Colour

Mätúci film, ktorý diváka núti byť celý čas sústredený, aby mu nič neušlo, a predsa je nakoniec vyvedený z miery. Tento film si ma získal už úvodom, čo sa mi často nestáva. Preskakovanie časových následností prebiehalo plynule a vôbec to nepôsobilo rušivo. Jackman aj Bale pôsobili hodnoverne, z oboch som mala pocit, že sú to šialenci. Ale ten koniec mi vyrazil dych. Tak jednoduché a pritom zložité. ()

CorteX^

Film jsem si sehnal zásadně díky hodnocení zde, na csfd. To vcelku nezklamalo, ale potřeboval bych tam více akce. Výsledné vyuzlení celé zápletky a vysvětlení různých triků bylo ovšem dokonalé a nečekané. 80% ()

Mikule

Tady to je proč si mě Christopher Nolan získal. Film vás nutí celou dobu přemýšlet. Neustále uvažujete, jak se příběh rozvine. V Dokonalém triku je vše geniálně promyšlené. Děj do sebe neskutečně zapadá. Nad něčím pochybujete, když v tom se objeví něco, co jste naprosto nečekali. Tento film není z kategorie, že ho zhlédnete jednou, máte super pocit, zhodnotíhe ho, popovídáte si o něm, ale nemáte potřebu se na něj v krátké době znovu podívat. Na Dokonalý trik bych se klidně druhý den podíval znovu. Ve filmu je stále něco nového, co můžete objevit, nad něčím jiným se zamyslet. Pro mě jednoznačných 5*. ()

Withree

Tohle stojí na hercích a dokonalých tricích. Když se na to díváte podruhé, tak je to taková sranda, když víte jaký je konec a vás to poprvé netrklo, i když vysvětlení jste měli přímo před očima. Ale nemůžu si odpustit poznámku, že takovým koncem může končit mnoho filmů s podobným ražením. ()

mvukotic

Chápem, ak niekto nedá plný počet, pretože fantastika s akou autori pristupujú k rozprávaniu príbehu nemusí byť pochuti každému, no mňa ten film uchvátil už len tou dokonalou rozprávkovo-kúzelnicko-historickou atmosférou, ktorú má. Originálny námet, dôraz na každý detail pri vystavaní deja a postavy, ktoré si zamilujete od tých hlavných až po tie vedľajšie. Nolan sa ukázal ako nielen dobrý režisér a tvorca nezabudnuteľných scén, ale aj ako zručný 'psychológ'. ()

Pathrose

Nolan to prostě umí. Velice spletitý děj ve kterém je místy fuška se neztratit, ale stále vás pohání (stejně jako Hugh Jackmana) touha po tom vědět, jak to dělá. Propracovaná režie vám nabídne opravdu unikátní zážitek, ve kterém na nudu není čas. ()

marek86

Dokonalý trik je skvostným dílem Christophera Nolena. Již od první věty nás film vtáhne do děje plného kouzel a tajemna.A na konci filmu přijde kouzlo největší, takové co nám ukáže, jak kouzelný film sám o sobě je. Skvělé herecké obsazení. 10/10 ()

Lasombra

Krásné zvraty a dějové situace, ale něco tomu chybělo. Snad ani Scarlett mě nepřesvědčila o jakési magické auře, kterou jsem očekávala. Konec se šíleně táhl ale oceňuji nečekané situace a slušnou výpravu. ()

Kroup4

Nolan je jistota.Skvěle sestřihaný,napsaný a natočený příběh dvou kouzelníků.Fandil jsem oboum dvoum,ale nejvíc fandím Nolanovi.Nejlepší režisér dnešní doby s Aronoskym. ()

sarfian

Zamotaný príbeh, ktorý ale nieje zamotaný až moc prehnane a to je dobre. Dobré herecké výkony všetkých zúčastnených. Do konca som netušil, ako to skončí a bol som milo prekvapený, že som sa nedočkal, ako vo večšine prípadov, nevyriešeného alebo záhadného konca, tomuto príbehu by to nesadlo. VIDENÉ 1x ()

patushik

Výborný nebo spíš dokonalý film.. nečekal jsem, že jde natočit skvělý thriller zrovna z tohoto prostředí.. ale to by to nesměl režírovat Nolan. Christian Bale v jedné ze svých nejlepších rolí dosavadní kariéry. Film plný nečekaných událostí a kouzelnických triků, které se zvrtnou až v samotnou hru o život. 100% ()

ljukyljuk

Dokonalý trik... bol aj rovnako dokonalý film. Vizuál, príbeh, pútavosť, napätie, obsadenie, jednoducho všetko. A keď si na konci myslíte, že všetko už viete, zrazu príde ešte ďalšie nečakané rozuzlenie ()

Homer.p

Nejlepší film, jaký jsem kdy viděl. Ještě teď, po několikátém shlédnutí, se v práci přeme, jak to skutečně bylo. A nejhorší na tom je, že pravdu může mít každý z nás. Tak to už je tedy co říci. Nejlepší byl stejně ale Michael Caine, nemůžu si pomoci. ()

newer_more

Tak. To. Bylo. Neuvěřitelné! Jeden z mála filmů, který mě v poslední době opravdu nadchnul! Asi si seženu knížku, protože tohle musím nutně porovnat. Hugh Jackman, Christian Bale i Michael Caine jsou doopravdy úžasní. I když jsem měla podezření už od půlky filmu, že to s mrtvolou ve skle asi nebude tak horký, ten ÚPLNEJ konec jsem doopravdy nečekala a jsem moc ráda, že mně film dokázal takhle překvapit....Víc takových filmů! ()

danny_21

Další perla z dílny kouzelníka Chrise Nolana ze světa dokonalých iluzí. Nemám moc víc co bych dodal, prostě dokonalost a já to Chrisovi žeru. 95 %. ()

10Domik10

Filmy s takouto tématikou sú podľa mňa ťažkým sústom aj pre tých najlepších režisérov, a práve Christopher Nolan tu ukazuje, čo je to pravé režisérske umenie a odvaha. Kvalitnejší film z prostredia kúziel a kúzelníkov neexistuje a to prehlasujem s úplne čistým vedomím. Ten, koho tento film nudí sa absolútne nerozumie filmárčine, pretože takto obdivuhodne atmosfericky spracovaný film, ktorý ťaží len s toho čo mu dej dovolí sa len tak ľahko nevidí. Skladám veľký obdiv za skvelú atmosféru, dramatičnosť a obrovskú režisérsku kvalitu. ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel