Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (více)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (více)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Diskuze

Vxxx (hodnocení, recenze)

Dnešní epizoda docela ok, ale už to začíná být pořád do kola. "Don't worry, it's not my frist prison break" pobavilo :D A kdo byl sakra ten black arrow na konci? Na Olivera s bradkou si asi ještě díl počkáme :D

na příspěvěk reagoval Saraph, wenca

Saraph

Tak jsem to tak pochopila. Asi to bylo jednodušší, než udělat půl dílu s titulky...

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Já to chápal tak, že sice všichni mluvili anglicky, ale ve skutečnosti rusky. Že to prostě vidíme z perspektiv hlavních postav a ne Valentiny.

na příspěvěk reagoval Vxxx

rafe2317

rafe2317 (hodnocení, recenze)

nebaví ma to moc :) Ale rad by som vedel ,ci by nebolo rozumnejsie ist do minulosti kde sa ten Vandos narodil, tam ho nezabit a vybavene? popripade kde sa onho postarali arrow a flash? :-O

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Skvela epizoda, to dokazuje jedno: kdyz neni Vandal na scene, vsechno slape jako hodinky. A ty pilulky byl skvely vynalez, jenom jim to neproslo protoze Valentina Vostok taky najednou mluvila anglicky.

na příspěvěk reagoval Saraph

BR23

BR23 (hodnocení, recenze)

Tá Valentína Vostok (Stephanie Corneliussen) hrala v seriáli Mr. Robot.  dosť sa mi podobala tak som to zistil. Keby to dakomu nedalo spať ;)

Yangus

Ani jedno :D Nepůsobí. Arrow se teda mihl v první epizodě, ale jinak tam vůbec není a dohromady to dal taky někdo jiný ;-)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

A působí tam vůbec Arrow s Flashem nebo to dají jen dohromady?

na příspěvěk reagoval Vxxx

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Popravdě zatím zklamání. Arrow i The Flash mají svůj vlastní styl kterým se od začátku prezentovali. Chápu, má to být takový mix, ale přijde mi že se to bude strašně dlouho hledat. A mám obavu aby to vůbec první řadu přežilo. Hned v prvním dvojdílu z**** h***** p****, podělají klasicky co mohou, potěšilo trochu takový odkaz na Damiena Darkha, ale nic víc. Vandal mi sice zajímavá postava, ale celé to love trojka je více než otravná. Je vtipné že přemýšlíte kdo bude už v druhé řadě, přitom první teprv začala. TVůrci už neplánují seriály tak 5 let dopředu a televize rozhodně nemají objednaných všech 5 řad aby se dalo takto spekulovat. Dá se říct že se to trochu odráží na kvalitě, vidíme to v Arrowovi, vidíme to ve Flashovi. Je to trochu škoda, herecké obsazení je více než kvalitní, ale třeba Arthur Darvill mi bůhví jak úžasný zatím nepřipadá. Paradoxně Captain Cold a jeho braha s White Canary jsou asi to nejlepší co zatím tam je. Bohužel, teprv pilot za náma a nezapůsobilo to na mě. Ale dám tomu ještě šanci, záleží jaký to bude mít ještě nosný příběh - Vandal mi jako hlavní zápletka nepřipadá zcela ok, chtělo by to více, jinak je to další postava bez zjevné motivace a je tam jen proto, že mu dělá dobře že prodává atomovky a rozpoutává světové války.

veere

veere (hodnocení, recenze)

Čekal jsem něco trochu jiného, ale zatím docela nadupaný seriál a jsem zvědavej jak se to vyvine dál...

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Jsem jediný, komu připadá divné, že tihle hrdinové likvidují lidi z minulosti po desítkách a nemá to žádný vliv na budoucnost. Ovšem když se to týká jich samotných, tak to má vždycky největší vliv. Hlavně, že bylo řečeno, že jsou vlastně postradatelní. :D

na příspěvěk reagoval Saraph

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Já bych ihned odstřihnul Birdmany a nečekal bych, že to řeknu, ale rád bych vrátil Ronnieho, jelikož Jackson mi je těžce nesympatickej, ale holt černá kvóta..Millera s Purcellem prosím nechat, ačkoliv Heat mě občas otravuje, ale to bratrské duo z Prison Breaku na mě stále funguje..

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

Podle mně by to mělo vypadat takhle v následujících (potenciálních) sériích:
2. série: Rip, Firestorm (Stein, Jackson), Atom, White Canary, Constantine, Zed, Chas
3. série: Rip, Firestorm (Ronnie, Jackson), White Canary, Constantine, Zed, Andrew Bennett, Zatanna (nebo kdokoliv jiný z JLD)
4: série: Rip, White Canary, Constantine, Zed, Andrew Bennett, Zatanna, Jonah Hex, Bart Allen

Uživatel ManOfPhoenix smazal svůj příspěvek.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Wow tak posledni dil byl skvely na maximum. Nemuzu uverit ze spoiler zemrel. Doufam, ze se zreinkarnuje, protoze zabit ho takhle na zacatku, to je velky buu. Akce skvela, i v roce 75 byla sranda.

Hlavni postavou by mel byt Rip Hunter (nikoli Stein) vzdyt i intro rika Darvill.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Heat Wave je jenom tupa postava s s nudnymi otrepanymi "zhavymi" hlaskami, jedine o cem porad zvani je nasili a bitky... Aspon na Atomovi se shodneme.

Vubec nechapu proc davaji Steina jako lead character tymu...

na příspěvěk reagoval martinbucek

Uživatel LizianShaw smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

VždyŤ Cold, Heat Wave, Atom a profesor to tam táhnou nejvíc. Ostatní postavy stojí za prd a okřídlené duo je mi těžce nesympatické a přijde mi i nezajímavé.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Tak zrovna ja doufam, ze Colda a Heat Wave nejak odstrani... Jsem si na 90% jist, ze Cold zemre na konci serie.

Jedini co by meli zustat jsou: Atom, Firestorm (Jefferson + Ronnie), Hawkgirl, Hawkman a Rip Hunter.

Doufam, ze se vubec dockame druhe serie, slysel jsem, ze naklady jsou moc velke, a ze planuji jenom jednu.

na příspěvěk reagoval dragon94

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)