená.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

kitano : jaké somáriny! Klidně si zahrajem a ztluču tě jak vaječný žloutek, ani ty tvoje načasování (to mě fakt rozesmálo!) ti nepomůžou. Nejde vůbec o prohru. I když vyhrávám, tak mě to s tou jejich "hratelností" nebaví. Problém je, že aby jsi pochopil (a ty jsi to nepochopil) o čem vůbec celou dobu mluvím, tak bychom si museli zahrát i ty ostatní jmenované bojovky. Pak by jsi viděl ten rozdíl a smysl toho, jak má vypadat boj - favorit vs favorit, favorit vs random, random vs random, taktika a vůbec celá podstata hratelnosti.

kitano (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Nemá to zmysel. Proste kecá somariny. Zdá sa mi, že Sabrewulf v poslednej dobe dostal v Tekkene a Soul Calibure riadne na držku a nevie sa z toho spamätať. Tam bude pes zakopaný :). Howg.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Další nepravda, guard impact poskytuje vellou výhodu, a všechny postavy včetně těch pomalejších jako je Rock či Astaroth mají několik okamžitých úderů, které se dají následně bezprostředně použít. To je ale začátečnická chyba, protože obvykle cpu i zkušenější lidský soupeř reaguje dalším guard impactem. Tím se získá další časová výhoda, a není problém ten čas využít na nějaký z ohnivých úderů, kterých mají pomalé postavy nejvíc a nejrozmanitější. Ale to je trochu mimo diskuzi o Tekkenu...

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

I když se ti Guard impact podaří, žádná výrazná prodleva tam není. Rychlejší hráči se "zbrchají" rychleji, pomalí se teprve napřahují.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Nepravda. Když umíš využívat guard impact, pak klidně s Rockem Taki porazíš.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Kitano: Ano, tak fungoval Tekken a Soul Calibur odjakživa = odjakživa měl špatnou hratelnost. A to se nezmiňuju o tom, že po úspěšném vykrytí soupeřova útoku, by měl hráč dostat výhodu. Nedostane ji. Pokud máš rychlou Taki proti pomalému Rockovi, prostě ho ujebeš a on se může třeba postavit na hlavu....

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

Fíha , bojovka podla hry, to si necham lubit a navyse som kedysi hral Tekken tag a nehorazne ma to chitilo takze sa moc tesim, snat to dopadne lepsie ako iné filmy podla hier.

kitano (hodnocení, recenze)

Sabrewulf : Toto niesu argumenty, ale len kecy, kecy a kecy. Či už sa chceš odkutáľať do zadu, alebo do boku, alebo zaútočiť pri vstávaní, všetko funguje, je to len otázka správneho načasovania. A že je to o tom že bepriateľa dokopeš keď je nazemi ? Ale samozrejme. Vždy to bolo o tom, aby si využil každú chvíľku nepozornosti a zasadil nepriateľovi sériu úderov, z ktorej sa už nespamätá. Je jedno, či leži na zemi, alebo letí vo vzduchu. Ide o to, aby si dostal oponenta do situácie, keď sa nemôže brániť a zasadiť mu čo najväčší damage. Tak fungoval Tekken a Soul Calibur odjakživa a dnes majú status najlepšich bojoviek. Zaslúžene.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

K čemu je v SC 4 kutálení se do strany, když ležím na zemi? Nemá to být tak, že mě protivník srazí k zemi ,začne řezat nějaké kombo, já se ale odkutálím do strany, takže mu uhnu, přičemž on je v nevýhodě a já mám možnost mu dát menší protiútok? Ne! Takhle to není. Protivník mě totiž i při odkutálení automaticky zaměří, takže si ze mě dělá boxovací panenku na zemi. Že se mám odkutálet dozadu? To samé - boxovací panenka. Že mám místo kutálení vstanout útokem? Je to k ničemu, když mě během tohoto útoku (který by měl být NEDOTKNUTELNÝ) stejně sejme. Tím pádem je celý systém založený na sražení protivníka na zem a pak ho dokopat, že se nezvedne. Ano, to samé jsem udělal několikrát i já, ale mě taková výhra nebaví. Není to o taktice ani o umu. A hlavně ne o dobré hratelnosti.

kitano (hodnocení, recenze)

Sabrewulf : "tekken je len pozlátko" , "soul calibur 4 má príšernú hrateľnosť" - keby si radšej vedel normálne argumentovať a nielen kydať nezmysly. "hodiny strávené s kamarády nad kupou bojovek" - to je akoby si povedal "žádnou bojovku sem nehral pořádne". Odporúčam ti venovať sa jednej, alebo maximálne dvom bojovkám. Ak by som mohol odporučit, skús Tekken a Soul Calibur :p

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin