Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

F2003F

Lepšie vyvrcholenie lepšia zápletka (doktorka) no hlavná dejová línia (otec) je zlá. Pokus o vyslobodenie z mrazu ešte trochu ok, všetko ostatné nanič. Aj keď tu mám iba 2 (silné!) * tak by som to zaradil obsahovo, nie kvalitovo, pred dvojku. Ani tento sequel neurazí. Ako trilógiu s ignorovaním nasledujúcich sa to dá ešte brať vážne a pozerateľne v rámci možností. Nie až také sklamanie ako by sa po dvojke čakalo ()

Majoslav11

Tretí diel Saw série. A poriadny sešup dole. Nelogickosť vládne a všetko je dotiahnuté ad absurdum. Jigsaw tu už nemá moje sympatie a ja tu opúšťam jeho filozofiu a celú jeho hru. Jeho génius je snáď nad všetky zločinecké mozgy sveta. Samoúčelná brutalita a videoklipový vizuál sa mi nepáči. Jedna hviezda za pár flashbackov, inak len na hranici odpadu. ()

zaack

Originalita, nápaditost či moment překvapení je pryč. Zůstala jen brutalita, a že jí neni málo. Jestli tahle série bude pokračovat dál, tak zhruba pátý díl už budou jen jatka bez příběhu. Zastavte to! ()

Jan.V1

Děs a bída! Možná by část mohla sloužit jako příručka pro mediky - Jak si doma otevřít lebku, snadno a rychle ()

huriccan

bez shlédnutí dvou předchozích dílů je trojka prakticky nesledovatelná. Po zdrcující kritice některých přítomných komentářů, jsem čekal totální propadák, jenom takový umělý nafouknutí dvojky a jedničky, takový ty pasti, pasti, pastičky, hlavně hodně brutality, krve, ale to se naštěstí nekonalo. teda ne že by saw 3 nebyl dost brutální, myslím že v tom může směle soupeřit i s Hostelem, ale co mě překvapilo je originalita- tím myslím vysvětlení některých pasáží předešlých dílů, mimořádně vyvedený závěr a napětí které film provází, by spoustě tvůrcům stačilo na hezkou řádku filmů.. ()

fakáč

A jdeme fo finále. A jestli ne, tak na další filmy této série nebude (nemá) cenu se koukat! Říká se třikrát a dost, a na tuhle krimi-thriller-hororovou sérii to přesně platí. Třetí díl mi přijde jako finální logické zakončení cesty jednoho postaršího pána s úmyslem napravit několik málo jedinců, aby se nad sebou zamysleli a začali si vážit svého života formou tou nejzašší možnou - sebetrýzněním vlastního těla fyzicky, ale především psychicky. Námět s Amandiným nepochopením věci a smyslu tohoto očistce (nedodžení pravidel hry na straně "organizátora") mi přišel docela dobrý. Jen ten závěr už byl trochu kýčovitý - i když, odkazem asi jest, že lidská nenávist je nekonečně velká ve srovnání s lidskou schopností odpouštět. Doporučuji zhlédnout celou sérii SAW I-III v pořadí II,III,I. Nebo se podívejte jenom na SAW I. Nebudete litovat. ()

Švédy

Nejhorší film z celé trilogie. Je to už moc nastavované a zamotané a taky tak nějak svým způsobem už nudné.3.* dávám jen za dost kruté scény ()

Kratasedf

Příběch je dobře vymyšlený a dobře propracován. Ale logika je trochu někde jinde, jsou to napjaté situace ale určité věci by člověk neudělal. Je škoda, že točí další a další díli měli zkončit na 1 ta byla nej a né to plátovat dalšími díly. To nemá smysl. ()

RomanL

Hmm, no, 1 a 2 jsem neviděl, ale takové horory mě nebaví. U takových leda dostávám hlad. Jestli tam byla nějaká psychologická zápletka nevím, šel jsem se najíst. ()

Mr.Dark

Hodně,ale hodně slabý odvar prvního dílu...Postrádá všechno to,co na jedničce bylo originální...atmosféru,napětí,příběh...nechci vidět čtvrtý díl... ()

Zerthimon

Vraždy nápadité, děj trochu nablblý a pointa spíše nesmyslná. Mno, ale je to stále lepší než dvojka. Člověk by potomhle aspoň věřil, že to KONEČNĚ všechno skončilo. ()

dejvyd

Již není co komentovat, drsný horor pro otrlé povahy. Čekal jsem trošku návrat k jedničce, ale asi to není to co tvůrci chtějí - vrátit se k divákovi a zaujmout ho. ()

oceanic6

Dve hviezdičky. Jediné čo si z filmu pamätám bola operácia Jigsawovej hlavy, ktorá je ale svojou nechutnosťou tak samoúčelná až to bolí...pasce už nie sú to čo bývali...a príbeh sa stále viac zamotáva do vlastnej pavučiny z ktorej sa na konci pokúša ujsť "prekvapivým" koncom....no nedarí sa... ()

R-2

Dvě hvězdy je až dost, možná spíš jedna plus, jen díky skvělé jedničce jsou zde dvě. Přímý důkaz toho jak se dá něco pokazit, prostě snaha využít toho co SAW nastartovalo se tentokrát moc nepovedlo. ()

solix

Již dále nevím co bych k sérii Saw napsal jelikož od jedničky značně rychle upadá a snad již nebude dlouho trvat. ()

montel

Skládačkový vrah John (Tobin Hell) leží na smrtelné posteli, v jeho zvrácených hrách mu ale pomáhá jeho asistentka Amanda (Shawnee Smith). Ta unese doktorku Lynn (Bahar Soomekh), která má za úkol udržet jej naživu, alespoň do chvíle, než dokončí své plány...Další díl, který se nese opět ve stejném duchu. Nemůžu ovšem říct, že by mě to nebavilo, naopak smrtící hračky, jsou stále vychytanější. O kapičku lepší než dvojka. 60% ()

Mrtvobog

Po Saw II konečne obstojné pokračovanie, brutálne ale aj ako-tak zvratové (škoda, že ďalšie pokračovania budú viac menej už len o brutalite a pointa sa posunie mimo, až na posledný diel Saw 3D). Z celej série si budem pamätať rezanie nohy zo Saw I a škripec zo Saw III. ()

stepanvaj

Nuda, která se za každou cenu snaží tvářit jako superpromyšlený příběh. Člověk se u toho nebojí, pocit napětí naprosto schází...Přesto podle mě tento film započal jistý kult a sice člověku je předem jasné, že každý další díl saw bude co se kinematografického přínosu týče stejně hodnotný jako plíseň na dně kontejneru, ale přesto se na další halloween těší x) SAW už není značkou strachu a brutality, ale trochu zvrhlé zábavy... ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí