karlheinz

Top Gear se mi hrozně líbí.Dovolím si říct že jeto jeden z vrcholných pořadu BBC.Jeremy Clarkson s Richardem Hammondem opravdu válejí!Jen tak dále!Navíc se mi hrozně líbí řidič Stig a "topgearácké" kousky jako například test - kdo s lanýži bude rychleji v cíli (Londýn) - jestli letadlo nebo kára :) Zkuste hádat :) ()

sbinda

Z moderátorů má pocit, že by mě bavili i při uvádění kuchařské show. Mou nejoblíbenější "disciplínou" je nákup starých vehiklů a následně jejich bizardní testování - přejezd pouště v Africe byl prostě famózní. Chválím TV Primu za velmi slušný dabing (ikdyž bych ocenil dvojjazyčné vysílání). Zběsilých 85% ()

KcarlosK

Nejsem fanda do aut, ale na tento pořad se dá koukat i tak. Je to skvěle udělané a navíc je to sranda. Vzpomínam na díl o nejlevnějších kárách. Když se jim začaly rozpadat pod zadkem, tak jsem brečel smíchy. ()

Yaan2

Nenapravitelný kuřák v autě a první člověk, co dojel autem na severní pól Jeremy Clarkson, Richard "Křeček" Hammond a James May jsou snad nelepší komentátorskou trojicí na světě. Nejúžasnější je to, že mají už 15 sérii a jsou čím dál lepší. Tvrdí se dokonce, že díky výrokům Jeremyho Clarksona zbanktotovala automobilka MG Rover. Jeremy, který se jejím autům vždy vysmíval, s radostí okomentoval konec britské legendy v článku nazvaném "Sbohem, Rovere, já slzu neuroním", slovy: "Chápu obavy všech lidí, kteří si nedávno koupili Rover a teď přišli o záruční servis. Ale to je vaše chyba, když si kupujete tak debilní auto. Jen těžko můžu litovat někoho, kdo ignoruje dobře míněné rady expertů a koupí si Rover jen proto, že je britský." Nesmíme taky zapomenout na tvora, který k pořadu neodmyslitelně patří, na našeho ochočeného závodníka, někteří o něm tvrdí, že je 17 různých důvodů, proč nesmí do Northemptonské pobočky Little Chef, jeho oblíbený pilot aerolinek je Mark Webber, vše co víme je, že je to The Stig. Díky pořadu Top Gear nosí Rubens Barichello tričko s nápisem porazil jsem Stiga a Jenson Button stejné, akorát s nápisem Neporazil jsem Stiga. Toto je prý důkaz humoru ve Formuli 1... ()

LOVIT

vždy když pak vidím ty naše autosalony a podobny pořady kde každé auto vychválí do nebes ikdyž se jedná o evidentní low end mam pocit že spíš na hodnocení auta s dívám na placenou reklamu bez špetky humoru, fantazie a inovace. Díky za Top Gear ()

triscimy

Nejsem žádnej blázen do aut, ale přesto si nenechám ujít jedinej díl Top Gearu, to myslím mluví samo za sebe. D-O-K-O-N-A-L-Ý humor a tři velcí sympaťáci. ()

LaDrona

Jakožto neřidič a člověk, který se o auta a vše kolem nikdy nezajímal, to k mému velkému překvapení funguje. Nejen že pokud na COOLce pořad jede, shlednu ho, ale musim se přiznat, že ho začínám i cíleně vyhledávat. Inteligentní zábava tak což o to, že kolikrát nerozumím ani prd. ()

BenNat

Nejsem automobilový fanda. Vesměs pro mě auto představuje dopravní prostředek, maximálně jsem ochotna rozlišit značku a cenu vozidla. To ale vůbec nevadí. Top Gear totiž ani není tak moc o autech. Top Gear je spíše o Top three - o třech mimozemšťanech Clarksnovi, kapitánovi šnekovi a křečkovi. A pak je tu ještě neodmyslitelný a tajemný the Stig. Anglický humor šitý na míru sedí v každém okamžiku jak prdel na hrnec, občas až s podivem, co všechno odvysílají ve veřejnoprávní televizi. Představte si Jeremyho na ČT. To by ho vždy vypíply. A ty jejich speciály. Kvalita oceněná léty, i když upřímně řečeno- až s touto silnou 3 (4) to má teprv grády. ()

DžejPý

Miluju díly, kdy moderátoři dostanou nějaký finanční limit na nákup určitého typu vozu - a pak následuje série naprosto ulítlých úkolů, při kterých si partička ještě dělá naschvály... Hodnocení je téměř 5*. Téměř... EDIT: po nasazení alternativních motomagazínů na Primě COOL zvedám hodnocení na 5* I když některé díly by mohly být ještě lepší... ()

fire.wall

Nejlepší seriál o autech jaký tu kdy byl. Jestli se chcete pobavit tak se dívejte. Skvěle se doplňující trojice moderátorů a ktomu různé závody a podobné věci, prostě boží. Kapitán šnek, Křeček a Geremi nemají konkurenci (zvlášť při speciálech). ()

Lazy87

Tento seriál mě "chytl za koule" a stále pevně drží. Trio moderátorů zapálených do aut + ten, jehož obrys levé bradavky má údajně tvar okruhu na Nürburgringu udělali z téhle show světovou záležitost. ()

LeF1989

Top Gear nemá rád: Karavany, pruhy pro autobusy, rychlostní kamery, poloautomatické převodovky, greenpeace, Tonnyho Blaira a hlavně auta s maximální rychlostí pod 250. Pokud holdujete značkám jako Ferrari, Lamborghini, Aston Martin a tak dále...pak se TG stane vaší drogou. Seriál plný bezchybných gagů a suchého humoru, který je v podání již nesmrtelné trojky moderátorů vyjímečných zážitkem jak pro benzínového nadšence, tak i pro neználka. Všechny série obsahují nekompromisní testy superaut, hromady spálených pneumatik, tuny CO2 a nejeden zničený karavan. Vážená TV Primo, kdy už konečně pochopíš, že nechceme ordinaci ale TOP GEAR! 90% za excelentní počin! ()

ammina odpad!

Ex na to koukal zasadně bez titulku, nutil mě na to koukat s ním a odmítal mi vysvětlovat čemu se tak směje. Byl to vůl a mě auta nikdy nebavila ()

Petrisoff

O kvalitě tohoto seriálu vypovídá už jen to že běží dá se říci neustále již 33 let, což je famózní. Jak už psal Bonaparte speciály tohoto seriálu jsou výborné, mě osobně se nejvíce líbil ten z pouště, kdy musel Jeremy takříkajíc jet jen s obrysem Mercedesu. 85% ()