Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

hellstruck (hodnocení, recenze)

pufina: Taky jsem přemýšlela,že bych to vytiskla a svázala,ale nevím no..to by bylo hodně barvy a papíru:/:D

pufina (hodnocení, recenze)

hellstruck: Děkuju :-) ..a vypadá to moc dobře, myslim že jakmile budu mít víc volna v kuse, tak se do toho pustím a nejradši bych si to vytiskla a svázala :D:)

Pilda17: Tak jako tak, pěkný vyhlídky na důchod :-D
hellstruck: Jo, trefa do černého :-) A kde si tu knížku stáááhla? :-) A myslím, že kdyby něco k seriálu vyšlo a obzvlášť ČESKY, tak to by člověku neuniklo.. a přepokládám, že v angličtině se to u nás sehnat asi nedá..

pufina: pravda,myslím,že u Dextera:
)erikrigan: proč ta otázka?:)
Jinak jsem dneska viděla 6x16 (pozdě,ale přece)a bylo to naprosto perfektní.Na konci mi skoro ukápla slza za Rufuse,ale jsem ráda,že je Bobby naživu:))A stáhla jsem si knížku Supernatural:Books of monsters,demons,spirits and ghouls v AJ a je to hrozně hezky udělaný.. jen škoda,že se nedá objednat v ČJ (upřímně jsem moc nepátrala,nebo dá?)

pufina (hodnocení, recenze)

erikrigan: Tak to vůbec nemám přehled, co všechno je na DVD a nebo ještě není. Ale myslím, že se spíš vyplatí stahovat v originálním znění než čekat :-) Ačkoliv, věřím že bonusy na těch DVD musí být dobré..
Pilda17: Ups, tak to pak řeknu jinak: v důchodu budeš mít času dost (když nebude prohánět s novou sexy, zářivou protézou babičky v Kauflandu) :D:D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: To máš recht :D ..tak teď v mládí to všechno postahuj a s vnoučatama to dokoukáš :D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Mně to nic neřiká :D ..ale snad to všechno stihneš zkouknout :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Až bude čas, tak se podívám určitě.. :) Taky musím ještě začít koukat na Death Note, poněvadž chci pak zkritizovat co nejvíc to půjde USA remake, který má být tento rok.. :D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Já jsem zrovna včera dokoukala 2. sérii a zatím co můžu posoudit, tak je to opravdu dobrý seriál :-) První série (a hlavně závěr) člověka úplně dostane! A pak už nejde se nedívat a Dexter tě dostane! :-) Tak dej pak vědět, jak se ti to líbí :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Teď si se asi trefila a díky tobě jsem si vzpomněl, že první sérii mám.. :D Na intru mi to jeden kámoš dával a já jsem to nějak neřešil a zapomněl jsem na to.. :) Tak že aspoň vím na co se vrhnu.. Děkuji za doporučení.. :) Slyšel jsem, že je to hodně dobrý seriál..

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Díky za doporučení, jakmile začnu hledat nový seriál, tak to omrknu :-) Koukala jsem nějak na tvůj profil, pročetla jsem seriály, na které koukáš (nebo si dokoukal) a myslím, že by tě mohl zaujmout Dexter :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Doporučuji Californication tobě.. :) Nejlepší seriál opravdu.. :) No nemám nic co bych chtěl vidět, to by mi někdo musel něco doporučit.. :)

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Až na The Big bang theory mi zbytek nic neříká :-D ..Tak musíš začít s nějakým novým seriálem, nemáš nějaký vyhlídnutý? :)
hellstruck: Já když už se dozvím, že byli v Německu tak buď už je pozdě a nebo tam nemám s kým jet :-D btw. mám pocit, že jsem na tebe natrefila i v jiných diskuzích :D ..pamatuju si Dextera, ale ještě někde (paměť ochabuje) :D ..seš moje krevní skupina s těma seriálama :)

hellstruck (hodnocení, recenze)

pufina: v Německu?Mm někdy bych se tam mohla mrknout:D
erikrigan: hlavně ta malá holka je ďábelská,hraje to fakt přesvědčivě

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Californication asi těžko, protože to taky čekým týdně na jeden díl.. :D Jedině Big Bang Theory.. :D Ale to už mám taky zachvilkou sfouknutou 3.sérii.. :) Jo vlastně předevčírem jsem si stáhnul Death Note (Animovaný), tak asi vystaráno na měsíc snad mám.. :D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Ta pauza snad rychle uteče, nějaký jiný seriál tě určitě zaměstná :-)
hellstruck: Já tu písničku z jeho sóla mám na budík, a pokaždý se mi vybaví to video :-D ..jako oni jezdí občas i do Německa kvůli fanouškům, ale zase to tak často není a snad minule tam J&J nejeli, ale myslim, že Misha a nebo Jim tam byli :) ..tam to máme asi nejblíž :D
erikrigan: Jo, Lilith je dobrá :-) díly s ní se mi líbily :-)

hellstruck (hodnocení, recenze)

pufina: tak Yellow fever byla vážně pecka!:)to sólo si snad stáhnu,je vidět že si při natáčení užívaj,dala bych všechno za to abych se tam na kluky mohla někde mrknout:D:))

Sabriel

Sabriel (hodnocení, recenze)

prosím nemáte někdo s05e13 ?? ten díl je snad prokletej, nikde ho nemůžu najít.. díky (:

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Přesně tak a teď už zase čekat na další díl.. :) Sakra to bude doba..

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Bez něj by to bylo takové osiřelé, taky ho mám ráda :-) ..díl Bobbyho víkend byl skvělý, takové vtipné zpestření, a bez Bobbyho by to nebylo ono :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Jo to máš naprostou pravdu no, ale víš jak.. :) Lekl jsem se dost, protože Bobby je výbornej.. :)

pufina (hodnocení, recenze)

hellstruck: Jo, to dožeň, vážně unikátní díl - i to závěrečné sólo Jensena  ZDE nemá chybu a k tomu, jak se Jared v pozadí směje :D
made1: Jo, bylo to zajímavější, že tam byla i Genevieve, Deanovy komentáře k tomu stály za to :D
Nevíte vlastně, proč je ta pauza v natáčení? Doufám, že aspoň ten dvojdíl na konci bude..
Pilda17: O Bobbyho jsem se taky bála, ale řikala jsem si, že ho jen tak zabít nemůžou.. Kdo by jim tam pak trvale zůstal? Dean, Sam, Cass.. ty by tam byli pravidelně, plus pár andělů, klasicky démoni a pár lovců, co se tam někdy mihnou.. Nemůžou všichni umírat a vracet se, bylo by to pořád dokola a už by to působilo ohraně..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

SPOILER: Pecka díl a konečně se to někam hnulo, ale čekat měsíc? To nevydržím! A upřímně jsem měl nahnáno, že Bobby je mrtvý to by byla hodně velká rána. I tak ale 3 lovci v jeden díl mrtvý je docela smutné...

F_R_E_E

F_R_E_E (hodnocení, recenze)

Noooo, tak S06E16 byl hodne slusnej dil.. hm, ale ted mame pres mesic utrum.. to me fakt se*e..:-(

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu