Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

tekedozai

typicka americka komedialna sracka, s typickou rovnicou pribehu, kde sa meni len par neznamych (prostredie, herci,...) a taktiez typicke je ze sa tato sracka da pozriet, ale iba raz :) ()

f.AJimMy

Musím říct že tahle komedie mě jako fandu počítačových her příjemně překvapila a smál jsem se snad po celé délce filmu.Nejen díky postavě JTýho :) který hrál případ jak to může vypadat když člověk zblbne hraním a v jeho případě programnováním. Tenhle film můžu doporučit všem kteří se chcou dobře pobavit ()

sun.eagle

Překvapení. Čekal jsem další z řady amerických radoby vtipných komedií pro mírně tupé teeneagery. A místo toho je to skvělá komedie, hulení a vše okolo toho bylo narozdíl od těch černošských vyhulkomedií vtipné. Scén kdy jsem se od sdce zasmál bylo spoustu. Jinak ten popisek u filmu by chtěl poopravit. A já si du dát Frankensteina.... ()

Uframufrag

Je to kravina, ale prijemne ma prekvapila. Nic svetaborne to neni, no kazdopadne kto by nechcel mat job ako Alex? Ja urcite ano :-)))))))) A zhulit sa so svojou babickou tu musi byt aka pecka ;-DDDDDDDDDDDDDD ()

Vaclav007

Myslel jsem že to bude nějaká rádoby "vtipná" americká komedie s Adamem Sandlerem. Ale byl jsem mile překvapen a líbilo se mi to. ()

Iker..

Když jsem se na to díval sám a střízlivý tak mi to přišlo jako taková obyčejná blbinka, ale až s pomocí trochy alkoholu a bandy kamarádů jsem této komedii přišel na chuť. Nejlepší scény byly ty, kde se objevil Dante, to jsem šel fakt do kolen :D "This is like my office as well as my home. Plus, the lion comes in a couple days. You're getting a lion? Yeah. Why? To protect my shit. Never heard of a dog? Dude, you can get past a dog. Nobody fucks with a lion. " ()

GlaDOS

Nebyla to taková kravina, jakou jsem čekal. Sice to nemá s testováním her ani s jejich vývojem nic společného (testeři vážně nemají náplň práce zábavu u paření her a hulení trávy) ale pořád je to občas docela sranda. Navíc tam hráli Poison (i když jen karaoke) a glam metal je prostě moje. Takže takový průměr na zabití času a lehké pobavení. ()

mar4s

Nechapu proč jsou tyhle filmy tak podcenovany když jejich ukolem je rozesmat ! a tady se to splnilo na vice nez 70% a neni to zadny trapny humor ()

PORTER44

Hrozná slátanina,trapný uchýláci a nadrženci kteří si hrají a vývíjejí videohry a pak si ho honí na záchodě před panenkou.To je ale kravina,hrozný herci a jejich výkony. ()

leafroller

Tenhle film je pro huliče a pařany. Což je sama o sobě dost hustá kombinace. A vážně nevím, jestli by se tolik líbil i ostatním smrtelníkům. Nicméně doporučuju jim to vyzkoušet. Je to svižné, vtipné až popukání, drsné a hlavně žádná vata. Jedním dechem profrčíte celým filmem a na konci si ani nevzpomenete, jestli vás nejvíc rozšvihla matrixovská robovagína nebo "můj vítr - silný!" ()