Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Davvee

Vynikajúco premyslený seriál do detailov. Každá časť je zaujímavá veľmi dramatická, herci vynikajúci. ()

martinexa

První dvě série výborné i když druhá už je ke konci slabší, ale třetí a čtvrtá je už moc. Proč to vždycky zkazí tím pokračováním? Dala bych pět hvězdiček, ale protože existuje ještě třetí a čtvrtá série musím dát jen tři takhle zkazit tak dobrý nápad to mě fakt namíchlo. ()

uprchlice

Tento seriál jsem si oblíbila, protože jsou tam úžasní herci a příběh je taky moc dobrý. První řada je nejlepší, ale druhá taky ujde, protože se tam odhalí spusta tajemství a taky je to dost napínavé. Třetí řada není ono, protože tam už nejsou vězni z první řady, ale to neznamená, že to bylo špatné. Jsem zvědavá na čtvrtou řadu. ()

camomilla

Tak tohle bylo ohromne zklamani. A je to vazne skoda, protoze nektere herecke vykony a postavy jsou opravdu skvele (T-Bag). Prvni serie se trosku dele rozjizdela, myslela jsem, ze bude mit vetsi spad, ktery prisel az ke konci. Namlsane jsem shledla dvojku, ktera me celkem chytla, ale dal uz se to stale opakovalo, natahovalo a chvilkama nudilo. Chybelo mi napeti, chytrost, prekvapeni. Trikrat nastaveny gulas ze zavodky tvarici se jako nedelni gulasek od babicky. Mozna jsem v hodnoceni trosku prisna, ale je to pouze odraz meho nesplneneho ocekavani. Skoda, mohl to byt lepsi prumer. ()

martpolak

Výborný seriál, jehož děj graduje a styl se neustále mění. Poslední série však trpí jednou maličkostí, a to obcházením technických nemožností. Kopírují na dálku kartu, která by ve skutečnosti byla zcela pasivní, tedy nevysílající signál. Díra v trezoru je z druhé strany neviditelná apod., když však člověk přistoupí na stanovené zákonitosti, seriál je více než dobrý. Ikdyž poslední série byla zkrátka šlápnutím vedle. Styl spolupráce mezi hlavními postavami a záporáky stylem "kam vítr, tam splášť" byl zcela tragickým zakončením této série. ()

Ragde

Jedno z největších napětí, které u televize můžete zažít. Kouknete na první díl a jedete bez přestání dál a dál a ono vás to prostě ne a ne omrzet. Dokonale promyšlené části najednou dávají dohromady neskutečný příběh. Herecké obsazení bez chybičky, věřím, že nejedno dívčí (ale i ženské) srdíčko zaplesalo při pohledu na Michaela.. Škoda, že v dalších sériích už začíná být děj poněkud monotóní, ale i tak pořád baví. Takže pět hvězd! ()

Phoenixman

Konečně! Po letech konečně zhlédnuto! Sic se slovenským dabingem poslední sérku, ale i tak musím konstatovat, nejlepší seroš z krimi prostředí, co sem kdy viděl. Na první sériu neměla žádná ze zbývajících, ale i v těch dalších mělo tempo takový zápřah, že člověk musel být pernamentně ve střehu. Konec (The Final Break) byl důstojný, až mě z toho trochu mrazilo a sem si i řekl, škoda, že už je konec. Nejvíc jsem si oblíbil postavu Póla Kelrmana, nejdřív zloduch, pak dobrácká povaha - spoilery - jak se ukázalo, klíčová postava - jediný člověk, který věděl, co se Scyllou... tušil sem z doslechu, že se do seriálu má vrátit, netušil jsem však, kdy.... a když se vrátil, stejně sem byl šokován respektive mile překvapen :-) Paráda Paule, přišel si, vyřešil si. :-) A co se T-Baga týče, ten měl skončit hodně špatně, po tom, co předváděl celé seriál, přál sem si, aby skončil někde rožtvrcen. Buď jak buď, seriál překvapil, držel v napětí a já du na LOST-) PS: Mohli by tvůrci za nějaký ten rok natočit film podobný filmu Sněženky a machři po 25 letech :D ()

Palizer

Serial velmi dobre zacina, ale nadajboze sa dockat konca. Nasilu predlzovanie ako v telenovele. Pocase poriadna nuda. ()

Linsang

Extáze při sledování skvostné první řady. Dokonale promyšlené do posledního detailu. Chudáka Michaela mi bylo líto, co všechno musel kvůli svému bratrovi podstoupit (tetování, uříznutý prst...). Exkluzivní sestava trestanců v čele s naprostým asociálem T-Bagem a sympaťákem Fernandem. U druhé řady jsem se bavila o něco méně, ale napravila to řada třetí, kde se pro změnu z basy snažil utéct Michael. Čtvrtá řada mi přišla jako z jiného seriálu, něco na způsob Dannyho parťáků, kdy se naše ujetá partička snaží probourat do různých trezorů či okrást vytipované osoby. Ale napínavé to bylo stále, takže převažující spokojenost. ()

milford

Měl jsem tu původně 4 hvězdy, ale po čase musím dát 3 a i to je možná moc. Ono se tenhle seriál jako celek hodně špatně hodnotí, 1. série brilantní a 5 hvězd si zaslouží určitě, ale další (především 4.série) se už jen opakují a recyklují předešlé. Celý seriál jsem dokoukal, to ano, ale poslední díly byly utrpení a následný spin-off se Sárou jsem neměl chuť ani začt koukat a rozhodně to nemám v plánu. Kdyby to skončilo první sérií, byl by to jeden z nej seriálů, ale takhle... ()

Alister

Seriálová inovace, která si u publika sotva mohla uškodit tuze fotogením hrdinou trpícím romantickou představou bratrské lásky. Nebudu se zdržovat popisem uplatněného stylu vyprávění, budování napětí, věděním, kdy přesně epizodu utnout, aby divák s vyplazeným jazykem příště napochodoval atd.; vše je promyšlené se závratnou dokonalostí. Ovšem tak nějak v čase s následujícími epizodami vznikal odstup. ()

SnOuWeX

Pro mne to končí druhou sérii, asi tak 10 min před závěrečným dílem druhé řady, abych byl přesný. Dál to nesleduji, protože nerad dávám odpad. ()

e-pilot

Velmi chutný scénář, vypečené herecké výkony, exotické vůně dálek a dobrodružství. Škoda, že tak lahodný pokrm časem vyčichl a změnil se ve čtvrté řadě na nepoživatelný blaf. / 1. řada *****, 2. řada ****, 3. řada ****, 4. řada odpad! ()

ohinek

Rozhodně jeden z těch hodně kvalitních seriálů, pro mě ale bude ležet navždy ve stínu ztracených. Těm jsem narozdíl od útěku z vězení však schopen odpustit jistý pokles kvality v důsledku nevyhnutelného nastavování, jelikož ve ztracených to vše ať natahované nebo ne šlo k nějakému cíli a můžu si to tak zdůvodnit, že to spolu přeci souvisí. Zde se však začíná s každou řadou na zeleném palouku. ()

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye