Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

fantasmic: já jsem to zase četl na fan site Supernatural a píšou tam to stejné

fantasmic (hodnocení, recenze)

Dostal som sa k celkom zaujímavej knihe "A Dictionary of Angels: Including the Fallen Angels" a hneď som sa pozrel, či sa tam nachádza aj starý dobrý Cas :D no a podľa tejto knihy je Castiel v okultizme anjelom štvrtka :-)

Jennifer67

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

Mě se nezdá že by se vyvíjel jiným směrem, když se poohlédneš tak už na začátku bylo tak trochu jasné že to nebude jen o lovení duchů a monster. A všechno do sebe dokonale zapadá už od začátku. A souhlasím s AkrObatiX určitě tam bude pár odlehčených dílů s jejich klasickým humorem při lovu nějakého ducha :)

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

No jo,vyvíjí,ale úplně jiným směrem.. původně hororový seriál je ted..ani nevím,jak to popsat.To je samé bůh a andělé,a mně už jen při těch slovech naskakuje husina..:( Ale zatím se na to koukat dá no.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Jennifer67: musím naprosto souhlasit kdyby se to točilo jen kolem lovení duchů začalo by to být stereotypní a nebylo by se na co těšit jsem moc rád že tvůrci jdou tohle cestou a určtiě bude i zde pár dílů kde budou lovit nějakého ducha.

Jennifer67

Jennifer67 (hodnocení, recenze)

Tahle série bude Bomba :)  Misha to na konci zahrál fenomenálně :). A taky jsem ráda že to není pořád jen o lovení důchů tak ja to bylo na tačátku, seriál se vyvíjí a mě se to líbí :)).

fantasmic (hodnocení, recenze)

pufina: nahodou ja si to celkom dokazem predstavit ako pri romantickom zapade slnka odchadza do mora a hraje k tomu hudba z Baywatch-u :-D

pufina (hodnocení, recenze)

hellstruck: Po tom včerejším dílů radši ať mi Castiel nežehná :-D I když jeho definice jako Boha, co říkala ta ženská v televizi, byla nááramná :-D A mně se taková zápletka docela líbí, duchů se třeba ještě taky dočkáme..
fantasmic: Přesně to je ono, taky si říkám, že to asi pojmou jinak, ale uvidíme.. Přece Castiel neskočí do moře a neuplave :-D Sice Misha všude tvrdil, že v téhle sérii skončí, ale no ale stejně, přece neuplave :-D:-D

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Ale jo,dobrý,ale stejně bych radši brala starý dobrý lovení duchů.No jo no.

fantasmic (hodnocení, recenze)

pufina: hm, co ja viem tak Leviathan je nieco ako obrovska morska prisera zenskeho rodu :-D ale tak tuto v seriali si to asi trocha upravili, no :-) Inac novy diel vyborny...

pufina (hodnocení, recenze)

7x01 zdehttp://www.uloz.to/10365894/supernatural-s07e01-hdtv-xvid-asap-avi (titulky na www.amw.cz)
(komentář obsahuje SPOILERY!!)
Pilda17
: To mě taky docela zajímá, jako nápad to vypadá výborně, ale zatím to vypadá tak, že asi Sam nerozpozná, co je reálné a co ne.. Když jsem si četla v mytologii něco o Leviathanech, tak teda nevím, jak to pak pojmou.. asi žádná milá společnost to není :-D Každopádně jsem byla trochu zklamaná tím, že Castiel nevydržel tím "Bohem" nějak moc dlouho, a taky jsem nečekala takové vraždění, 200 reverendů? Zešílel, fakt hrozný.. čekala jsem trošku jiné "napravování oveček" ..a taky mě tam překvapila Smrt, Crowley byl výborný a Lucifera jsem nečekala, ale zase bez něj by to nešlo :-D

Cecan

Cecan (hodnocení, recenze)

nevíte kde ten díl můžu sehnat. Zatím se mi to nepovedlo.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Vynikající díl, to jsem ani nečekal! Lepší začátek snad ani nemohl být. SPOILER: Zajímalo by mě, co bude se Samem, protože pokud je pravda, že neutekl z očistce, tak to bude ještě zajímavé. V Cassovi zase nějaké zrůdy ještě před lidmi, tak že také skvělý nápad. Každopádně se těším na další díl...

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Dobré ohlašování, takže kdybych (náhodou) zapomněla, tak aspoň si to tam přečtu u tebe :-D I když, co chodím do jedné česko-slovenské skupiny tam, tak asi by nešlo přehlédnout, že začal nový díl nebo na to zapomnout :-D
"Oh, this is going to be.. so much fun!" :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Nene jen jsem to tam pro zajímavost napsal, aby lidi veděli, že už vyšel další díl. Budu na to koukat asi tak za 10 minut.. :D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tak podle FB vidim, že už koukáš, tak jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit :-) A teda s kocovinou bych na to asi taky nekoukala :-D
: Souhlasím! :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

pufina: Já vím, že nenapíšeš spoiler, ale děláš mi na něj Supernatural chutě :D Jojo kocovinka jako fík, musím mít čistou hlavu až budu koukat, jinak to nevidím.. :D

pufina (hodnocení, recenze)

Pilda17: Žádný spoilery se nechystám řikat :-D Po ránu? Takže léčení kocoviny (a strhávání opice ze zad) je ta práce, proč nekoukáš? :-D:-D

pufina (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Jen se do toho pusť, já to nemohla vydržet :-D Večer se na to podívám znovu, série začíná fakt dobře :-)

pufina (hodnocení, recenze)

Zatraceně! Teď jsem to dokoukala.. uuuuh, nemám slov :-D Castiel je samé překvapení :-D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Já mám práci, tak že se podívám stejně až večer.. :)

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu