Hory mají oči

• USA The Hills Have Eyes (více)

Poklidné automobilové putování se v hrůzyplném remaku klasického hororu Wese Cravena mění v boj o holé přežití! Osamělá rodina se v poušti Nového Mexika stává obětí zvráceného klanu krvežíznivých mutantů. Film Hory mají oči, ve kterém není nouze o kaluže krve a strašidelné scény, vás napětím nenechá ani na chvíli vydechnout! (Magic Box)

Diskuze

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

"Film, který nesází jen na krvavou vyvraždovačku ala každý druhý americký horror posledních 10 let, ale dokáže mezi hromadou krve najít i špetku citu k mrazivé hudbě a velmi dobře vytvořenému napětí." !!!

Dudek (hodnocení, recenze)

Koukám, že mm má velmi podobné pocity jako já :( Každopádně DVD si kupovat budu, tam není o čem váhat, aby měl Alex radost.

(hodnocení, recenze)

Ne, to určitě nemá, je v rozeplé košili.

Dudek (hodnocení, recenze)

Luki.V: Tak jsem se koukal na video ze začátku Hor a ten chlapík IMHO nemá stejné oblečení.

bolfik

bolfik (hodnocení, recenze)

Tento horor je pro mě nejlepší z hororů jaký jsem kdy viděl, už jde vidět, že jich spojily mnoho do tohoto filmu, hlavně jde o pach krve a Wolf Creek, pak jsem tam viděl ještě něco z domů voskových figurýn a z texaského masakru motorovou pilou, i když to vypadá, že tento film už někdo zkopíroval, přesto pro mě je to vyníkající dílo. Scéna v karavanu byla děsivá, když takovejhle zjev chce znásilnit krásnou ženu, je to vážně nechutný, prostě nemůžu jinak, lae tohle dílo je pro mě nejlepší horor, který jsem kdy viděl, nemůžu jinak než za pět, i když tam mohli dát víc lidí na zabíjení, to je na těch hororech nejhorší, dávají tam moc málo lidí, aby mohli umřít, ale jinak vážně good.

Dudek (hodnocení, recenze)

Takže Aja to točit určitě nebude (sám odmítl). Na jednu stranu je mi to líto, na druhou jsem celkem rád.

(hodnocení, recenze)

Andreiko: Mášt recht. A pokud film baví, proč neignorovat těch pár vad na kráse?

Dudek (hodnocení, recenze)

Andreiko: Jistě, jsem velice rád, žes odpověděl, nebral jsem to jako nějaké narážení na něco, jen mě to zajímalo. Čili děkuji za odpověď.

Andreiko

Andreiko (hodnocení, recenze)

Dudek: Keby som vedel súvisle sformulovať v čom bol lepší napísal by som komentár. Ale v bodoch:
1.From Zero to Hero - premena najväčšieho loosera na superhrdinu
2.Títo ludia nezabíjali len tak zo srandy, zabíjali lebo boli hladní 3.Kvalita spracovania
3.1 V určitých momentoch mi zábery krajiny pripomínaly Pitch Black, boli tak príjemne nažltlé
3.2 Sledovanie jednej osi a nie preskakovanie dejom z miesta na miesto (myslím veci ako keď niekto upadne do bezvedomia a preberie sa bohvie kedy v nejakej nechutnej jaskyni plnej mŕtvol)
4. Márny pokus zobrazyť psychiku milujúceho otca pri záchrane svojej dcéri (síce to nevyšlo ale pokus to bol)
5.Nie je to slasher postavený na "lakačkách", skôr na pozvolnom plynutí deja a zopár nechutnostiach

Samozrejme má aj veľa nedostatkov ale toto je diskusia a ja len odpovedám na otázku...

Andreiko

Andreiko (hodnocení, recenze)

Síce mi všetky tieto horory (Chainsaw, Wrong Turn...) pripadajú rovnaké ale tento sa mi zatiaľ páčil najviac.

(hodnocení, recenze)

Tento film bol zas len o tom, že som sa snažil uhádnuť kto prežije, pretože dej bol od začiatku jasný, až na isté nelogickosti. Krvavých scén bolo veľa, boli nezaujímavé a prehnané. Tiež tu neboli žiadne sympatické postavy. Hlavný hrdina bol rovnako brutálny ako mutanti a v záverečnej scéne keď prichádza cez oheň celý krvavý s deckom v ruke a psom na vodítku som sa musel smiať...

Dudek (hodnocení, recenze)

Aha, tak toho jsem si nevšiml, díky za tip. Podívám se na to.

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

Snimani toho mutanta zezadu najezd ala Glum kdyz leze po skale a smiruje, takrka identicke

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

A kdo z vas si vsiml citaci Veci od Carpiho, Pana Prstenu a Tenkrat na zapade?

goauld

goauld (hodnocení, recenze)

Tak ted jsem shlédl onen výkvět. Bohužel jsem neviděl prvotní film z roku 1977, ale předpokládám, že bude trochu "méně klišérně americká". Začátek filmu (rodinka cestující tisíce km do Californie si na den výročí vybere nejméně poutavou část USA-poušt,poušt a zase pouštú se dá s mávnutím ruky ještě uznat....dobrá, amíci si libují v dálavách...proč taky ne,když tamní nafta stojí v přepočtu na kupní sílu 1litr = 1Kč) se ještě tak nějak ubírá docela dobrým ztvárněním. Ale ten konec.... no nezlobte se na mě, ale než to tomu obchodníkovi nějak docvakne (a nejen jemu - ty jeho dítka taky neoplývají zrovna rychlostí a logikou - místo toho,aby vetřelce zlikvidovali vším možným co by po ruce měli,tak poměrně zbytečně zlikvidují přívěs), že tam kdosi na něj jde s rýčem a on disponujíc basebálkou MUSI dostat několik ran aby si uvědomil, že jí taky musí použít - tak se nejeden divák na tou neschopností zastaví. A tyto momenty poměrně dosti sráží jinak zajímavý brutálně laděný snímek. Již ted se těším na konfrontaci s předlohou z r.77 :-)

PAVLIS

PAVLIS (hodnocení, recenze)

Nejake subzanry mi jsou sumak. Proste ten film u me krome urciteho napeti vyvolal hlavne zhnuseni a to si myslim, ze jsem dost otrly. Ono zkus si odmyslet naturalismus v zabijeni a zjistis, ze vlastne nema moc co jineho nabidnout. Ale jo, mate pravdu, ze bych asi na tenhle tip filmu koukat nemel. Ten tvuj subzanr hororu bez humorne nadsazky asi nezkousnu.

Dudek (hodnocení, recenze)

PAVLIS: ''Myslel jsem, ze v hororech se ma clovek bat a ne byt jen zhnuseny z tisic a jednoho zpusobu jak co nejbrutalnejc nekoho zabit'' - nejspíše jsi nikdy neslyšel o tom, že i horor má své subžánry.

Dudek (hodnocení, recenze)

PAVLIS: To vůbec nevadí že nechápeš. A vůbec, jak už řekl Hellblazer, raději se na horory nekoukej, ten Tvůj názor je minimálně směšný.

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Kinopremiéry v květnu

Kinopremiéry v květnu

01.05.2006

Konečně je tu květen, filmovými fanoušky velice očekávaný měsíc. Do kin dorazí filmy, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít. V první řadě se jedná o trojici velice silných blockubsterů. První z… (více)