Útěk z vězení - Vzkříšení

(série)

Hrdinové legendárního akčního seriálu jsou zpátky. Připravte se na dosud největší Útěk z vězení! Všechno začalo, když byl nevinný muž odsouzen k smrti. Jeho geniální bratr, o kterém neměl nikdo tušení, se nechal schválně zavřít za mříže, aby mu pomohl utéct. Vymyslel kvůli tomu složitě propracovaný plán a překonal řadu nečekaných překážek. Po letech strávených za mřížemi, na útěku a v boji proti konspiracím tajných organizací nakonec našli hrdinové svobodu. Bohužel Michael (Wentworth Miller) zemřel. Ale teď se vynořily zvláštní informace, že je ve skutečnosti naživu! Sedm let poté se objevil pod cizím jménem zavřený v nejobávanějším vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln (Dominic Purcell) i dřívější spoluvězeň C-Note (Rockmond Dunbar) riskují životy, aby ho zachránili. Zpátky do akce se vrací také další bývalí trestanci z věznice Fox River – sympatický dobrák Sucre (Amaury Nolasco) a oblíbený psychopat T-Bag (Robert Knepper). Bývalou Michaelovu manželku Saru (Sarah Wayne Calliesovou), která se znovu vdala, mezitím v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? (TV Prima)

Diskuze

Nu.Fylyp , skinny

podle posledního záběru fakt soudíte, že to majkl hraje? vždyt zavřel oči a chtěl bulet. Majkl není blbej, určitě to má promyšlené.

skinny (hodnocení, recenze)

i kdyby to byl někdo jiný, těžko by se jmenoval podle štítku na saku :-D ;-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Nu.Fylyp

věřím, že to bude zajímavý :-) i když v ukázkách je, že se chlapci obejmou a řeknou si "bratře" tak buď to Michael předstírá a nebo mu vymazali paměť :-D

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

skinny

tiež si myslím, že to iba hrá aby ho ochránil alebo tak dačo ale potom mi nedávajú zmysel tie indície aby sa k nemu dostal ..aj keď v podstate fotku dostal iba T-Bag možno tam pre niečo chcel len jeho aj keď určite rátal s tým, že T-Bag pôjde hneď za Lincom

na příspěvěk reagoval skinny, Ouwen

Vxxx (hodnocení, recenze)

Btw mě pobavil dnešní díl Legends of Tomorrow. Postava Purcella tam Wentwothovi vymazala paměť. Se to nějak prolnulo do Prison Breaku. By vysvětlovalo ten konec :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Nemam strach, ze to nebude mit vetsi smysl nez ISIS, otazek je hromada, bude to jeste zajimave.

Ouwen

s takovu po nich v desáté sérií půjdou ufoni, Michaela unesou do vesmíru a Llincoln s jeho synem ho budou zachraňovat :-D

skinny

to se částečně už stalo, protože po nich půjde ISIS :D :D prostě to bude absurdní, ale kvalitně zpracované.

skinny

Miller má prý deprese a myslí na sebevraždu či co a jeden z důvodů, proč se Prison Break obnovilo, je kvůli tomu, aby na to nemyslel. Takže pátá série určitě poslední nebude ;-)

skinny (hodnocení, recenze)

ale jestli Michael zase umře, tak to bude fakt už trapný :-D

na příspěvěk reagoval Ouwen

Vxxx

to je pravda, proč ho nezabila ta blondýna? jí může identifikovat. zdrhá aby jí cajti nechytli a nechá svědka žít.. wtf :D

Vxxx (hodnocení, recenze)

skinny

Možný je oboje. Aby byla z Michalem, tak by se museli nějak zbavit toho jejího manžílka. On s ez něj stejně ale asi vyklube záporák z Company vol. 2 nebo tak něco, takže vyklidí pole :D

na příspěvěk reagoval Ouwen, skinny

Ouwen (hodnocení, recenze)

lidi trošku od věci, ale až nyní jsem si uvědomil, že Miller vypadá úplně jak Eminem... lol

skinny (hodnocení, recenze)

mě zajímá, jak to skončí, jestli Micheal umře už teda doopravdy :-D nebo bude žít se Sárou šťastně až do smrit :-D

na příspěvěk reagoval Vxxx

skinny (hodnocení, recenze)

a myslím si,že na konci to jen předstírá :-) soudím podle toho výrazu, kdy zavřel oči, jak odcházel :-)

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

uznávam JOJku, že to vysielajú s dabingom deň po premiére a musím teda uznať, že sa naplnili moje očakávania ..nostalgia jak kokot ..staré známe tváre sa vrátili, dej je napínavý a čakania na ďalšie časti bude jedno veľké utrpenie ..fakt super comeback ! :) ..teda až na tú robotickú protézu a hackovanie auta, síce v dnešnej dobe nič nemožné ale nejakým spôsobom mi to do tohto seriálu nesedelo

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

Pilda17

cz asi v nedohlednu a do sk nejdu, SK titulky mi neva, ale dabing bych nedal :) Pokud ti nevadí sk dabing, ten už by mohl být k sehnání, slováci vysílají den po premiéře

Pilda17 (hodnocení, recenze)

skinny , O.Peta

Diky, uz jsem to videl. Vcera jeste nic, tak jsem prekvapeny. A jak to vypada a dabingem, pritelkyne by radsi ten, ale nechci cekat mesice, i tyden bude problem.

na příspěvěk reagoval O.Peta