Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Diskuze

Arminbuuren (hodnocení, recenze)

BLANIK.: spoilery, kdopak by se na Case netěšil :-) Já určitě ano :-)

Musím říct, že Benny mě v minulém díle dost zaujal, získal si rozhodně moje sympatie. Dean je dlouhodobě odtažitý, pořád si říkám, co se s ním děje, co ještě vyplave na povrch. Po 7x6 se zdá, že v něm ještě vřely Samovi "zrady", nemůže se s tím smířit, jak se Sam rozhodl. Na Samovi je vidět, že Amélie je jeho bolestné místo, jsem zvědavá, jak ji našroubují do současnosti a snad nebude další Samova přítelkyně, která přijde o život. Vzpomínám na to, jak u toho jejich domu někdo šmíroval. Pořád je tam dost a dost otázek. Ale všeobecně mě baví víc, když se řeší hlavní linka, než některé ty případy "kolem".

TeraBum (hodnocení, recenze)

Po Jensenovu Eye of the tiger ze 4. řady můžu s čistým svědomím prohlásit, že jsem se zamilovala do Supernatural :D Dlouho jsem neviděla seriál, který by si něco takovýho mohl dovolit. Paráda.

chaoss.ca

chaoss.ca (hodnocení, recenze)

Ten Samův výraz na konci dílu.. priceless!! :D jinak díl se mi celkem líbil, Benny je fajn :)

alienemo (hodnocení, recenze)

phoebess: Posledne dve serie na to pozeram len tak zo zotrvacnosti, Pozeram ale uz ma to nejako extra netrapi. Casy ked som netrpezlivo kazdy tyzden cakal kym to vyjde a pozeral bez titulok su proste prec. Stve ma vsak ako pokazili skvely serial.

alienemo (hodnocení, recenze)

Po pozreti posledneho dielu je jasne ze scenaristi su bez napadov a jedine na co sa zmozu je vykradanie vlastneho serialu a opakovanie toho co sme videli. Skoda. Ale sak peniazky sa sypu tak co

phoebess (hodnocení, recenze)

alienemo: tak jak se říká - sto  lidí, sto chutí. ;)

Arminbuuren: jojo, já taky, ale zároveň jsem ráda, že nejsou moc často, že jsou jen jakési osvěžení pro "unavené" fanoušky :)

Arminbuuren (hodnocení, recenze)

phoebess: Mně taky tenhle díl potěšil, a pak ten s "únosem ufonů" , ten byl taky vtipný a další a další, kde vtipnými scénami nešetří, já to rozhodně můžu :-)

alienemo (hodnocení, recenze)

phoebess: no vidis. a prave ten diel patri presne medzi tie ktore ja osobne nechcem viac vidiet a ktore by tam nemali byt. Islo o riadne slaby diel. Je az prekvapujuce ze sa v nom snazili o pokracovanie hlavnej linie

logosi (hodnocení, recenze)

Právě ta schopnost nadhledu a vtipné sebereflexe jsou pro mě jednou z největších kladů seriálu.Kdyby se bral moc vážně tak by mě to asi moc nebavilo.Vždyt´ právě s takovým přístupem je ta pozdější biblická mythologie tak zábavná.

phoebess (hodnocení, recenze)

alienemo: ale tak to bývá u většiny seriálů přece, že jakmile si seriál vybuduje silnou fanouškovskou základnu, tak si může dovolit i "experimentovat". Jako odlehčení, mně se to líbí, ale je to věc názoru, že jo :) Jinak jsem nemluvila o komediálním díle jako takovém, ale o schopnosti si dělat ze sebe srandu, to jsou dvě odlišné věci. A takových tam bylo hodně. Ten poslední, který si zrovna vybavuju, je ten díl, kdy byli v paralelní realitě...

alienemo (hodnocení, recenze)

phoebess:  Nie som si isty ci prave to je plus. Pre mna urcite nie., Par vtipnych dielov zvladnem a dokonca sa mi pacia ale drviva väcsina radobyvtipnich dielov je neuveritelne trapna a lezie mi na nervy. A tych dielov je com dalej viac. V prvych troch seriach ich bolo minimum. Vlastne si ani tak nepametam nejaky vyrazny diel ktory by bol vyslovene robeny ako vtipny.

phoebess (hodnocení, recenze)

na tomhle seriálu je dobré i to, že si umí dělat srandu sám ze sebe, že jo... a takovou srandu si může dovolit velmi málo seriálů :)

logosi (hodnocení, recenze)

TeraBum: Já si to ze začátku myslela taky,ale pak se seriál začal zlepšovat takovým způsobem o jakém se mi ani nesnilo.A hlavně začal být dost různorodý,jiná témata i styly natáčení.A později přibude dost výborných postav,kdybych měla sestavit žebříček těch nejlepších,nevěděla bych koho dřív.Navíc jsou tu odlehčené díly,u kterých jsem se dost nasmála.Takže vydrž,tenhle seriál má tendenci zlepšovat se s každou sérií(alespon do té šesté) a navíc je to neskutečná zábava.

TeraBum (hodnocení, recenze)

logosi: Líbí se mi poměrně dost, asi za to může i postava Deana :D Ale zatím mi to příjde jako obyčejný seriál, a přitom je tu hodnocený tak dobře... ale ono těžko soudit po 6. dílu :)

TeraBum (hodnocení, recenze)

Tak mám za sebou prvních 6 dílů a není to tak hororový, až na díl s bloody Mary, to jsem se bála na můj vkus až moc :D

Arminbuuren (hodnocení, recenze)

Já vnímala hororovou atmosféru asi nejvíc v té 1.sérii, to bylo celkem strašidelné, ale pak to klesalo a mně to tak vyhovovalo, přišly zajímavější problémy. A 4. a 5. série podle mě také nejlepší. Že by proto, že mám slabost pro anděly? :-))) Nejen tím, tyhle série byly super. Teď 8x4 mi moc nezaujal, ale těším se na další díl, o čem bude přemýšlet Sam a co Dean a Benny.

logosi (hodnocení, recenze)

No,ale já tam právě žádnou velkou hororovou atmosféru nezachytila.Nechápej mě špatně,já ten seriál miluju,ale spíš pro úplně jiné kvality.Ale v čem se neshodnem je kvalita sérií.Mě čtvrtá a pátá série přišla nejlepší.A tady už mi přišla ta mysteriozní atmosféra lepší.Třeba díl s apokalyptickou budoucností nebo smrt kráčející chicagskou ulicí,to je přímo paráda.

alienemo (hodnocení, recenze)

logosi: Nejde o to ci ta nieco vystrasi. Ide o vybornu hororovu atmosferu prvych troch serii. Jasne, v prvej je najlepsia ale ani dalsie dve nie su zle. Od stvrtej to slo s atmosferou dolu vodou a momentalne je uz pomaly tretiu seriu nulova

logosi (hodnocení, recenze)

Ahoj,já mám třeba raději tu fantasy stránku v pozdějších sériích,ale nevadí mi ani ty hororové části.V komentářích je spousta milovníků hororů,kteří si  nejvíc vychvalují první řadu,což ale moc nechápu.Já bych čekala,že už je jen tak něco nevystraší.Já nejčastěji sleduju Supernatural sama v noci a i když se výborně bavím,vůbec se nebojím.To takový Twin peaks bych si v noci nikdy nepustila.Jediný díl,který mi přišel trochu strašidelný byl ten jak za zdmi domu žili ti dva zdivočelí sourozenci.

phoebess (hodnocení, recenze)

AjáTka: nebo tak :D ale jak nastoupili démoni, tak ustoupili duchové, no :) Někdy mi trochu chybí :D

AjáTka

AjáTka (hodnocení, recenze)

phoebess: a taky některý další nadpřirozený bytosti už nejsou tak strašidelný XD

AjáTka

AjáTka (hodnocení, recenze)

TeraBum: Taky nemám ráda horory, ale u tohohle jsem se bála jen když jsem se dívala večer a jen u první série. :D Myslím, že je to úplně v pohodě. :)

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

TeraBum: Taky nemám ráda horory, ale u Supernatural vydrží ta hororová atmosféra akorát první dvě série. A rozhodně se dá snést, dokonce je i takovým milým plus. (A to horory opravdu ráda nemám)

TeraBum (hodnocení, recenze)

Nazdar, mám takový trapný dotaz :D Na Supernatural slyším samou chválu, tak bych to chtěla začít sledovat, ale nemám ráda horory. Je to velká překážka, nebo to není tak strašidelný? :D

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu