Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

Prochy38

Celkem koukám, že se filmek moc nelíbil zdejší veřejnosti. Nejsem žádný expert na gymnastiku. Jsem velkej fanda J. Bridgese a od toho filmu i M. Peregrym, která je fakt jako neskutečně nádherná a s gymnastikou už asi něco společného někdy měla. Film je ze začátku klasická teen anarchy, ale přehoupne se do solidního sportovního dramatu, a mně to teda sedlo neskutečně. ()

geklon

ale né, tohle je dobře natočený sportovní drama s komediálními prvky pro zastydlý puberťáky,se vším tím klišé co k tomu patří, ale není to žádný okřídlený patos plný zmaru...jak tomu poslední dobou bývá..Mě ta synopse sportovních filmů u tohoto snímku vážně bavila...čtyři i kvůli tak bídnému hodnocení. ()

Chevees

Docela příjemná oddychovka. Je to zde sice uvedeono jako "komedie", ale nečekejte, že se budete smíchy popadat za břicho. Nudit se ale rozhodně taky nebudete. Je to vlastně klasický sportovní film (tréninky, nějaký ten konflikt a soutěž). O filmu jsem předem nevěděl vůbec nic (nebyl jsem "postižen" komentáři) - od filmu jsem naprosto nic neočekával a možná právě proto celkem mile překvapen i když je mi naprosto jasné, že by to ve skutečném životě takhle fungovat nemohlo (např. si nedovedu někde představit tu závěrečnou "vzpouru"). Missy Peregrym to v roli rebelky sluší, vhodně vybraná hudba, výborné sportovní výkony a fakt, že mi film pomohl na chvíli se odpoutat od každodenních starostí mi nedovolí dát jinak než 4*. ()

castor

Minimálně příjemné překvapení!! A není to jenom v léta bezpečně spolehlivém sympaťákovi Jeffu Bridgesovi v roli trenéra, ale i ve vedlejších postavách gymnastek a zejména v hlavní představitelce, Kanaďance Missy Peregrym. Tahle holka, si troufám říct, má budoucnost. Jsou nerozvážné koníčky, při kterých se můžete slušně zmrzačit, vzápětí skončit ve vězení nebo se dostat na prestižní gymnastickou akademii VGA. Jsme přeci za oceánem. Rebelka Haley nám tak na plátně přetaví další z amerických snů, jehož námět je sympaticky neokoukaný a směle si to s pomocí nápadité kamery pádí až do přepáleného finále. Určitě ale neztrácí příjemný lesk, který v jiných případech spolehlivě zašlapává nášup klišé (z posledních let Bravo, girls! nebo Let´s dance). Nebudeme si nalhávat, že tady klišé není, ale je s ním mnohem zručněji pracováno. Choreografie jednotlivých scén je dokonalá, režie drzá a místy skutečně originální. Navíc je to celé ryze americká záležitost, tak proč by si na konci nemohla pro autogram přijít i Carly Patterson?!? ()

pufina

Hmmm, to byla ale blbost - ale víte co? Já té Haley fandila, což se mi moc často nestává. Fanda gymnastiky opravdu nejsem a když člověk vidí samé americké komedie, kdy mladistvé do těch 18 let dělají kraviny, tak ten stejný scénář přestane brzo bavit. Ale víte co - hvězda za Jeff Bridges, která byla výborná; hvězda za ten příběh a hvězda za to, že jsem tu televizi nepřepla a přežila jsem i ty reklamy (což je úspěch, jelikož na televizi koukám tak 2x týdně a dohromady to dá 2 hodiny). ()

• Cameo si zahrála Nastia Liukin, zlatá medailistka z OH v Pekingu. (D3VIL)