Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Carljack: Chytne tě to.. :) Příběh je propojený.. 1-3 série lovení duchů, 4-5 apokalypsa, 6 očistec a 7 livianti.. :) A navazuje všě na sebe.. :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

SPOILER: tak díl 7x10 zajímavý a povedený, odkrývá příběh Bobbyho což je super ale konec úplně famozní nedočkavost na další díl roste čím dál víc

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

pufina: jo je to měsíc ale minulý rok se mi zdálo že byla pauza delší a tak uvidíme

pufina (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Pauza bude měsíc, ne 2 měsíce. Když poslední letošní díl bude začátkem prosince a další díl začátkem ledna, to je měsíc, ne? Pokud se pak nebude prodlužovat pauza. Každopádně vím, jaká je pauza při skončení série, od minulýho roku to sleduju hned jak to vyjde, jinak všechno i předtím v originále, jen se zpožděním..

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

pufina: jj jak jsem říkal že bude pauza 2 měsíce a tak to je každý rok a dá se to vydržet lepší něž jak to je na konci série pak se čeká strašně dlouho na novou a taky doufám že Bobby přežije ale vypadá to že to bude dost dramatické

pufina (hodnocení, recenze)

Podle IMDb bude nejen příští epizoda až příští týden, ale ten další díl až 6. ledna! Kdo to má vydržet? :-D
Yardak: Taky věřím, že Bobbyho tvůrci nezabijou, a snad se konečně ukáže pan Smrt, aby jim třeba pomohl nebo příjde nějaká spolupráce, domluva nebo tak.. :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: 2.prosince? No sakra, tak to napnuli hodně pěkně!! :D asi začnu koukat teda na druhou sérii Mafie.. :)

Yardak

Yardak (hodnocení, recenze)

Bobby to přežije! Já mu věřím. :o) Po odchodu Castiela by to byla další velká rána...tak snad producent není zmetek!

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: určitě bude pauza jako každý rok tak 2 měsíce a 7x10 vychází až 2. prosince takže i ted je pauza

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Tomi ani neříkej :D Nebude v nejbližší době zase nějaká pauza? To by mě zase naštvali.. :)

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

PierrevanHfantasmic: Nejste sami. Mohla to být jedna z legendárních scén celého seriálu, pokud by k tomu ještě Dean dodal nějakou hlášku...

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

PierrevanH: áno... táto otázka zamestnala aj moju fantáziu na nejakú dobu :D

PierrevanH

PierrevanH (hodnocení, recenze)

Luckyboy asi tak tak bude no, a ještě mě zajímá jak se mohl celý sníst :D :D

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

SPOILER. Leviathani se nechtějí šířit. Chtěji si spíš z lidí udělat poslušné stádečko ovcí, z kterých si vždycky vyberou nějaký kousek na porážku k obědu. O tom byl podle mne ten pokus. To, že ti lidi jedli jiný lidi byla chyba toho séra nebo co to zkoumali, ne účel. Proto se taky doktor Sexy musel sníst :).

pufina (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: To je pravda, ale kolik tam bylo řečí o tom, jaký to jsou hrozný starodávný příšery a bla bla.. A teď to tak moc nepůsobí, takže jsem asi čekala větší počet Leviathanů a taky o něco horších než jsou..
To mně to na jednu stranu vyhovuje taky, že si musí zadek chránit oni sami, ale ani apokalypsu sami nezvládli a Leviathany jako z fleku zmáknout - třeba jen max. s Crowleym? To nevim, nevim..

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

pufina: a tak já si myslím že jich je hodně jen je samozřejmě nemůžou ukázat všechny to máš jak s démony jak se dostali na konci 2 série z pekla taky říkali že jich uniklo stovky ale tolik jsme jich potom neviděli že by zabili nebo vrátili do pekla a tak Crowley má důvpd být nasraný a dyt to taky říkal že jim dal oddychl od démonů at se můžou soustředit na ty Leviathany a až budou vědět jak se jich nadobro zbavit tak se Crowley určitě přidá a tak škoda že Misha pokračoval ale zatím mi vyhovovuje že se musí zase starat o sebe jen sami a nespoléhat na pomoc někoho jiného

osahuje SPOILERY !!!!

AkrObatiX: Já právě myslela, že těch Leviathanů bylo opravdu dost, sice bylo vidět, že pak nemůžou jako "přesídlit" z osoby na osobu, ale čekala jsem větší množství.. Jinak doufám, že Crowley se přidá k Winchesterům a že se objeví nějaký "nový Cass" - a četla jsem SPOILER - že by se Cass měl vrátit, ale co je na tom pravdy nevím, a každopádně Misha nechce pokračovat, tak asi byl Cass v novém těle anebo příjde nový anděl..
Myslím, že na tu bitvu se těšit můžeme, Crowley byl docela slušně nasranej :-D

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

pufina: tak podle mě jich bylo určitě omezený počet kteří se dostali do Castiela a potom si každý našel cestu do určitého těla a tak asi to bude tak že si chtějí vytvořit nějakého polušného hybrida a bylo by super sledovat nějaký bitvu mezi démony a Leviathani

pufina (hodnocení, recenze)

PierrevanH: To by mě taky zajímalo a vůbec jsem nečekala, že v tom budou mít prsty Leviathani, čekala jsem nějaký zajímavý případ, a pak hle.. Levithani.. Sami sebe přece nemusí takhle šířit, ne? Stačí trocha vody nebo že by to šlo jen na začátku? Divný.. nebo si chtějí utvořit armádu démonů proti démonům, když s Crowleym spolupracovat nechtějí..

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

HUMOOOO:  Já neříkám, že chci aby ho zabili! Jen mi přijde, že už je všecko možný, takže by to pro ně nebyl ani takovej problém.
A ochránce by to fakt chtělo.

made1

made1 (hodnocení, recenze)

A nebylo by nejlepší, kdyby se objevil na scéně nějaký ochránce? Cassovy dřívější schopnosti by se taky hodily.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Pilda17: súhlasím,tiež nechcem aby Bobby odišiel,mám ho rovnako rád ako bratov a Cassa a je plnohodnotný člen týmu. A potom čo odišiel Cass by to bolo pekne na hovno

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu