Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: tak pokud vím tak na COOLU to není v originálním znění takže určitě kouká s dabingem, ale ten není zas tak strašný viděl jsem pár dílu a bylo to snesitelné

LEGACY (hodnocení, recenze)

já zatím sleduji na coolu 5.sérii a zatím taková průměrná. Jinak nejméně se mi zatim líbila série2.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Jak už jsem psal.. :) Nejslabší série šestá, ale kdybych hodnotil zvlášť, dám 4*.. :) Ostatním bych dal 5*.. :) To jedna série neovlivní.. :)

-Dawe- (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: mě ani nevadí že je to komediální, protože tenhle seriál má skvělý vtipný momenty... kolikrát se u toho zasměju víc než u nějaký komedie ... když se mi bude líbit finále budu spokojenej :-)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

-Dawe-: tak mě se 6. série dost líbila ikdyž se odchýlila od hororové části díly (jsou spíše komediální), ale jsou zde parádní epizodya hodně nových věcí které překvapí a finále je zase parádní a dost konkuruje předchozím

-Dawe- (hodnocení, recenze)

Pilda17: no uvidim... ale třeba z 2 serie se mi taky nelíbily uplně všechny díly... 3 serie mě bavila celkem dost a 4 sem zhltnul za 2 dni :D ... ale jestly je ta 6 nejhorší ze všech tak mi to ani nevadí hlavně když nebude pokažená :-)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Nie je vobec zla, akurat je dejovo trochu rozharana. Aj tak by som si ju osobne pustil radsej ako taku prvu seriu, ktora sice mala dost kvalitnych dielov ale jej silna epizodicnost mi vadila.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

-Dawe-: Není hrozná, ale je nejhorší, tak to spíš řeknu.. Pár dílu kvalita sama o sobě, ale naopak zase pár špatných a hlavně se přidalo hodně na humoru.. :)

-Dawe- (hodnocení, recenze)

dost lidí si stěžuje na 6 sérii ... je opravdu tak hrozná ? ... já sem na konci 4 serie a furt si to podle mě drží svojí kvalitu :-)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Alpha-17: jo ten je v pohodě ale tak to se asi díváš na Coolu co protože je to dost pozadu už skončila 6. série v originále

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Docela pěkný díl, ten dnešní. Takový oldschůlový, žádná hlavní liniie, jen se pěkně držet zajetých kolejí - najít ducha a zničit ho. Akorát jsem se neubránil výbuchu smíchu v tom waxmuzeu... Gádhí k zemi a padesát kliků!!!
A taky bylo zajímavé čekání, v jaké roli se objeví ta Hiltonová. A bál jsem se, co víc si přát.

-Dawe- (hodnocení, recenze)

sem na konci 2 serie a zatim paráda :-) ... serial je lepší a lepší ...

pufina

pufina (hodnocení, recenze)

Řekla bych, že seriál si pořád drží svojí kvalitu, jen zkrátka se změnilos poustu věcí a děj se odebírá jiným směrem, ale pořád je to poutavé a skvělé. Aspoň mojí pozornost to stále drží, i když se najdou slabší díly než jiné, ale to mě od toho neodradí. Když mě jeden díl z deseti v něčem zklame, tak kvůli tomu nepřestanu.
A řekla bych, že možná by tu hodnocení bylo vyšší, protože se tu určitě najdou tací, co viděli dejme tomu 5 dílů nebo třeba jen necelou sérii či pár dílů, co na sebe ani nenavazují a už to hodnotí a kritizují..

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: To je dobrá úvaha. Takový ti, co sleují takové ty starší filmy a seriály by si Supernatural asi nezamilovali.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

LEGACY: njn a tak my co seriál známe si ho většina chválíme a to mi stačí třeba by kleslo hodnocení kdyby to hodnotilo dalších 5 tisíc

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Ono a ni těch reklam na Cool moc není. A před pořadem řekne nějaký hlas, aby rodiče odvedli své děti, že pořad není pro mladistvé vhodný. I to je možná příčina.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

LEGACY: tak to je fakt a tak ono je to tím že většina seriálu je vysíláná přes den ale tohle dávají až po desáté večer (podle mě hlavní důvod) a tak necelých 5 tisíc není zas tak málo a podle mě je třeba dost lidí co to můžou sledovat ale nejsou registrovaní na CSFD a tak ono to ani v USA nemá moc velkou sledovanost, ale tvůrcům to asi nevadí že to má jenom své skalní fanoušky a pokračují ve skvělé práci (původně měl seriál končit po 3. sérii)

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Oblíbenost je určitě velká, ale problém je, že mnoho lidí o tomto seriálu vůbec neví. Ani těch hodnocení tu není moc. Necelích pět tisíc je na tak kvalitní seriál opravdu málo.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

LEGACY: tak já si myslím že 80% (na IMDB dokonce 8,8/10) je hodně slušné jako pro mě osobně jsou za 100% ale tak jsou i 40. nejoblíbenější seriál což taky vypovidá o tom že hodně lidem se to líbí a nedívím se jim.

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Tak ale zase na druhou stranu se v seriálu děje něco nového. Myslím si, že jsou lovci duchu trochu nedoceněni. Já osobně bych je v procentuální úspěšnosti viděl někde v rozhraní 85-90. Někoho baví a někoho ne.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

LEGACY: tak po těch událostech co nastaly se není ani čemu divit že se jejich vztah trochu změnil, ale souhlasím že Supernatural jsou pořád skvělí

LEGACY (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Hmmm. Přesto to bratrské pouto už není jak to bývalo. Ale hlavní je, že je seriál stále skvělý.

LEGACY (hodnocení, recenze)

Spoiler: Rozdělení Deana a Sama v páté sérii mě trochu mrzí. Přál bych si to jak to bylo před tím, kdy by jeden pro druhého obětovali cokoliv.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: jj jasne a tak i tady na CSFD si to stojí dost dobře jen mě celkem fascinuje že na IMDB mají seriály celkem málo hlasu např Simpsonovi mají pouze 14 521 a tady na CSFD skoro 41 tisíc

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu