dehlie

mám rád filmy zo starého londýna. súperenie 2 rivalov- kúzelníkov je prešpikované napínavým dejom s dramatickým vyvrcholením. navyše jackman, caine a hlavne christian bale hrajú skvele. predtým ako som to začal sledovať som o ňom nič nevedel, aké má hodnotenia, hercov, jednoducho nič. a to býva zvyčajne úplne najlepšie. dychberúci snímok, ktorý ma pohltil. ()

B!ker

V tomto díle je vidět, že Hugh Jackman a Christian Bale patří do světového žebříčku, nejlepší herců na světě. Zajímavý fantasy a sci-fi film, který diváka nenechá chvilku popřemýšlet, co se odehrálo v předchozí scéně. Děj zaujímá nejen dokonalými herci, ale i fascinujícím dějem, který dostává diváka do úžasu. ()

petrfox

Nemám rád "počešťování " originálních názvů filmů, ale u tohoto skvostu mi to výjimečně nevadí... Jen bych ho trochu poopravil a to na DOKONALÝ FILM ()

Wenca888

Skvělá režie, střih, výprava, kamera, herecké výkony atd... Prostě skvělý film. Překvapeních je ve filmu sice málo, ale zase jsou nečekaná a promyšlená. Konec mohl být méně "vysvětlující", ale zážitek mi to nezkazí. Už jsem to párkrát psal, ale musím jenom opakovat, že Christopher Nolan dělá svou práci opravdu dobře. ()

22matelko

Tak toto som vážne nečakal. Super film. Aý dokonca som nevedel ako to skončí. Všetky zvraty a kúzla ktoré som v tomto filme videľ ma dostali. Musím vyzdvihnúť aj herecké výkony ktoré boli fantastické. Jednoducho šupa film. ******************* ()

DannyBoy80

Co k tomuto filmu napsat? Naprosto vykonstruovaný film, v tomto případě je to nutnost, jinak by tento film nemohl vzniknout. Scénaristé to prostě odflákli a nechtělo se jim přemýšlet nad něčím více reálnějším, než bylo toto běsnění mezi dvěma znepřátelenými kouzelníky. Když už se chvílemi film snaží jít více do hloubky, tak pořád blbě klouže po povrchu. Může mi někdo vysvětlit, proč do všech filmů cpou tu zoufalou nehezkou rádoby herečku Scarlett Johansson? Jak se objeví na plátně tak mám husí kůži, naštěstí se v té dlouhé stopáži nevyskytuje často. A který trouba vymyslel vykonstruovaný spor a násilí mezi Teslou a Edisonem? Jinak velká pochvala Baleovi, zahrál perfektně. Kamera, kulisy, kostými všechno sedělo, atmosféru doby to navodilo. Světlé momenty u tohoto filmu byly, ale bylo jich málo, zbytek zabila velká předvídatelnost a to co jsem popsal výše. Velmi nadhodnocený film, inu asi vede diváka za ručičku a to se mu líbí. 65% ()

Tomin88

Film při kterém po zhlédnutí zůstanete sedět s otevřenou pusou! Tak propracovaný, atmosféricky hutný film už dlouho nepamatuju. Bratři Nolanovi jsou geniání nebo nejsou ze Země! Hugh Jackman je výtečný a nechává za sebou i Balea, který hraje taky výborně. Nestačí než smeknout a a jako poslední slovo říct: Abrakadabra! ()

Ricky_CZ

Film, který si s Vámi bude hrát od začátku až do konce. A i když si myslíte, že už ho máte na háku, je to jen další trik :) ()

Dominique odpad!

Měl jsem tu tři hvězdičky. I přes naprosto stupidní vyústění (na stejný úrovni jako "dělám ty triky, protože jsem ufon") a od třetiny filmu neskrytě předhazovaný největší filmový klišé všech detektivek všech dob (ti vrazi jsou dva!)... Jakože na tom něco bylo. Hledal jsem v tom něco hlubšího a to všechno kolem se snažil zapomenout. Myslet na příběh, na vztah těch dvou. Ale po roce a půl měním na jednu hvězdičku. Opravdu je to jeden z nejhorších (profi)filmů, se kterými jsem měl tu čest. Naprostá Nolanova ostuda. Tragédie, že je to takhle vysoko. ()

Yardie

Velice zajímavý film, který má spoustu nápadů, dobrou záplatku, zajímavé prostředí, několik nečekaných zvratů a dobré herecké výkony. Nicméně, také pár malých neduhů - zdála se mi poněkud chladná a málo intenzivní ta nenávist mezi oběma hrdiny - resp. málo vykreslená, něco tomu chybělo. Také občas polevilo napětí a tempo a mohlo se to zdát trošku nudnější. No a klonovací stroj, ten mi do toho nějak nepasoval. Celý film je v podstatě reálný a teď to nabourá nějaký přístroj. To mi tam trošku haprovalo. Nicméně, bez toho by zase nebyl pro mě "šokující" a nečekaný závěr. Ale bavil jsem se, kldině bych se na to mrkl ještě jednou, ale na více hvězdiček to není, nebylo to tak dokonalé. Ale přesto velice kvalitní film. Howgh! ()

conery1

" Nezaujíma vás tajomstvo, pretože chcete byť klamaní. " Tu nejde o súperenie dvoch iluzionistov, tí sú iba kulisa. Pre mňa je tu hl. hrdina Tesla, génius, ktorý objavil a pochopil tajomstvá prírody a vedel ich aj použiť pre ľudstvo, ktoré by nás zbavilo závislostí napr. elektrina zdarma, ale to nevonia " pánom tohoto sveta ". Príbeh podľa mňa poukazuje hlavne na ilúziu tohoto sveta a nie " čarovanie " hlavných hrdinov. ()

Phorbo

Zamotanost nejzamotanější. Převraty nepřevracoujejší. Nekustečná trojice Jackman, Bale a Caine z filmu dělají strhující snímek. Po dlouhé době něco co jsem shlídnul vcelku bez přerušení. Obsah filmu nebudu rozebírat protože je to libovost (kromě teda Teslova klonování [to byl ulet si myslim trosku]) ale ten konec zamotaný nejzamotanější. Hrozně mě potěšilo vidět Serkise na vlastní oči :) 8/10 ()

Marys

Mňa osobne film až tak nenadchol. Chválim síce skvelý nápad a vypointovanie, no prevedenie na mňa nejak extra nedoľahlo. Príliš som sa v ňom stratil, či už v striedaní časových sekvencií, alebo v príbehových etapách. Skrátka to nebolo natočené pre mňa. ()

mosnak

Nuuuuuuda,na kterou jsem koukal jen díky tomu,že uživatelé z ČSFD tomu dali neuvěřitelných 88%! Nebavilo mě to! Ale fakt! :-((( 18% ()

Ollie235

,,Are you watching closely?" Ze začátku jsem se poněkud ztrácel a nechápal. To, jak to ale nakonec Nolan poskládal a rozuzlil, je neskutečné. Když už jsem si myslel, že vše směřuje k jasnému konci, zase mě překvapil a převrátil vše naruby. Svým mistrovstvím částečně odsunul herce jako Jackman či Bale na vedlejší kolej (i když byli oba výteční) a já se zase jednou ujistil, že mezi mé oblíbené režiséry patří právem. Film, který má všechno a mohu v klidu říct, že moc jsem moc lepších zatím neviděl. ,,Abracadabra." ()

ADIO45

Jaké jsem měl k Iluzionistovi, právě Dokonalý trik ve všech ohledech napravuje. Třeba mi vadilo, že se v Iluzionistovi předváděné jevištní triky nijak nevysvětlí, což podkopává nohy pointě. V Dokonalém triku jsou odhaleny prakticky všechny, co ve filmu vidíme. ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel