Diskuze

Michalek

Předpokládá se, že by natáčení mělo začít buď ještě letos nebo zkraje příštího roku a vysílat by se mělo nejspíš začít na podzim 2016.

m@cs (hodnocení, recenze)

Takže nakonec se nechystá ani Chris Evans? Zajímavý.

Každopádně na "nový Top Gear" od tria J J & R se hoodně těším. Amazon k nim byl hodně štědrý.

Prozatím plánovány 3 série, každá po 12 dílech. Celkový rozpočet - 160 miliónů liber. (cca 6 miliard Kč)

Z toho vyplývající rozpočet na jeden díl - 4,5 miliónů liber (cca 166 miliónů Kč)

To bude mazec! Neví ještě někdo, kdo má práva na Stiga?

na příspěvěk reagoval Michalek, Rorschach_SK

NightPorter (hodnocení, recenze)

Zbyisek

jj, ale myslim, ze pro vetsinu lidi zustane top gear s puvodnimi tvurci :-) jinak ten nalevo vypada jak najt rajtr hazlhof :-)

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

NightPorter

Původní sestava by měla údajně vytvořit nový pořad pro Amazon, ale s jiným názvem. Název zůstává v BBC, která k němu přiřadí novou sestavu.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Camulator (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě, jestli BBC drží práva na Stiga, nebo si ho kluci vemou s sebou do nového pořadu,

NightPorter (hodnocení, recenze)

no, mohlo to dopadnout i hur. Jeremyho taky mohl nahradit jisty Ashton Kacer a skvele to dojebat :-)

na příspěvěk reagoval m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Já tomu šanci nedám ... ne z trucu nebo naštvání, že vyhodili Jeremyho, ale jednoduše z důvodu, že mi to nemá co dát. Ta chemie, jako byla mezi těmi 3mi tam už nikdy prostě nebude. Druhý důvod je pak jasný ... budu věřit, že ti tři vytvoří duchovního nástupce, který by pokračoval tam, kde TG skončil ...

ti88na

ti88na (hodnocení, recenze)

m@cs , Jano...

Súhlasím. Jeremy, James a Richard sú Top Gear.

Šancu tomu môžeme dať, ale aspoň u mňa to zrejme skončí len dvoma spôsobmi: Buď sa toho chytia po novom, a nebude to tým pádom ono, ale sa budú snažiť napodobňovať a tiež to nebude ono!

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Kvůli "těm třem" na to koukala podle mě valná většina lidí. Bez nich to prostě bude jiný pořad, tečka. Doufám, že vymyslí něco vlastního.

Camulator (hodnocení, recenze)

Já teda nemám problém se otevřeně přiznat, že jsem na Top Gear koukal hlavně kvůli těm třem. Z těch technických věcí vím jen nezbytný základ, na klipech o autech se mi fakt líbila hlavně práce s kamerou, která byla geniální a dobrý hudební doprovod. Na dílech samotných pak různý kraviny, co dělali. Na pořad před nimi jsem nekoukal a nemám tedy důvod na něj koukat po nich. Pokud bych si chtěl pustit pořad o autech, kde na mě budou hlavně chrlit informace a představovat mi auta, na který mám reálnou šanci si v životě vydělat a používat je na normálních silničních komunikacích, pustím si něco jiného z toho milionu jiných pořadů. Problém je, že pokud si budu chtít pustit formát, který nyní skončil, nemám kde. Tak snad se zvěsti potvrdí a rozjedou to na nějaký komerčce.

Jano...

Jano... (hodnocení, recenze)

m@cs

Ale super a nenahraditeľný môžu možno byť aj tí noví. Ja som osobne Top Gear už pochoval, ale taký bastard, aby som tomu nedal aspoň šancu nebudem. :D Zmena je to, čo nás posúva dopredu.

na příspěvěk reagoval ti88na

Rozinek12

Top Gear byl o autech :) Celých 24 let byl starý Top Gear (1977 - 2001) o autech. Ze začátku byl i nový Top Gear o autech. Ale takových pořadů je a je ... kdyby top gear zůstal jako pořad o autech a o ničem jiném, myslíš, že by na to koukalo 350 mega celosvětově?

Přesně jak napsal Camulator, Top Gear je něco víc, protože toho obyčejného je na světě všude plno :)

Jinak k té náhradě. Ať vyberou koho chtějí, Top Gear pro mne skončil. A kecy typu "každý je nahraditelný" na mě fakt neplatí. Každý člověk je v něčem vyjímečný a jedinečný a nahradit člověka jiným člověkem nelze, vždy bude prostě jiný. A Jeremy, James a Richard jsou nenahraditelní, zejména ještě v TG ...

Howg.

na příspěvěk reagoval Jano..., ti88na

Rozinek12

Pořadů o autech jsou po celém světě stovky, Top Gear byl jediný svého druhu, který mimo to uměl nabídnout i něco víc - zábavnou formu, právě v podobě taškařic těch tří komediantů. A nešlo jen o ty taškařice, ale i o chemii mezi těmi třemi, o výborné hudbě a práci s kamerou.